• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Útok Wogotů

Od loňska to mám, tak potom nechápu dvě věci, proč mě ty župany padají a nebo proč se nemůžu nikde dočíst, že druhej župan nedostanu, tohle je teda hodně nedomyšlený, by soudruzi s NDR mohli trochu začít používat kebuli.
 

DeletedUser7239

Guest
Od loňska to mám, tak potom nechápu dvě věci, proč mě ty župany padají a nebo proč se nemůžu nikde dočíst, že druhej župan nedostanu, tohle je teda hodně nedomyšlený, by soudruzi s NDR mohli trochu začít používat kebuli.

Můžeš to prodávat na tržišti jako přebytkové zboží. :)
 

DeletedUser9371

Guest
kdo dělá úkol po druhé už má rybu v inventáři mezi zvířaty...a u duelu je třeba snížit HP,má cca 90% HP co vy v době zahájení duelu..to je můj postřeh na všech světech...je třeba snížit HP a pak je to pohoda

Díky Bobo za radu i Vám Všem.
Samozřejmě jsem ji měl v inventáři. Ale jak tady už padlo spousty příspěvků, na nějaké update s inventářem. Jeho zpřehlednění a tak podobně. Prostě v tom "báglu" je toho už od roku 2009 moc a je to nepřehledné.
Rybu jsem tam měl z toho duelu.
:D
 
Od loňska to mám, tak potom nechápu dvě věci, proč mě ty župany padají a nebo proč se nemůžu nikde dočíst, že druhej župan nedostanu, tohle je teda hodně nedomyšlený, by soudruzi s NDR mohli trochu začít používat kebuli.

Merkel, v tomto oznámení to napsané je. Ne tedy přímo, že nemůžeš získat 2. župan, ale většina lidí to z něj pochopila. Navíc mi není jasné, proč se pokoušíš získat župan podruhé? Prodat nejde a žádné extra vlastnosti také nemá.
 

DeletedUser11498

Guest
koše

to furt není ale odpověď na to proč ty koše padajú dál a eště v takovém množství, zbytečně to zavazá v inventu :zed:
 

DeletedUser

Guest
Protože to tak prostě technici Inna nahráli do hry. Asi je jednodušší, aby padali všem.
 

DeletedUser11498

Guest
takže nehrozí že by v budoucnu sloužili aj k něčemu jinému? :)
 
Nahoru