• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Červený trpaslík (Red Dwarf)

  • Zakladatel vlákna Fry Praskla Lahev
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Znáte tento seriál od BBC???
Jakou epizodu máte nejradši????
A jaký máte vlastně názor na tento seriál???


Moje oblíbená epizoda je Pistolníci z Apokalypsy (znáte?,podpis...):sugar sugar:

Pardon jestli to tu někde je, vyhledávání nic nenašlo.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
RED DWARF RULEZ!!!

Oblíbenou epizodu je těžký vybrat.
Všechny jsou skvělý!
Jak simá člověk vybrat mezi epizodami Konec, Já nad druhou, Jiná dimenze, Roztavení, Legie, Jezdci apokalypsy?
 

DeletedUser

Guest
Jeden z nejlepších seriálů vůbec!!! Zkouknul jsem všechny serie za jediný víkend :loool::loool::loool:

Oblíbená epizoda?? No, taky asi Pistolníci...nebo Psirény:loool:, a pak poslední díl...jo a taky ,Nachystejte květináče,, :loool: No prostě all díly jsou best :loool:

Ale nejlpší jous tam ty přirovnání a nadávky a hlášky veškerý:loool: Kosmopako...,,a to si zjistil kde?? V knížce jak šla Vesmírná sonda na vandr´´ ? :loool:

Nebo:...Mám IQ 6000, to je jako 6000 učitelů tělocviku...

PS: Viz můj obrázek :loool:
 

DeletedUser

Guest
Moje oblíbená hláška z Trpaslíka je asi:
Chcípni Rimmere.
Už se stalo.
Opakovat!
 

DeletedUser

Guest
Za naší dlouhé cesty vesmírem jsme zjistili plno věcí....
Nejvyšší formou života je člověk a nejnišší formou života je člověk,který si hraje s vláčky...

:D
nebo
:D
Putujeme prázdným a pustým vesmírem již 3 miliony let.....
Přesto se musíte smát, že jo???


Do kosmu!!
 

DeletedUser

Guest
Chovám bláhovou naději, že za tři miliony let, co jsme pryč, lidstvo přestalo válčit, vyléčilo všechny choroby a podařilo se mu zjednodušit formulář daňového přiznání.
 

DeletedUser

Guest
HOLLISTER: A víte, co se stane, když dinosaurus sežere krávu na kari a... a také dvě a půl tuny mátové čokolády a přesně čtyři sta krabic s ovocnými nanuky a nakonec spláchne všechno sedmi tisíci litry své oblíbené limonády(coca-coly)? Víte, co se stane?

LISTER: Říhne?

HOLLISTER: A jak, panečku! A víte, co se stane s těmi nebohými lidmi, kteří mají tu smůlu, že jsou ve směru říhnutí?

RIMMER: Řeknou: „Pfuuj!“:D:D:loool:

HOLLISTER: Jednu celou jednotku to vymrštilo, odneslo o deset metrů dál a hodilo na zeď.

RIMMER: Doufám, že tak drobný incident nepoznamená náš neposkvrněný záznam o výkonu trestu
:loool::loool:
 

DeletedUser

Guest
super serial, rozhodne lepsi nez simpsnovi!

Jsi nám tady platný jako automat na kondomy ve Vatikánu. :D
 

DeletedUser

Guest
Yep. Je to jeden z mych nejoblibenejsich serialu. Ostatne muj avatar napovi. Nejoblibenejsi dil je asi Legie. O prizen se ale jeste deli s Black Books a IT Crowd.
 

DeletedUser3925

Guest
Pro mě jsou nejlepší Pistolníci z Apokalypsy, Konec nebo oba Petové. Jinak IT Crowd mám taky rád nebo Jistě pane ministře/premiére.
 

DeletedUser3925

Guest
To vím. Budou je dávat v dubnu. Viděl jste někdo ten rozhovor s Hadatim v Událostech komenářích? Tam se právě byvili o nových dílech a nejlepší byl konec, kdy se ten moderátor zeptal Hadatiho, jak se hodlají co nejrychleji k novým dílům dostat, tak bylo úplně vidět, že se Hadati drží jen tak tak, aby neřekl, že si je stáhnou.
 

DeletedUser3925

Guest
Tak jsem se vrátil z Trpasliconu.

Lidi, to vm doporučuji!
Byla tam super zábava a fakt jsem si to užil. Dal jsem za to dohromady skoro 1000, ale vyplatilo se mi to. Teď mám oblečení s logem RD i na zimní i na letní sezónu - jen na mikinu mi nezbylo. Chcete-li alespoň něco o tom, co se na Trpasliconu dělo, zjistit, tak koukněte na stránky Trpasliconu. Konkrétně jsem vám sem dal odakz na sekci Fotky a ohlasy. Doporučuji fotky od DORFLa, protože ten jich má nejvíc, jsou nejkvalitnější a jsou také nejlépe chváleny. Já sám jsem našel čas pouze na pár z nich, ale jsou dobré. Jestliže chcete nějakou reportáž z Trpasliconu, tak doporučuji přímo od organizátora Hadatiho. Najdete ji na stránkách. Konkrétně musíte překliknout na diskuzi a najít příspěvek od Hadatiho, kde je odkaz na stránky s reportáží.
Nashle!

P.S.Pokud vás zajímají britské a americké seriály typu: My name is Earl, Futurama nebo The Big Bang Theory, tak čekejte - pokud máte set-top box nebo podobné vymoženosti moderního svět - až spustí Prima svůj druhý program, nazvaný TV Prima Cool, protože tam se budou tyto seriály vysílat - ale nečekejte nic světoborného. Ne snad, že by seriály byly špatné, to vůbec ne, ale jsou s českým dabingem, který je, mluvím-li konkrétně o My name is Earl, příšerný. Jsou samozřejmě vynechána sprostá slova, což ubírá tomuto seriálu na vtipnosti. Ale třeba se vám to bude líbit.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser120

Guest
BBT je bezchybný....dabing je příšerný i u IT crowd...red dwarf je skvělý....
 

DeletedUser3925

Guest
Tak já si dabingů u seriálu, jako je RD nebo IT Crowd nevšímám, protože je mám v AJ. Ale vidím to tak, že si co nejdříve opatřím anglickou verzi The Big Bang Theory.
Kdybyste někdo znal Big train (Velkovlak), tak určitě znáte MS v zírání. Jestli vás to pobavilo, určitě si počkejte na rozjetí TV Prima Cool, protože je tam záznam z Trpasliconu, kde je MČR v zírání. Minulý rok někdo dokázal zírat 36 minut.:whaaat::eww:

Modi,
omlouvám se za DP, ale chtěl jsem, aby si toho každý všiml.

Tak a je to tady! Pokračování RD je na světě - od pátku 10.4. do dnešního pondělí 13.4. naše milá Dave TV vysílala pokračování RD a vše okolo toho. Možná jste si již dříve všimli trailerů a videí z natáčení, která jsou na Youtube, ale tohle je teprve něco. Na stránkách dole máte uvedeny odkazy na tajný způsob, jak se k videím dostat:) a také program, kdy se co uvádělo.

www.cervenytrpaslik.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
i když jsem to hledal,tak jsem to nenašel....mohl bys prosím tě poslat přesný odkaz kde jsou ty nové díly??
A jinak..mě Big BAng Theory vůbec nebavil.
Víc se mi líbil třeba IT Qrowd nebo Black Books,a celkem dobrý je i sseriál Podfukáři.
Jinak jde si to pustit na stránce: www.filmax.cz
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jsem závislák

Na tomhle uzasnem serialu. Moje oblibena postava je Gwein Dibli:loool:
 
Nahoru