• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Čo práve teraz počúvate?

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]GVutw8DLuD4&list=FLvj5AVRuxu6cHga9oxV7T_w&feature=mh_lolz[/YOUTUBE]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
sice to vyloženě neposlouchám, ale podavilo:D
[YOUTUBE]KcLTJy7iNko[/YOUTUBE]
 

DeletedUser

Guest
[YOUTUBE]k2rhrOvoFU4[/YOUTUBE]

Je to spíš zajímavý protestsong, než abych to vyloženě poslouchal, ale jednoznačně palec nahoru Poláková a Koller prostě válí:pianista:
 

DeletedUser

Guest
Co poslouchám

Tak já se přidám, a z hudby poslouchám: Taky přidám popis

- Metallica (Nothing Else Matters)
- Bon Jovi (Blaze Of Glory, Bed Of Roses, Livin' On A Prayer, It's My Life, Captain Crash And Beauty Queen From Mars atd...)
- Tyketto (Wings)
- W.A.S.P. (Blind In Texas, Forever Free)
- Sunrise Avenue (Hollywood Hills)
- Hooters (Johnny B)
- Guns 'n' Roses (Paradise City, Knockin' On Heavens Door, Patience, Don't Cry, November Rain)
- Nightwish (Amaranth, Moondance)
- Bryan Adams (Summer Of 69', Here I Am atd.)
- Kern (Blízko Nás, Nádraží svět, Silnější než já)
- Survivor (Eye Of The Tiger, Burning Heart, I'm Always Here)
- Tigertailz (Love Bomb Baby, Living Without You
- White Lion (When The Children Cry, Love Don't Come Easy, Tell Me, Broken Home)
- Heaven (Knockin' On Heaven Door)
- Aleš Brichta (Dívka s perlami ve vlasech, Barák na vodstřel)
- Arakain (Slečna závist)
- Kabát (V pekle sudy válej, Burlaci, Dole v Dole, Jednou nás to zabije, Frau Volgelrauch, Pohoda)
- Elán (Voda Čo Ma Drží Nad Vodou, Depka)
- Palo Habera (Preč, Preč, Láska Necestuj Tým Vlakom )
- Evanescence (My Immortal)

atd. poslechnu si ráda melodickou dobrou hudbu, celkově.:good:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
V oblibě mám rock a metal, trochu to rozepíšu:

Motörhead (Born to Raise Hell, I Don`t Believe A Word)
Iron Maiden (Different World, Fear of the Dark, The Final Frontier)
Kabát (Nejsem z USA, Piju já, piju rád)
Alkehol (Johoho, Piju jako duha, Život je krátkej)
Aleš Brichta (Peklo už čeká), Pavla Kapitánová (Pláč spálí smích)
Arakain (Apage Satanas, Půl století, Ztráty a nálezy)
Turbo (To bude pánové jízda, Hráč)
Semtex (jejich Mašinku zná asi každý)
Doctor PP (Rock'n'roll zombie)
 

DeletedUser9371

Guest
Dnes jsem nějaký mrzutý, ale tohle mě vždy srovná.
Tyhle kapely můžu z období sedmdesátých let minulého století. Prostě srdeční záležitosti.
Dala se sehnat tato muzika jen na deskách pro gramofon. Jiná možnost nebyla. Maximálně kdo měl známé v zahraničí, tak kotoučový magnetofon (páskáč). Já si na něj kdysi vyděl na brigádě s bráchou a koupili jsme si "kotoučák" TESLA B 72 a pozor, v té době STEREO.
lol
Desky a pásky se mezi sebou půjčovaly, mezi lidmi, potají, na černo, bylo to trestné. Kupovalo se všechno na "Černých burzách" v Praze v Letenských sadech a podobně.

[youtube]kz_6jagv_D4[/youtube] Česká parodická verze je od Morčat na útěku, ale za to by byl banán. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Tady jsou další srdeční záležitosti. :)

[youtube]soDZBW-1P04[/youtube] [youtube]nBmueYJ0VhA[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Tady mám problém,jaksi mě nikdy Led Zeppelin neoslovili ,i když Starway To Heaven je naprosto bezchybný.Ale podobně to mám i se Stounama.Angie-klasika,nádhera ,ale víc nemusím.
NAZARETH-bomba,škoda zprovanovanejch Dream On,nebo Love Hurts.
mimoch.znáš tuhle verzi?
Love Hurts video clip - Dan McCafferty & Jitka Válková, exclusive guest - Mat Sinner: bass guitar
 

DeletedUser8423

Guest
Český text a zpívané zpěvačkou. To je základ k tomu, aby se mi to líbilo :D Teď nejvíc ujížím na kapelách y? a bags.

Není to ale podmínkou, rád poslouchám třeba Wohnout, nebo Žízeň band.
 
Je dobře,že jsi srovnanej s češtinou a nemáš potřebu se ztrácet v angličtině.
Já se cejtím bejt ryzím češankem,ale protože jsem odkojenej rockem a poslouchám metál,tak možná neprávem opomíjím asi i dobrý český kapely.
Ale když mě soustavně vypla****ou mozek v radiu Ready Kirken,Kryštof,.Mandrage,a v neposlední řadě Chinaski,tak holt hledám jinde.
Ale to je věc názoru.
 

DeletedUser9371

Guest
Český text a zpívané zpěvačkou. To je základ k tomu, aby se mi to líbilo :D Teď nejvíc ujížím na kapelách y? a bags.

Není to ale podmínkou, rád poslouchám třeba Wohnout, nebo Žízeň band.

Taky jsem patriot a hrdý Čech i když to stojí v našem státě za (doplň si libovolně, třeba bačkoru), když jsem dnes tankoval benzin za 41,20 Kč na dálnici na Brno.
Ale "Sabati, Floidi, Nazareti, Smokáči, Zepelini, Škorpioni, Queeni, Lolomotiv GT ........" byla muzika mé puberty a mládí. Hlavně zakázaná v té době.
Dnes taky hlavně českou klasiku (všechny kapely) a country jen v češtině.
Lidovky nemusím, max s kytarou někde v hospodě a s dobrou partou lidiček. Pak je stejně jedno co zpíváš a posloucháš.
Co ale můžu, jsou maďarské a slovenské lidovky. Hlavně cikány když hrají (jediná věc u mě co mi na nich nevadí) na housle. To z nich běhá mráz po těle a dobrou cimbálovku ve sklípku při vínečku
.
Něco v tomle duchu : :)

[youtube]TmhA1993LWY[/youtube] [youtube]PJTM5wI4SYc[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

EREWAN

Člen týmu
Tak taky přispěchám s troškou :D
[YOUTUBE]5g8ykQLYnX0[/YOUTUBE]

nebo klasika :D
[YOUTUBE]8mmnh5oyUiw[/YOUTUBE]
:kobylka:
 
Nahoru