• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Dny mrtvých - diskuze

DeletedUser6833

Guest
Mel bych dotaz. Jakej je smylsl te dodavky B-zbrani (zbrani B-tymu)? Co to ma byt? K cemu to slouzi, je s tim nejaky plan? Nebo je to zcela zcestna myslenka, ktera tam neco dala aniz by to melo jakoukoliv navaznost?
 

DeletedUser9371

Guest
Nikdy nevidím pláče a stížnosti na úkolové NPC duely, že nejdou splnit a podobně, jako v loni. Nebo jsem to přehlédl ? Čtu každý příspěvek.
NPC duely jsou vždy mazec, ale letos se mi daří.
:)
 

DeletedUser7239

Guest
Nikdy nevidím pláče a stížnosti na úkolové NPC duely, že nejdou splnit a podobně, jako v loni. Nebo jsem to přehlédl ? Čtu každý příspěvek.
NPC duely jsou vždy mazec, ale letos se mi daří.
:)

Tak já jsem do dneška měl na Arizoně problém porazit Hacketa (ten druhý duel). Měl jsem Zlatý revolver a zkoušel jsem to všelijak na rozdíl od Colorada, kde jsem s ním sice taky musel párkrát duelovat to trvalo déle. :zásek:
 

DeletedUser9371

Guest
Podle mě platí i to co v loni. Já všechny NPC duely nastavuji tak, že vůbec neuhýbám, všechno mám v nastavení červené a všechny mé zásahy mířím na hlavu. :)
 

DeletedUser6833

Guest
v podstate vsechny "nove" NPC duely, tj. zposlednich asi dvou updatu a dal jsou delane jako kopirovani hrace. V zasade neni lehcich duelu, kdyz se s tim pocita...
 

DeletedUser7239

Guest
Podle mě platí i to co v loni. Já všechny NPC duely nastavuji tak, že vůbec neuhýbám, všechno mám v nastavení červené a všechny mé zásahy mířím na hlavu. :)

To já taky. Finta je možná v tom, že na hlavu se obtížnějí trefuje. Ale když už se člověk strefí je to větší zranění. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Je to jednoduché, na Valentýna se "pugety" mlátíme jako přátelé po hlavách duely. Na "Dušičky", nebo tedy správně českým jazykem a hrdě "Halloween" zase kytkami. Což mě připomíná dobu, kdy jsme lezli Rusákům do sedacích svalů s VŘSR a dnes zase Američanům s jejich státními svátky. Tentokrát jsou to pro změnu "Afrikány. Klasické, hřbitovní kvítí. A ještě v reálu smrdí, nevoní. Odpuzují mouchy od staveni, jak praví pranostika našich babiček.
No a z toho plyne to, že INNO se opravdu chytá každého svátku, za účelem vysát z nás hráčů peníze za nuggety. Už je to okaté. Rád zaplatím a platím zdatně. Ale co mě točí ? A píšu to tady opakovaně je to, že kdysi zaváděný poker vadil, protože to bylo navádění k hazardu. INNO to zarazilo. A dnes ? Tomboly, losy ... A teď karty ???? Takže Poker vadí, to je hazard a losování karet ne ?
Směšné a smutné. Tvrdím, ač nevidím do statistik, že 80 % hráčů naší společné hry jsou nezletilí. Tak tohle není ten správný příklad, je to jen příklad úspěšného podnikání !!!
A to už dnes neberu v potaz to, že West už není hra o Westernu (divokém západu, kovbojích, indiánech, ohni, přátelstí ..), ale prach sprostě o komerci. Ještě to kino s reklamou a je vymalováno.


Je to jen a jen můj názor do pranice a v rámci svobodného slova projevu. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser7239

Guest
No a z toho plyne to, že INNO se opravdu chytá každého svátku, za účelem vysát z nás hráčů peníze za nuggety.

