• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Čtete?

  • Zakladatel vlákna DeletedUser3925
  • Vytvořeno

Co nejraději čtete? (konkrétní díla pište do příspěvků)


  • Celkový počet hlasujících
    237

DeletedUser

Guest
Co se týká knih, doporučuju stránku www.cbdb.cz, jinak moje nejoblíbenější četba: Tolkien, Pratchett, Orwell, King, Card, Čapek, Fulghum, Verne
 

DeletedUser4517

Guest
Cetl jsem Par Verneovek a musim rict ze to je fakt dobre poctenicko,ale jinak ctu encyklopedie a knizky tykajici se 2.Svetové války
 

DeletedUser

Guest
Zrovna čtu knihu "Motýlek" od Henriho (opravdu měkké "i") Charriéreho
 

DeletedUser

Guest
Baví mě detektivky,ale spíš takové ty dětské ... :D nebo mafiánská sága (nevím jak to napsat) od Maria Puza ... Nejvíce se mi líbí Kmotr ,ale nevím jaká to je kategorie
 

DeletedUser

Guest
oblíbená četba:Jules Verne,různe knihy o válce, zbraních a letadlech
 

DeletedUser

Guest
Tak já vyrostl na Foglarovi , což mohu dodnes a nejraděj komiksy.
 

DeletedUser4517

Guest
od Foglara mam zbirku komixu rychle sipy v knizce a jeste mam doma originalni komixy a to je hodne dobre cteni mohu jen doporucit a to kazdemu klukovi.
 

DeletedUser8423

Guest
U mě vede jednoznačně Bernard Cornwell.
Krom knihy Svatyně, která se my moc nelíbila řadím všechny jeho ostatní knížky k tomu nejlepšímu co jsem kdy četl a nebylo toho málo
 

DeletedUser

Guest
Já čtu hostorické romány jako Egypťan Sinuhet nebo taky nějaké fantasy
 

DeletedUser6989

Guest
Čtu jen knihy,které mi něco dají např. encyklopedie,různé knihy s vědeckou tématikou,sem tam i nějakou filozofii.
Čtení vymyšlených příběhů lidí mě vůbec neláká (ale bohužel se musím přemoct,abych něco přečetl k maturitě - to mi docela vadí)
 

DeletedUser

Guest
Četli jste někdo Poslední pán Prstenu od Kirila Yeskova?
Mě se kniha opravdu líbí, i když jsem (bohužel) už v půlce.
Velmi mě ale zaskočily negativní ohlasy jiných, nejrozmanitější asi zde:
KLIK

Pokud chcete mou rozsáhlajší recenzi, měl by to být nejposlednější příspěvek(dole). ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Právě jsem dočetl Šílenou Hru od Sebastiana Fitzeka... Docela psycho, ale ten konec mě dos zklamal :(
 
Nahoru