• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Česko/Slovensko

Chtěli by jste spojit Český a Slovenský stát?


  • Celkový počet hlasujících
    89

DeletedUser

Guest
Vsimli jste si,ze se jakoby pomalu neformalne spojujem uz dokonce byla aj cesko-slovenska Superstar a tak ruzne uz nas spojuji.Zajmal by me vas nazor na to jestli byste byli pro aby sme se zase spojili v jeden stat nebo mate radi to tak jak to je.

Za me tedy ne ja uz bych cechoslovak byt nechtel.ň
1-Za valky byli slovaci z Nemcami-Nemali sme na výber lebo Hitler bol náš šéf
2-V roce 1993 se od nas oni chteli odtrhnout-Hmmm...Pokiaľ viem tak nás odtrhol niekto iný...
3-Myslim,ze nase ekonomina je lepsi nez jejich a celkove jsme vyspelejsi.-Hmmm...?Dôvod?
 

DeletedUser

Guest
Vsimli jste si,ze se jakoby pomalu neformalne spojujem uz dokonce byla aj cesko-slovenska Superstar a tak ruzne uz nas spojuji.Zajmal by me vas nazor na to jestli byste byli pro aby sme se zase spojili v jeden stat nebo mate radi to tak jak to je.



Za me tedy ne ja uz bych cechoslovak byt nechtel.
1-Za valky byli slovaci z Nemcami
2-V roce 1993 se od nas oni chteli odtrhnout
3-Myslim,ze nase ekonomina je lepsi nez jejich a celkove jsme vyspelejsi.

1. A myslíš ,že my sme boli radi ,že sme s nimi boli spojenci? Keď vieš niečo o dejepisu tak vieš ,že Hitler si chcel spraviť najprv z SLAVANOV otrokov a potom by ich tiež vyvraždil veď sám vieš aké zverstvá na našom území NEMCI spravili a koľko ľudí zabili :(
2. Asi sme možno aj trošku trpeli pod vašou NADVLÁDOU :D:D:D
A trošku náš sralo ,že vy ste sa jak keby na nás povyšovali lebo v ČESKOSLOVENSKEJ hymne bola celá hymna CZ a posledná časť bola z SK hymny takže sa nám to asi nepáčilo keď 3/4 hymny bola vaša :-(
3. V tom máš trocha pravdu ale ROZMÝŠĽAJ!!!
SLOVENSKÝ národ je omnoho MLADŠÍ ako ČESKÝ!!!
Tak jak môžme mať lepšiu ekonomiku keď sme niekoľko desiatok rokov za vami? :D
A k tomu u nás bolo nespočet bitiek napr. NAPOLEON, TURCI, HITLER atd.
Tak asi sme sa nemohli dobre rozvinúť keď stále u nás boli vojny :-)

A keby sme sa spojili tak ja by som nebol proti ale bolo pár problémov!!!
1. Ako by to bolo s MENOU boli by EURÁ alebo CZK? :O
2. Kto by bol PREZIDENT? :D
3. Ako by to bolo s JAZYKOM? :D

A si predstavte koľko by bolo problémov so ŠPORTOM, OBCHODMI, ÚRADMI!!!
PREZIDENTSKÝ palác by sa prestal využívať atd.
JE NESPOČET PROBLÉMOV A AJ KEBY BOLO ZAUJÍMAVÉ SA SPOJIŤ JE TO NEREÁLNE!!! :-(
 

DeletedUser4517

Guest
ja jsem zasadne proti spojeni.Jednou jste se trhli tak si zustante za hranicema a nevtirejte do republiky v podobe CZ/SK superstar atd.A ty si myslis ze na naem uzemi nebyli valky Slavkov,boj o rozhlas,bombardovani,u nas taky mame koncentracni tabor terezin.

Uz dost ze na hranicich s polskem se mluvi Po našymu a kdyby sme se nahodou spojili tak to bych se zbalil a odjel do anglie pac bych se smal jaka to smesna situace spojovat rozpojovat spojovat.
 

DeletedUser

Guest
Chápu sice, že je to velmi otravný argument z mé strany, ale přečtěte si důkladně dějiny, poté postujte...
 
€ je urcite lepsie :-)) len si treba zvyknut...ale ma to svoju opodstatnenu vyhodu,netreba menit peniaze pri dovolenke do zahranica alebo tak....

ehm pokud můžu připomenou tak státy které přijaly euro měly za chvíli obrovské dluhy,počínaje Řeckem a konče vámi Slováky.Naštěstí EU má ty fondy které se snaží ty dluhy snižovat.
V Čr teď máme obrovské dluhy a já si myslím že by byly po přijetí eura větší
Můj názor:::))::
 

DeletedUser4517

Guest
Za me tedy ne ja uz bych cechoslovak byt nechtel.ň
1-Za valky byli slovaci z Nemcami-Nemali sme na výber lebo Hitler bol náš šéf
2-V roce 1993 se od nas oni chteli odtrhnout-Hmmm...Pokiaľ viem tak nás odtrhol niekto iný...
3-Myslim,ze nase ekonomina je lepsi nez jejich a celkove jsme vyspelejsi.-Hmmm...?Dôvod?


usuzuji to z toho duvodu ze nase ceska koruna byla vzdy silnejsi nez vase slovenska koruna
 

DeletedUser

Guest
:P

usuzuji to z toho duvodu ze nase ceska koruna byla vzdy silnejsi nez vase slovenska koruna

