• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hlavní příběh

  • Zakladatel vlákna Johnny El Cazador Merrit
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Nová sada pro začátečníky? To jako vážně? Založil jsem si novou postavu a odehrál jsem během dejme tomu necelého odpoledne asi 17 levelů, aniž bych použil jediný nugget nebo se musel nějak moc snažit - a věřím tomu, že jsou tu stovky lidí, co to zvládnou rychleji. Co to je zase za nápad, že se přidá nová sada pro ulehčení úkolů? Vždyť už teď je pro začátečníka tolik úkolů, že je sotva stíhá plnit, jak jsou všechny jednoduché. A sad je tu tolik, že za chvíli nebude ani dost lidí, aby je všechny mohli nosit.
 

DeletedUser

Guest
Tak já myslel, že bude možnost ji sehnat i někde v úkolech, protože jinak je to nejen hloupá zbytečnost, ale ještě navíc předražená.
 
Je jasný že to nováčkovi nedaj zadarmo.. chtěj si ho vychovat, aby byl zvyklej platit majlant už od malého lvlu... :D nikdo nechce aby to někdo platil dluhopisama... :D
 

DeletedUser9544

Guest
trochu mimo toho co se tu řeší, ale podle názvu vlákna to sem patří: na konci jsou dvě možnosti jak úkol dokončit. je mezi nimi rozdíl v tom smyslu, že se něco nevratně změní, jako se mi to stalo kdysi, když west ještě za něco stál, u úkolů s Hernandovým mečem?
 

DeletedUser

Guest
Dopady rozhodnutí by mě zajímaly u spousty dalších úkolů. Jak jsem koukal na Tw-db, tak sérií obsahujících rozhodnutí je celá řada a zajímalo by mě, jestli to má dopad jen na odměnu, osobní pocit nebo to opravdu může ovlivnit hru v pozdější fázi.
 

DeletedUser17319

Guest
Je fakt, že kdyby ty věci dali jako odměny za splnění úkolů, bylo by to lepší a všichni by byli rádi a i by s chutí ty úkoly dělali, ale jak je řečeno, jde tu hlavně o vídělek, ale to není problém jen Westu.
 

Pawn

Člen týmu
No... tak dle aktualizace se má za splnění řady mimo šátek dostat 20UP .. nedostal jsem nic, protože už jsem ji měl splněnou předtím. -.-
 

Deleted User - 31870

Guest
Pokud zaznamenáte, že jste nedostali něco, co byste měli dostat za splnění, napište si na support, rádi Vám to prověříme.
 
já zaznamenal to, že miniupdatem přibyl (přesně?) jeden item, který je pojmenován něměcky .. což mi přijde jako tristí bilance (100% špatně odvedená práce).
 

DeletedUser

Guest
Mě zas u jednoho duelu (Sám ďábel - Poraž Henry Borne aka Dutch Henry) skáče ta krásná hláška Osud s tebou nejednal v rukavičkách... a ne a ne se toho zbavit, ale oni to jednou dají do kupy jen se jim musí dát čas :D
 

DeletedUser10235

Guest
já zaznamenal to, že miniupdatem přibyl (přesně?) jeden item, který je pojmenován něměcky .. což mi přijde jako tristí bilance (100% špatně odvedená práce).
Bohužiaľ ten item sa rozhodli pridať dnes počas dňa a ešte nebol pripravený preklad, bude to opravené v najbližšom miniupdate.

Mě zas u jednoho duelu (Sám ďábel - Poraž Henry Borne aka Dutch Henry) skáče ta krásná hláška Osud s tebou nejednal v rukavičkách... a ne a ne se toho zbavit, ale oni to jednou dají do kupy jen se jim musí dát čas :D
Na svete 1 bola zistená chyba u úlohy Nezvaná návšteva zo serie Základňa. Chybu sme nahlásili technikom do Nemecka a prosíme o strpenie, kým ju odstránia.
 

DeletedUser11063

Guest
to není jenom u toho, ale i u dalších věcí - úkol: Test(vzdělání) - Zastřel Tecumseh - tam taky vyskakuje hláška Osud s tebou nejednal v rukavičkách

na support jsme to nehlásil nejdřív jsme se šel mrknout sem a chci se vrátit na dané místo zda to dělá pořád - dle toho to pošlu přes support - ale to nepatří k hlavnímu úkolu :)
 

DeletedUser10235

Guest
Takže asi u všetkých úkolových NPC? Zatiaľ bola hlásená chyba len u Nezvané návštevy. Takže doplníme informáciu, že je to u všech NPC. Ďakujem za nahlásenie
 
Nahoru