• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.218 je naplánovaná na úterý 19. března. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Vítejte kovbojové a kovbojky, všude je cítit jaro, to znamená, že se na The West blíží Velikonoce. Tak jako každý rok i letos máte šanci zastřílet si s nejznámějšími střelci. Big Fred, Van Cliff, Brinson a Westwood jsou zpět ve Velikonoční střelnici! Více informací najdete na herním fóru

Čas sklizně 2022

Nechápu moc koncepci tohohle eventu. Proč mi všude padají pšeničné i žitné klasy, i když je mám všude nasbírané z předešlých let. Jedině na Arizoně mi ty žitné nepadají. Pokud však padat mají a na ostatních světech jejich drop není chybou, budu požadovat kompenzaci za klikání.

P.S. Snad tam nikdo z vás netrpí nějakým stupněm oligofrenie, abyste to jeden rok nemohli spustit normálně.
 
Žito mi padá taky, i když už jsem ho našel. Loni ale zfailili ty sbírkové obrázky, což mi připadá horší, než když budu mít žito navíc. Jen doufám, to žito nebude na úkor něčeho, co má správně padat teď 8-)
 
Asi náhodně, nejlépe z 15s prací. Padají málo, mně zatím po několikahodinovém klikání padlo 15 kousků (plním druhý úkol). Systém tohoto eventu se mi hodně nelíbí.

PS : zkouším ty loňské sklizňové práce, ale padl mi nález i z jiných.
 

raketak95

Člen týmu
Ještě je to zabugované, že úkolovka se ukáže jako splněná po splnění části Čas posbírat nástroje pro sklizeň a ne po dokončení Závěrečná bitva... Sorry, ale ten zemědělský event se meziročně jen zhoršuje a zhoršuje - ta limitace questem je fakt ultra hloupá, vyklikané medaile jen vrátily ty, co jsem byl nucený použít a dluhopisy jsem narval do nákupu questových nesmyslů a sběratelských karet. :annoyed::no:
 
Mám vše hotovo. Sečteno podtrženo mě to stálo 315 dluháčů.
15 za dokoupení chybějící věci do úkolovky. (od ostatních mám dohromady asi 10 nepotřebných) Byl tady kdysi návrh na drop pouze počtu ks co je potřeba na úkol, posunulo se to někam?

300 dluháčů padlo na dokoupení karet. :)

z "klasů" jsem nasbíral pár kravin (bez kterých bych se asi obešel) a cca 200 dluháčů. Takže jsem mínus jen 115.

Hrozná bolest to klikat po 10 a být omezen úkoly, které není úplně easy na některých světech plnit. Zase na druhou stranu to nebylo bezduché klikání jedné práce. Myšlenka dobrá, ale chtělo by to doladit.
 
Nahoru