• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Útok Wogotů

Od loňska to mám, tak potom nechápu dvě věci, proč mě ty župany padají a nebo proč se nemůžu nikde dočíst, že druhej župan nedostanu, tohle je teda hodně nedomyšlený, by soudruzi s NDR mohli trochu začít používat kebuli.
 

DeletedUser7239

Guest
Od loňska to mám, tak potom nechápu dvě věci, proč mě ty župany padají a nebo proč se nemůžu nikde dočíst, že druhej župan nedostanu, tohle je teda hodně nedomyšlený, by soudruzi s NDR mohli trochu začít používat kebuli.

Můžeš to prodávat na tržišti jako přebytkové zboží. :)
 

DeletedUser9371

Guest
kdo dělá úkol po druhé už má rybu v inventáři mezi zvířaty...a u duelu je třeba snížit HP,má cca 90% HP co vy v době zahájení duelu..to je můj postřeh na všech světech...je třeba snížit HP a pak je to pohoda

Díky Bobo za radu i Vám Všem.
Samozřejmě jsem ji měl v inventáři. Ale jak tady už padlo spousty příspěvků, na nějaké update s inventářem. Jeho zpřehlednění a tak podobně. Prostě v tom "báglu" je toho už od roku 2009 moc a je to nepřehledné.
Rybu jsem tam měl z toho duelu.
:D
 
Od loňska to mám, tak potom nechápu dvě věci, proč mě ty župany padají a nebo proč se nemůžu nikde dočíst, že druhej župan nedostanu, tohle je teda hodně nedomyšlený, by soudruzi s NDR mohli trochu začít používat kebuli.

Merkel, v tomto oznámení to napsané je. Ne tedy přímo, že nemůžeš získat 2. župan, ale většina lidí to z něj pochopila. Navíc mi není jasné, proč se pokoušíš získat župan podruhé? Prodat nejde a žádné extra vlastnosti také nemá.
 

DeletedUser11498

Guest
koše

to furt není ale odpověď na to proč ty koše padajú dál a eště v takovém množství, zbytečně to zavazá v inventu :zed:
 

DeletedUser

Guest
Protože to tak prostě technici Inna nahráli do hry. Asi je jednodušší, aby padali všem.
 

DeletedUser11498

Guest
takže nehrozí že by v budoucnu sloužili aj k něčemu jinému? :)
 
Nahoru