• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Noc je tmavá

  • Zakladatel vlákna DeletedUser16057
  • Vytvořeno

DeletedUser16057

Guest
Díky. Takže to bude takto:

Kuchař-kousek dortu
Sedlář-cestovní kabela
Mastičkář-cigarety s filtrem
Kovář-nabroušená zbraň

Co se týče mastičkáře, tak cigareta s filtrem nepomohla. Měl jsem už 1 vyrobenou v inventáři, pro jistotu vyrobil další, ale nic. :zásek:

Tak jdeme čekat, za jak dlouho INNO opraví tu řadu. :D Hádám s takovou minimálně 1-2 týdny :D
 

DeletedUser16969

Guest
[06:07] Henry: Marquis se dostalo pocty [Lived through a night on a graveyard] jako prvnímu.
 

DeletedUser18558

Guest
Marquis: ale ty nejsi mastickar...
kovarum to jde :-(
 

DeletedUser

Guest
Billy, toto je vporiadku, ale ďalšia úloha je problém :(
 

DeletedUser10235

Guest
asi ide hlavne o to aby si odovzdal predmet zo svojho remesla, keďže ťa to posúva ďalej po línii tohto predmetu. A ak třeba kuchtík použije lucernu, tak ťažko splní 600 bodov v kovářovi
 

DeletedUser3338

Guest
Splnil jsem úkol s odevzdáním předmětu z řemesla (ten za 600 bodů), ale nic dalšího se mi ve městě duchů nezobrazuje. Je potřeba splnit ještě nějaké další podmínky?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18558

Guest
Chick Lady: ale puvodne tu s Grizlym resime uplne jiny problem... jeste o krok dal s ukolem - nnei tam napsano co je treba udelat - znacka 0/1. ale nevi se co
 

DeletedUser16057

Guest
Jde vidět, že ne všichni se podívali na screen, který jsem dal při zakládání tohoto tématu.

Tak hodím pro vysvětlení jiný screen-upravený, aby ho všichni pochopili. :)

http://prntscr.com/900dq2
 

DeletedUser

Guest
Úloha je pokazená, očividne, na slovenskom svete som sa dostal tiež po požiadavku 600RB a 0/1 ..

Každopádne, na tom istom svete, kde ja mám ako Kuchár problém, kamarát Kováč to splnil, chcelo to od neho 600 RB a 5 hodín klčovanie lesa (český názov neviem, pravdepodobne kácat les alebo čosi také, prepáčte :D )
a ďalšia úloha bola, že mal priniesť 3 produkty v určitom množstve, presné znenie už si nepamätám, ide o to, že niektorým táto úloha funguje a niektorým nie.
 

DeletedUser

Guest
presne tak, ja som na SK- DELAWARE tiež kuchár a stále tam mám 0/1 :(

v remesle už mám 700 bodov, takže prvú požiadavku spĺňam, a druhú neviem čo urobiť :( Skúšal som už všeličo, ale asi je to bug ...
 

DeletedUser3338

Guest
presne tak, ja som na SK- DELAWARE tiež kuchár a stále tam mám 0/1 :(

v remesle už mám 700 bodov, takže prvú požiadavku spĺňam, a druhú neviem čo urobiť :( Skúšal som už všeličo, ale asi je to bug ...

Jsem taky kuchař, ale žádná úloha se mi nikde nezobrazuje (další by měla následovat ta, kterou němůže většina lidí splnit (0/1)). Co je tam za podmínku, aby se zobrazila?
 
Nahoru