• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Červený trpaslík (Red Dwarf)

  • Zakladatel vlákna Fry Praskla Lahev
  • Vytvořeno

DeletedUser3722

Guest
Mně se líbí to:"Hádejte"
Cože?
No tak hádejte!
Tak nám to aspon nejak naznač!
Já věděl že neuhodnete ....
 

DeletedUser1382

Guest
"takhle trapně sem se cítil naposledy když mi spadla tříselní zásuvka panu Rimmrovi do polévky"
a vyděli ste už ty nový 3 díly???
 

DeletedUser

Guest
"jé já sem hlavní hlava" :) doufám, že si uvědomujete, že my sme jen následky jejich halucinací. no já furt doufám, že to nebyl uplnej konec a že bude skutečná devátá serie nebo film. popravdě řečeno, sem taky od těch třech dílů čekal víc, ale i tak to bylo dobrý. jedno oko nezůstalo suché :ups ha:
 

DeletedUser3925

Guest
"jé já sem hlavní hlava" :) doufám, že si uvědomujete, že my sme jen následky jejich halucinací. no já furt doufám, že to nebyl uplnej konec a že bude skutečná devátá serie nebo film. popravdě řečeno, sem taky od těch třech dílů čekal víc, ale i tak to bylo dobrý. jedno oko nezůstalo suché :ups ha:

No, tím, že ty díly končí na Zemi, tak silně pochybuji, že se něco dalšího objeví. Jak jistě víte, herci nejsou nejmladší a hlavní problém, hlavní téma, je dořešeno, spíš si myslím, že to chtěli tvůrci skoncovat. Ale říká se: "Nejlepší na konec" - u RD bych řekl: "Nejlepší na původní konec".
 

DeletedUser

Guest
nejlepší je stejně kryton.a best díl je jak se učí řídit kosmik s rimmrem:ups ha::ups ha::ups ha::ups ha::ups ha:
 
Nahoru