• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Útok Wogotů

DeletedUser

Guest
Už si nevím rady :unknow:. Teď mám přijmutý úkol "Zastřel náčelníka Wogonů" a nedaří se mi ho splnit.Mám vyhráno 11 duelů proti náčelníkovi, vyzkoušeno několik kombinací oblečení a duelových zbraní ...... a náčelník ne a ne být zastřelen:zásek:.:(:(. Má někdo nějaký tip, jak toho proradnýho náčelníka zneškodnit (doteď mi v duelu takhle nikdo nezavařil jako on)
 

DeletedUser

Guest
Nevím jestli to bylo zrovna tímto úkolovým duelem, taky se to nějak vleklo. Plus mínus vypadá, že má stejné HP jako ty. Takže snížit HP a zkusit.
 

DeletedUser1318

Guest
Kliknutím na ty koše je "použiješ", tím z nich vyextrahuješ ručníky, kterých potřebuješ celkem pět barev, a až je buddeš mít nasbírané postupně všechny, získáš úspěch a za odměnu župan.
Nebo máš nějaký jiný problém?
 

DeletedUser9371

Guest
Smiř Wogony

Ukončit
Dej do kómatu: Náčelník

Mazec úkol a struhadlo na nervy. Na sedmičce jsem ho dal asi na čtyři duely. Na Dakotě ? Teď jsem ho dostal, ale více než přes sto duelů. To chce opravdu pevné nervy. Na Eldorádu jsem to ještě nezkoušel. Až večer, abych nebyl sprostý v práci. :D
Pak následuje to jít na průzkum, jednu hodinu a získat tu jejich rybu. Tam se mi nedaří, plížím se na průzkumu asi 7 hodin a nic. Takže někde chyba u mě, nebo jsem něco přehlédl. Máte někdo nějakou radu ?

Dík
 

DeletedUser1318

Guest
Smiř Wogony

Pak následuje to jít na průzkum, jednu hodinu a získat tu jejich rybu. Tam se mi nedaří, plížím se na průzkumu asi 7 hodin a nic. Takže někde chyba u mě, nebo jsem něco přehlédl. Máte někdo nějakou radu ?

Dík
Jestli už jsi na průzkumu byl, navštiv Waupeeho v saloonu, tam by měla být závěrečná odměna :)
Tu rybu dostaneš za duel s vogonským náčelníkem.

Edit: Gringo má pravdu, já tu rybu hledal (nevím sám proč) mezi zbraněma :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser12378

Guest
kdo dělá úkol po druhé už má rybu v inventáři mezi zvířaty...a u duelu je třeba snížit HP,má cca 90% HP co vy v době zahájení duelu..to je můj postřeh na všech světech...je třeba snížit HP a pak je to pohoda
 

DeletedUser1318

Guest
já otevřel skoro 50 košů na prádlo, padli mě všech 5 ručníků a nic jsem nedostal
A dělal jsi to poprvé?
Jestli už to máš hotové od loňska, tak už župan máš mít a druhý nedostaneš.
Zkus se podívat jak to máš v úspěších v záložce Akce.
 
Nahoru