• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Hlavní příběh

  • Zakladatel vlákna Johnny El Cazador Merrit
  • Vytvořeno

DeletedUser11063

Guest
heh tak teď mi to ten duel povolilo - ale nechápu co se změnilo před půl hodinou to nešlo :(

hmm je to možné že to bylo ono -
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser10235

Guest
myslí, že to už opravili, hlásili nám, že niečo urobili a máme to testnúť
 

DeletedUser

Guest
Jsou nějaké informace, kdy se spustí další část příběhu? Vím, že je v oznámení psáno, že to bude každých pár týdnů, jen mě zajímá, zda už je někomu zasvěcenému známo přesnější datum.
 
Co to vlastně je ten "hlavní příběh"? To je nějaká úkolová serie, anebo jen herní sekvence, kdy je pár grafických úprav a ve hře je k mání nějaká sada?
 

DeletedUser

Guest
Na jihovýchodě mapy máš zadavatele (Pevnost), kde úkolová série začíná, druhá část začíná, mám pocit, u Johna.
 

DeletedUser

Guest
Nevíte, u které práce najít Nedojedené rajče ? A jak dlouho tu práci dělat ?
 

DeletedUser

Guest
Stačí 15s. Poprvé je to kovat koně, podruhé kopat studnu. A popisek rajčete je boží: "Nedojedené rajče. To znamená, že vaše kojotí bota byla tady a vy jste na správné cestě." Asi jsem úkoly nečetl správně a z toho kojota jsem někdy v průběhu stáhl kůži a udělal si z něj rajčatožravou botu ;-)
 

Mikosansobi

Člen týmu
:D Také mě to pobavilo

OPRAVENO

Nedojedené rajče. To znamená, že váš kojot Shoe byl tady a vy jste na správné cestě.
 

DeletedUser

Guest
A bylo stejným způsobem opraveno jeho jméno i v dřívějších úkolech, nebo ze začátku příběhu je kojot česká Bota, ale později se z něj vyvine druhé stádium, tudíž anglická Shoe?
 

DeletedUser6833

Guest
Kdyz uz jsme u toho - Neslo by treba neco taky udelat s touhle perlou? - V duelech s NPC jsi byl zbit do bezvědomí: 0/5

Ne ze by to nebylo spravne, ale logicky to u ukolu, kde mam JA posilat lidi do bezvedomi ponekud... nesedi :)
 

DeletedUser

Guest
Sry,že tu spamuji,poradí mi tu někdo jak mám sundat do bezvědomí 10 NPC?Mám inno opsek,freemanovu sadu a max sem dal 1500HP,vystřídal sem zlatou šavli aj boonovu sekeru.Chtěl bych si přehodit +30 schopností do síly úderu,třeba by mi to výrazně pomohlo zvýšit zranění,ale nevím no...Poradí někdo?Zatím sem nedal ani jednoho NPC do bezvědomí.
 
na NPC kóma pomáhá: kvalitní hadry a zbraň, neuhýbání, pečlivý výběr protivníků, stěžování na fóru, použití posilnění (na poškození) ... seřazeno nikoliv podle významu, ale jak mi to přišlo na jazyk resp. prsty
 

DeletedUser17319

Guest
Já už mám 9 z 10 KO, nemám žádnou kompletní sadu, používám zlatý kolt, oblečení náhodné, snažil jsem se vybrat to nejlepší dle duelantských schopností a při nízké obtížnosti duelů to celkem jde. Včera jsem měl duely na obtížnosti 30 a už to vůbec nepadalo. Párkrát jsem si dal KO a už to opět padá. Podle mě je nejlepší se držet pod deset.
 

DeletedUser17319

Guest
Tak hotovo a boty jsou doma KO 10 z 10, použito šátek, klobouk a opasek Franka Eatonse, zlatý kolt, drahý kabát, raketa na ohňostroj, drahé vojenské kalhoty a drahé jezdecké boty. Samozřejmě mám úroveň 83 a nemusí to sedět, kdy má asi každý jinak nastavené atributy bodů.
 
Tak hotovo a boty jsou doma KO 10 z 10, použito šátek, klobouk a opasek Franka Eatonse, zlatý kolt, drahý kabát, raketa na ohňostroj, drahé vojenské kalhoty a drahé jezdecké boty. Samozřejmě mám úroveň 83 a nemusí to sedět, kdy má asi každý jinak nastavené atributy bodů.


ale pochop, ze ty mas protivniky a obleceni na svem lvlu, ale kazda 120 je na tom o dost hure, protoze nad +- 80 level uz leze jen pocet zivotu NPC a nejde to nijak kompenzovat vybavenim :-)
 
Nahoru