To asi preto lebo SLOVENSKÝ NÁROD je veľmi mladý veď ešte pred 100 + - rokmi sme boli ešte UHORSKO tak ako sme do prd*le mohli byť silný keď sme boli UHORSKO a nie SLOVENSKO? :O
A k tomu ČESKÝ ŠTÁT existuje x-krát dlhšia než SLOVENSKÝ :-)
Tak trošku rozmýšľaj :D
 

nicooo

Člen týmu
Možná budeme mít společnou ligu ve fotbale

jo to se těžce modlim, aby to nevyšlo. Jsem ročník 88 a Slovensko beru jako každej jinej CIZÍ sousední stát, proto nevidim jedinej důvod proč spojovat 2 úplně odlišný ligy, jak mapově tak kvalitativně. S Bundesligou se taky nespojujem a přitom to by bylo daleko zajímavější. Aspoň by naše týmy hrály občas před plnym publikem :-)
 

DeletedUser

Guest
jo to se těžce modlim, aby to nevyšlo. Jsem ročník 88 a Slovensko beru jako každej jinej CIZÍ sousední stát, proto nevidim jedinej důvod proč spojovat 2 úplně odlišný ligy, jak mapově tak kvalitativně. S Bundesligou se taky nespojujem a přitom to by bylo daleko zajímavější. Aspoň by naše týmy hrály občas před plnym publikem :-)

Češi si to chtějí udělat zajímavější, ale Poláci jsou bitkaři, Němci jsou na nás moc dobří, takže by nás nechtěli - z toho ti logicky jako další kandidát vyjde Slovensko.:)
 

DeletedUser

Guest
I v hokeji se uvažovalo o společné extralize,já bych byl 100% pro-ligu by to jen oživilo.:hoj:
PS:Z některých komentů ze západní strany je cítit určitá namyšlenost,nevím kde furt berou tolik sebevědomí. :mocking:
Nevím no,já Slovensko neberu jako cizí stát,ale asi to bude tím že se na něj prakticky dívám z okna a je mi blíž jak polohou tak srdcem než třeba Čechy.
Spojení je určitě nereálné a nedělalo by to nic dobrého.Ale zase je škoda,že vztahy se tak nějak zhoršujou,dyť toho máme tolik společného... :good:
 

DeletedUser

Guest
No to je zase téma.. :)

Určitě NE, to že Nova s Markízou udělají ČS SUPERSTAR není důvod k spojení, ani to že se "údajně spojujeme", oni chtěj jenom ušetřit...

Já jsem rozhodně pro České koruny, ne Eura, všechno by se zdražilo. Nehledě k tomu že výměnou K na E by lidi zase o peníze přišli + tisk nových bankovek... :)
 

DeletedUser

Guest
Podle mě by se neměli spojit- už dvakrát se rozdělily a potřetí to fungovat nebude... Určitě k tomu měli nějaké důvody
 

DeletedUser

Guest
Nechapem clint ako prvy prispevok ze cez vojnu sme boli snima ako fakt by si si mal precitat poriadne historiu.... ja urcite ne .... musite uznat ze po rozdeleni ste si vsetko nechali a my sme museli zacat od nuly takze mohli ste brat aj na toto ....

ps: stat mate viac rozkradnuty nez my :D
 

DeletedUser

Guest
Chlapiku, nechtěj, abych zde začal vážně postovat na toto téma... historii byste si měli přečíst všichni - a pokud možno také najít pár pamětníků, rozhodně by to nebylo na škodu.
 

DeletedUser4517

Guest
mě se akorát nelíbí jak se tedkom všechno se Slovákama spojuje,TV soutěžě ,tady na Foru přibyla Slovenština a mnoho dalšího.
 
Nechapem clint ako prvy prispevok ze cez vojnu sme boli snima ako fakt by si si mal precitat poriadne historiu.... ja urcite ne .... musite uznat ze po rozdeleni ste si vsetko nechali a my sme museli zacat od nuly takze mohli ste brat aj na toto ....

ps: stat mate viac rozkradnuty nez my :D

A copak jsme si všechno nechali, to bych rád věděl. Ty se o to nejdřív trochu zajímej než něco vypustíž z úst a hlavně o takovýchto věcech.
 

DeletedUser

Guest
mě se akorát nelíbí jak se tedkom všechno se Slovákama spojuje,TV soutěžě ,tady na Foru přibyla Slovenština a mnoho dalšího.

Co s tím furt máš??? :radní::tom:
Vždyť to že nějaká hloupá Nova nebo Markíza spojuje soutěže aby ušetřili není důvod ke spojení ani k tomu že si myslíš že se spojujeme.

No a to fórum je jednoduché: protože oni rozumí nám a my jim, když je na post moderátora dobrý adept, vezme se. Prostě je dobrý a rozumět mu budeme.
 

DeletedUser4517

Guest
Co s tím furt máš??? :radní::tom:
Vždyť to že nějaká hloupá Nova nebo Markíza spojuje soutěže aby ušetřili není důvod ke spojení ani k tomu že si myslíš že se spojujeme.

No a to fórum je jednoduché: protože oni rozumí nám a my jim, když je na post moderátora dobrý adept, vezme se. Prostě je dobrý a rozumět mu budeme.

tu jde o princip aby čech byl čechem,kde jinde v zahraničí ustoupí cizincum a různým menšinám tak jak u nás.Do detailu zacházet nehodlám ponevadž bych byl označen za rasistu.
 
Nahoru