Je pravda, že každý se nějak živit musí. Například u těch tombol mám šanci získat 100% jaguára tím, že si ho koupím. Na náhodu velmi těžko, protože většinou padají smrťáci. Je perfektní, když se hráči zadaří a má něco zadara, ale v téhle tombole už není zadarmo ani ta 1. odměna pokud to nevyjde. U předchozích byla šance získat aspoň tu běžnou cenu. No za chvíli budou vánoce. Nechci žehrat, protože mám všechno ve hře zadarmo, ale když zaplatím dluhopisema a zase si vytočím smrťáka tak je to dost špatné. A to nechci mluvit jen o INNU, ale situace je tak trochu horší všude. To bych ale odbočoval. Každopádně se mi nelíbí, že sady pokud si je nestihnu v ten čas pořídit už se nedají zpětně koupit. Na tomboly opravdu přispívat nemíním. Tak kdybych si mohl koupit v shopu věc, která by se mi hodila a která se nedá běžně získat. Například sadu Černého pátku na Arizonu nebo pro indiána toho jaguára tak to by byl z mé strany možný obchod. :) Každopádně je fakt, že ti, kteří nugetí si ty lepší itemy zaslouží. Ale měli by to udělat pro všechny v neomezeném časovém období. Jinak je to stále fajn hra a nevidím v tom velký problém přispět do hry. Jen aby to potom za něco vůbec stálo. :D
 
piště taky nějaké pozitiva:

mě se zas u té tomboly líbí, že když se ti něco nelíbí, tak točíš dál :-). Další vyhodou je to, že toto nenapadá tolik, takže tam prskli jen dvě sady. Suprové je to, že na to působí ono dvojité losování, za nákup nuget (za můj poslední nákup nugget :-) ). Škoda jen, že všichni točí do jaguára a na trhu nejsou ty věci z 2/3 úrovně skoro za hubičku, resp. tam nejsou vůbec ..
 

DeletedUser6833

Guest
Ja bych jenom zopaknul dotaz :) Ty zbrane B-tymu. Uz sem vycenichal a vydedukoval souvislost s MPI, ale nejake blizsi info, ci jenom naznaceni by nebylo jak je to doopravdy? Z pohledu hrace na co se ma tesit, z pohledu provozovatele navnadeni, aby byla vetsi snaha o tu truhlu na konci :)
 
Ja bych jenom zopaknul dotaz :) Ty zbrane B-tymu. Uz sem vycenichal a vydedukoval souvislost s MPI, ale nejake blizsi info, ci jenom naznaceni by nebylo jak je to doopravdy? Z pohledu hrace na co se ma tesit, z pohledu provozovatele navnadeni, aby byla vetsi snaha o tu truhlu na konci :)

tak to by mě také zajímalo. hlavně jestli také existuje bedna se zbraněmi A-týmu (v seriálu A-team měl ten černoch s 10ti kily stříbra na krku zbraně dobré :D )
také je divné, že orlí, jezevčí a volí revolvery prodejné nejsou, kdežto třeba medvědí se dražit dá. asi nějaká chyba... :D
 

DeletedUser7239

Guest
piště taky nějaké pozitiva:

mě se zas u té tomboly líbí, že když se ti něco nelíbí, tak točíš dál :-).

Mně osobně se více líbila ta ruleta na Valentýna. Na kartách mi většinou padají smrťáci. A pokud se mi to nelíbí musím zaplatit hromadou nuget anebo se spokojit s 25 afrikánami. U mně to jde spíše do negativa (velká smůla - 50 nuget od INNA utracených a 125 dluhopisů a stejně jen 7x afrikáni). :( Snad aspoň na Vánoce bude INNO štědřejší.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Na kartách mi většinou padají smrťáci.

Ale tohle očividný nesmysl, je to 50/50, nicméně ve chvíli kdy otočíš sluníčko, tak můžeš točit dál - tj. ve výsledku v je v téhle tombole vytočeno více sluníček než smrtek.

velká smůla - 50 nuget od INNA utracených a 125 dluhopisů a stejně jen 7x afrikáni

Sorry, tohle není smůla, ale tvoje blbost: kdybys tu nugety utratil na přeskočení smrťáka na první úrovni a nikoliv na novou hru, tak máš dvojnásobnou šanci na vytoužený item. Osobně si myslím, že sis nezvolil správnou herní strategii, resp. si neuvědomuješ její zákonitosti.
 
