• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Éčka dne

DeletedUser

Guest
Heh, asi jsi to s tím E 55 nepochopil, ale já bych se teda taky podíval :D
 

DeletedUser

Guest
Inu, nevím, co bych dodal. Pořiďte si odbornou literaturu, v klidu si ji projděte... a poté může následovat diskuse. Ta může vzniknout pouze tam, kde jsou alespoň elementární znalosti problematiky a kde je k diskusi atmosféra. Do té doby jde o spekulace o nesmrtelnosti chrousta :)

Viz post pode mnou...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9214

Guest
Jen se tě chci zeptat, kolik škodlivin mají děti ve vzduchu v porovnání s tím co sní.
A taky - což by mě zajímalo především - kolik kilo zmiňovaných lentilek (navíc žlutých, takže bych to ještě přebíral) bych musel spořádat na posezení aby se mi objevily otoky, nevolnost nebo ten průjem?

no jde o to že když vdechneš vzduch tak se částečně pročistí, za to když to sníš máš to hned v krvi a to všechno
 

DeletedUser

Guest
:) Tak to ti nikdy nedáme vědět když je jenom E100 - E999. :)

E 55 je jedna česká silnice, kde se vyskytují light holky;) to jen aby jsi pochopil ten menší vtípek:::))::

Jinak éčka mi jsou vcelku fuk, vím, že to není asi nejlepší přístup, ale osobně občas piju a kouřím a tak mě už o "pár" "jedovatých" látek navíc asi nijak zvlášť neuškodí. Není asi "košer" že se objevují v jídlech, které jí i malé děti, ale tím, že o tom budu mluvit mnoho nezměním. Potravinářské firmy své návyky nezmění, pokud nebudou muset. Jídlo, aby bylo prodejné, musí být hezké, levné a chutné. Právě éčka tohle umožňují, konkurence je veliká, výroba potravin bez éček nákladná (ne-li takřka nemožná), takže nečekám v tomto ohledu nějakou zásadní změnu.
 

DeletedUser

Guest
no jde o to že když vdechneš vzduch tak se částečně pročistí, za to když to sníš máš to hned v krvi a to všechno

TO je chytrý názor, opravdu. Tohle bych splodil možná ve čtvrté třídě a to ve slabé chvilce.
TO jídlo se pročistí mnohem víc než vzduch, nemyslíš?
Hned v ústech ho začínají rozkládat sliny, pak v žaludku kyselina - samozřejmě naředěná - začne jídlo rozkládat více. O pročištění v játrech, ale i ledvinách, pak ještě probírání zbytků ve střevech bych ani nemusel víc dodávat... A vzduch co, těch pár štětin v nose ti nějak výrazně pomůže? - navíc stejně dýcháš i pusou....
 

DeletedUser

Guest
Zase nějaký co si myslí že vše ho zabije tak jí jen zdravě a pak je ob týden nemocnej :DD

Tohle téma mě pobavilo ani nevím co to má společný s The-West
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru