• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hlavní příběh

  • Zakladatel vlákna Johnny El Cazador Merrit
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Kdyby to byl úkol bez časového omezení tak neřeknu ani popel ale tohle mě vytočilo takovou měrou že jsem se nejprve rozhodl tento úkol ani nedělat a dneska přišel zkrat a rozhodl jsem se dát trojnásobné K.O. této hře.
 

DeletedUser3338

Guest
Jsem lv 120, tank, všechno v HP a z 12 duelů mám 7 KO. Stačí vybrat nejlepší oblečení na přesnost a vystupování a všechny zásahy namířit na hlavu. Pak vybrat soupeře, který má do 50 uhýbání a má malý odpor a padne každý druhý :-)
 

DeletedUser17319

Guest
Kdyby to byl úkol bez časového omezení tak neřeknu ani popel ale tohle mě vytočilo takovou měrou že jsem se nejprve rozhodl tento úkol ani nedělat a dneska přišel zkrat a rozhodl jsem se dát trojnásobné K.O. této hře.
Ale ono to není omezené, vždyť už tu bylo několikrát zmíněné, že je třeba včas příjmout první úkol a pak už to je jedno.

ale pochop, ze ty mas protivniky a obleceni na svem lvlu, ale kazda 120 je na tom o dost hure, protoze nad +- 80 level uz leze jen pocet zivotu NPC a nejde to nijak kompenzovat vybavenim :-)
Jo to chápu, tak snad to pomůže aspoň těm mě levlem blízkým.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser15031

Guest
V duelech s NPC jsi byl zbit do bezvědomí: 0/5.......tak jsem se nechala zmlátit a stále mám nulu, je to stejná chyba jako u noční můry, nebo musím padnout 5 do mdlob.
 

DeletedUser10235

Guest
Bohužiaľ je to rovnaká chyba v preklade. Ty musíš dať NPC do mdlob.
Textová chyba by mala byť opravená v najbližšom miniupdate.
 

DeletedUser1318

Guest
Zdá se, že překlady do češtiny začínají být velmi závažným problémem.
Mám duelovat nějakého "Tvar tvého tábora"...
 
Kdyby to byl úkol bez časového omezení tak neřeknu ani popel ale tohle mě vytočilo takovou měrou že jsem se nejprve rozhodl tento úkol ani nedělat a dneska přišel zkrat a rozhodl jsem se dát trojnásobné K.O. této hře.

Ono to je časově omezené? Já jsem z toho jakýsi zmatený?! Tak první část je série "Základna" a druhá část má být "Noční můra",anebo je to součást letošního helovinu a dvojka hlavního příběhu je něco jiného?

Ps: V té první sérii mám na vybranou, zastřelit Dutche, anebo ho pusitit, co je lepší, má to vliv na další vývoj?
 

DeletedUser

Guest
Spíš se tu plete diskuze o špatně vymyšleném Halloweenu do diskuze o Hlavním příběhu. Ono víceméně tohle téma se stalo obecně místem na stížnosti.;)
 

DeletedUser9371

Guest
Tak Vám nevím, ale jako hráč od roku 2009 a denně desítky hodin na hře s výjimkou letošních záplav hodnotím ty "hafo" a spousty úkolů, sérií úkolů, řad úkolů, setů a podobně jako "přehršle". Prostě, je toho moc a začínáme se v tom ztrácet, Všichni. :(
 

DeletedUser9350

Guest
Spíš se tu plete diskuze o špatně vymyšleném Halloweenu do diskuze o Hlavním příběhu. Ono víceméně tohle téma se stalo obecně místem na stížnosti.;)

Plete a neplete :D. Ona ta KO pro NPC jsou i v tom hlavním příběhu (jen jich "pouze" 5). Proč vymýšlet bandity, když to jde jednoduše hodit na NPC klasické...
 

DeletedUser4876

Guest
Ja to nakonec dal z nějka 300něco duelu 15 jsemdal KO :D
 

DeletedUser

Guest
Plete a neplete :D. Ona ta KO pro NPC jsou i v tom hlavním příběhu (jen jich "pouze" 5). Proč vymýšlet bandity, když to jde jednoduše hodit na NPC klasické...

Já vím, taky jsem tam na to narazil. V tu chvíli mi to nedošlo, že to je vlastně podobná kravina. Ale je smutné, že se snaží zbavit starosti o vymýšlení úkolů tím, že tam napíšou tohle a mají jistotu, že pár dní nebudeš muset trávit čas nad jinými úkoly a oni si pak asi přijdou, jako že tomu věnovali hodně práce.
 
trochu rozčeříme vody, ne ? Náhodou, těch 5 tuhejch NPC se jim v téhle řadě celkem povedlo. Je to zajímavě obtížné, nic nemuseli do hry přidávat (resp. se divím, že je nenapadlo za pět nugettů si moci vylosovat nové bandity) a zvedlo to aktivitu na fóru - z jejich pohledu to musí být ideálně provedená práce.
Ad - obtížnost: ano je to úkol kde maj duelově zaměřené postavy výhodu, ale po ostatních to vyžaduje požaduje rozum a trpělivost (a taky trochu štěstí) - což jsou hodnoty, na kterých poslední dobou West moc nestaví (resp. z pohledu o pár let zpět, se jim vyhýbá jak čert kříži), takže proto tolik nevole tady :-)
Osobně taky doufám, že uspávání NPC se nestane standardem v úkolech a rozhodně si myslím, 10 uspanejch enpéceček nepatří do úkolové řady, která může být nějak časově omezená.
 

DeletedUser17319

Guest
Mě to uspávání do K.O. nevadí, těch deset jsem měl za chvíli a v hlavním příběhu mi z pěti zbývá už jen jeden a to hrají za dobrodruha. Aspoň to není také jednoduché a řadu člověk nesplní za den či dva. To že dají práci na pět hodin, tak dám pracovat pět hodin a nestarám se, to není úkol, ale procházka po prérii, kde jde jen o ten čas.
 
Pořád nevím jak je to s těmi devíti sériemi hlavního příběhu. Ví někdo která série je první a která je ta druhá? Tady to z ničeho nejde poznat, v oznámení není žádný název, hráči pletou páte přes deváté. Tak jestli v tom má někdo jasno, ať prozradí jak to je. Další věc, je úkol s Henry Dutchem, co s ním; zabít anebo nechat naživu??
 

DeletedUser10235

Guest
1. část hlavního příběhu - ID serie 93 - Základna
2. část hlavního příběhu - ID serie 105 - Výzva k dobrodružství
 

DeletedUser17319

Guest
Jsou za tu novou úkolovou řadu (Den vědy) nějaké odměny (itemy).
 

DeletedUser17319

Guest
v úkolu Práce u pánského sídla mám použít nějaké oblečení pro hospodyni, ale jak zkouším tak zkouším, nic mě nechce pustit. Nevíte někdo o jaké oblečení by se mělo jednat.
 
Nahoru