Naposledy upraveno:

DeletedUser7239

Guest
Ale tohle očividný nesmysl, je to 50/50, nicméně ve chvíli kdy otočíš, sluníčko tak můžeš točit dál - tj. ve výsledku v je v téhle tombole vytočeno více sluníček než smrtek.

Neříkám, že na všech světech. Ale zrovna na nicku Gringo 2 na Coloradu to tak padlo. Někde se daří víc. Nevím jestli je to zákon schválnosti nebo schválně na mé ID, ale to je jedno. Je to jen hra, akorát je mi to líto, že tak dlouho to sbírám a nakonec z toho není nic (tedy jen asi 175 kytiček). A když je to tedy 50 na 50 proč jsem nezískal aspoň 4 itemy ? :O

Sorry, tohle není smůla, ale tvoje blbost: kdybys tu nugety utratil na přeskočení smrťáka na první úrovni a nikoliv na novou hru, tak máš dvojnásobnou šanci na vytoužený item. Osobně si myslím, že sis nezvolil správnou herní strategii, resp. si neuvědomuješ její zákonitosti.

Tu chybu si uvědomuji. Já to taky nechci hrát, abych nad tím přemýšlel, ale pro zábavu. Je fakt, že jsem to mohl jako hráč zahrát líp. Ale tohle už je spíše obchodní taktika než hra pro zábavu. A to mně na tom mrzí. Myslím si, že příliš velký důraz na nugety znehodnocuje tu hru. Alespoň z mé strany se člověk učí být skromnější. Tat psal jak se to vyrovná, když se hráči přestěhují ze zrušených světů. Ale já si to moc nemyslím. Velcí hráči budou mít pořád Deklarace nezávislosti, INNO opasky a menší hráč bude tvrdě makat, aby měl vůbec nějakou základní sadu. Rudolfa mám taky jen jednoho na světě 9 a nikde jinde. A to, že mají někteří slony, vlastní avatary a různé svítící vymoženosti tak obyčejný nenugeťák může jen tiše závidět a blednout závistí. Já milionář nejsem, abych si platil sluníčka. Já to tedy nehraji, že bych chtěl vše v jeden den. Když si vytočím item spokojím se s tím. Když vytočím smrťáka a mám na novou hru zkouším dále. Ale na změnu je už u nejslabší ceny 25 nuget. Já na to prostě nemám, abych platil po 100 nugetách změnu karty. A jak jsem napsal dříve... to mohli udělat rovnou obchod s těmi itemami a já bych si na každém světě koupil, co bych potřeboval a nemuseli to zaobalovat do tomboly.
smiley-wink.gif
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Videl jsem ji dneska na trhu za 600K ... umi, co si pamatuju, zachazet se zviraty, opravovat, stavet,...neco v tom smyslu..procenta podle urovne.. rychlost +125.. nic proc mit bezesny noci.
 

DeletedUser9371

Guest
No a mě se líbí jedna pecka INNA. Když, ač tedy velmi nerad jsem zase investoval proti mému zapření nuggety, protože bez nic není šance vylosovat alespoň "bídu", tak mi třeba padne květináč a to v zapomenutí. Tím mám na mysli to, že mi los skočí na zadní stránku inventáře a to jakoby v zapomnění. Mám pocit, že 1250 smradlavých "afrikánů" na plašení much dle pranostiky našich babiček. To proto, aby to hráči nevedli v patrnosti a mastili další nuggety na afrikány. Dobrá taktika. Nic proti tomu. Hráč prostě přehlédne a platí další.
No a jedno pozitivum : "Klikám denně, klikám rád, s Westem jsem já kamarád !" A to roky.
:)

Tím mám na mysli to, že hráč, který cpe do hry nuggety je na tom vždy lépe, než hráč, který jede bez nich a to proto, že na ně nemá. Tady je zakopaný pes v počtech ubývajících hráčů světů. Řešení vidím v nějakém kompromisu, mezi těmito dvěmi skupinami hráčů. Je to prostě fér. "Machruje" jen ten, kdo na to má. :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru