• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze: Vanoce na TW 2012

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
.....

Adventní kalendář znovu dokázal že inno si z nás asi dělá srandu!! čekal jsem po 2,0 nějaké předělání ale tohle mě totálně zabilo.. jako 2šunky je opravdu fajn odměna... Výsměch hráčům to tak možná je...
 

DeletedUser11063

Guest
Těd asi budu zase za věčného nespokojence, ale s tím adventním kalendářem si dělají srandu nebo co?

Bobule, šunka, dýně a další věcí??? Když chtějí donutit hráče aby přestali hrát tak to mají říci rovnou a ne jim postupně otravovat hru
 

DeletedUser

Guest
Ste furt s něčím nespokojeni. Buďte rádi, že nějaký kalendář vůbec je. :D
 
...

WTF za NEpříjemné překvapení v kaledáři?????!!!!! k čemu nám budou dýně, cukry, šunky a podobné hovadiny? to je jako výhra??? to je lepší si to rozdělat najednou, mam z toho uhlí a s někým se domluvuit aby mě sejmul v duelu (ale bez toho aby věděl míření atd.) a peníze si rozdělíme..... fakt nevim co inno chce ještě zničit aby nás odradilo hrát..........
 
kalendář

No to snad ne! Z posledních akcí Inno se mi skoro zdá, že chtějí abychom přestali hrát. V kalendáři produkty? Ještě takový relativně k ničemu? Tady by zasloužil odstřelit mozek, který tohle vymyslel.
 

DeletedUser9350

Guest
Dostat cukr, který si můžu nahrabat za pár minut to je "fajn" odměna.... Toho kdo ty odměny vymyslel ukřižovat málo.
 

DeletedUser

Guest
Trampe než tohle tak raději nic tohle se mi uplně tlemí do ksichtu :D hlavně že mám na dakotě přichystáno 20K na sušenky .. ted si můžu koupit dýně a bobule...inno prostě zase zklamalo
 

DeletedUser15190

Guest
Ty jazzi,podle mého jak darling na první stránce píše že downgrade budeš šok,tak moc dobře věděla co příjde :D ANi bych se nedivil,kdyby nám co se tu ozvem se od zítra v kalendáři otvírali okénka a v nich nápis zlobil jsi a nemlčel jsi :D
Těd asi budu zase za věčného nespokojence, ale s tím adventním kalendářem si dělají srandu nebo co?

Bobule, šunka, dýně a další věcí??? Když chtějí donutit hráče aby přestali hrát tak to mají říci rovnou a ne jim postupně otravovat hru
 
Jenom zbožný přání,ale co se nespokojenci domluvit a třeba tři dny na West zapomenout? Možná by se chytli za nos. Většinou jsou nespokojený déle hrající jidi,tak ten kalendář(respektive věci z něj ) oželí. Vím,utopie.
 

DeletedUser15190

Guest
Kluge,ono tady ani tak nejde o ten kalendář ale o to co se tady poslední dobou děje.DObře chápu,že chtěli west oživit po pár letech,ale tohle se jim fakt nepovedlo a nemají dost rozumu na to pokud se spletli se nad tím zamyslet.Místo aby si naházelo popel na hlavu tak tě dorzí s kalendářem.Vše co za něco stálo si chtějí nechat zaplatit nugetama a takle jim to fakt fungovat nebude a budou mít něco co dost zapáchá a kouří se z toho!!
Jenom zbožný přání,ale co se nespokojenci domluvit a třeba tři dny na West zapomenout? Možná by se chytli za nos. Většinou jsou nespokojený déle hrající jidi,tak ten kalendář(respektive věci z něj ) oželí. Vím,utopie.
 

DeletedUser12448

Guest
já se na to vykašlu ani ta blbý perníky nebo marcipán tam nemohli dát to už je fakt úplně na prt
 
to bude krása :D všichni budou mít wyatta earpse :D to se pak bude prodávat za 20K dolarů a nikdo ho nebude chtít :D nakonci bude nějaká pikačovina jako každej rok :) (1 schopnost nebo sáňky...) případně něco co ti přidá 20 pracovních bodů, 50 dluhopisů nebo 100 energie
 

DeletedUser

Guest
fazole:-)
Němci hru pohřbili a testují, co ještě sneseme:-)
 

DeletedUser11063

Guest
zajímalo by mě zda máte nějaké oficilní info od INNA ohledně vánoc a adentního kalendáře - třeba vysvětlení proč tam dali zrovna tohle? Tohle nemohl vymyslet nikdo střízlivej.

Dá se proti tomu nějak "zrychleně ozvat a poslat reakce do INNA"????
 

DeletedUser1318

Guest
Prosim, dodrzujte i zde pravidla fora, kazdy nazor lze vyjadrit adekvatni formou. Dekujeme.
Cukr.
Nortio, adekvátní komentář v dané situaci nelze vyjádřit tak, aby byl v souladu s pravidly fóra.
Zpětnou vazbu myslím můžeš poslat hned. Než takové "dárečky" tak to raději třeba velbloudí lejno nebo pštrosí pšouk, hodnota plus mínus stejná, alespoň by to mělo nějaký sarkastický nádech.
Apropos, čeká nás víc podobných vánočních innogamesských žertíků, že tu máme nové téma?
 

DeletedUser

Guest
Je to jednoduché proč to udělali. Marcipán, sušenky ... suplovaly věci z UP shopu, které velká část lidí kupuje za nugety. Teď už jde jen o to vytěžit, co jde z hráčů. Po takové reakci hráčů na všech jazykových mutacích už nemůžou nic čekat.

Jestli s touto hrou chtěli začít od začátku, měli staré světy nechat vyhnít, dokud se jim vyplácely. Tu novou hru si měli vést bokem pro nové hráče.

Jinak vánoce si užijte. Dost možná jsou to posleední s the-west:-)
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru