• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemesla - perfektní výsledek

DeletedUser

Guest
Nic, je to o náhodě. Nebo si vem kompletního sedmispáče a pomodli se. Cesty boží jsou nevyzpytatelné:::))::
 

DeletedUser

Guest
Mne už minimálně v 5ti případech. Ale můžu ti říct, že se mi to vždy povedlo až tehdy, kdy jsem za výrobu nedostával řemeslné body.
 

DeletedUser13138

Guest
jak máš zelený indikátor a tvůj výrobek zapřičiní vzestup z 99-100 tak pak dostaneš +1 navic
 

DeletedUser

Guest
Dobře, všem moc děkuji za odpovědi. Házím reputaci a módi vy to prosím LOCKněte.
 

DeletedUser13667

Guest
Ano funguje to až poté co nedostáváte žádné řemeslické body. Výrobu daného předmětu ovládáte na maximum. Jinak normálně dostáváš 5 zkušeností, zde dostaneš už jen 2. ;-)
 

DeletedUser

Guest
ve svých statistikách se můžeš podívat, kolikrát jsi vyrobil 2 výrobky najednou:
Počet vyrobených věcí (kritické) - 14
 
a jaka je zhruba sance na to double ? predpokladam, ze pokud nekdo ma uz 14 zasahu, tak by to uz mohl urcit pomerne presne ...
 

DeletedUser

Guest
za předpokladu, že perfektního výsledku se dá dosáhnout v zelené a šedé zóně (reporty jsem většinou nekontrolovala a uložené je nemám, takže to neověřím), tak mi pravděpodobnost vychází na 7%
...za předpokladu, že pouze v zelené zóně, tak pravděpodobnost 23% .... vždycky jsem ty perfektní výsledky zahlédla jen v zelené zóně - viděl jste je někdo v šedé zóně?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11313

Guest
Ano,podařilo se i dnes v šedé zóně, Sv7 výroba rajčatové omáčky,ohodnoceno vyznamenáním "Jakost C"
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
takže v mém příkladě 7% šance, pokud není rozdílná šance mezi zelenou a šedou zónou
 

DeletedUser

Guest
Práve som mal perfektný výrobok, tiež v šedej zóne. Predtým som raz dostal aj v zelenej.
Tak práve ďalší perfektný v šedom :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser13667

Guest
Jakost C, znamená že se ti to povedlo poprvé. Více úspěchu z řemesel ZDE
 

DeletedUser

Guest
jo, hezkej je třeba ten úspěch Mistr za naučení se 100 receptům:D
 

DeletedUser

Guest
Ako sa dá naučiť 100 receptov? Veď každý typ craftera sa môže naučiť len 17... budu v budúcnosti nejaké ďalšie veci?
 
Nahoru