• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Řemesla - perfektní výsledek

Deleted User - 31870

Guest
Někde se psalo, že řemesla se budou dále rozvíjet. Ale to jsou plány do budoucna, o nichž my nic nevíme.
 
Byl bych raději, kdyby se místo dvou produktů, objevil bod řemeslnické zručnosti. Posháněl jsem si hafo produktů a teď vyrábím a body nepřibývají. Kdybych to bral na zřetel, tak nevyrábím ty kombinované výrobky, ale hned se pustím do těch klasických.
 

DeletedUser6989

Guest
Byl bych raději, kdyby se místo dvou produktů, objevil bod řemeslnické zručnosti. Posháněl jsem si hafo produktů a teď vyrábím a body nepřibývají. Kdybych to bral na zřetel, tak nevyrábím ty kombinované výrobky, ale hned se pustím do těch klasických.

Tak tak,kdo má pořád hledat produkty s 5% šancí,nebo dělat práce typu sklízet bavlnu.Nehledě na to,že mám plný baťoh kyselin,které jsou mi na nic.
 

DeletedUser1318

Guest
Byl bych raději, kdyby se místo dvou produktů, objevil bod řemeslnické zručnosti. Posháněl jsem si hafo produktů a teď vyrábím a body nepřibývají. Kdybych to bral na zřetel, tak nevyrábím ty kombinované výrobky, ale hned se pustím do těch klasických.
Na druhou stranu je celkem jisté, že za vyrobené předměty dostaneš nějaké hodnotné ocenění :)
 
Není to zase tak hrozné, vidím že ta zelená dává ten bod tak půl na půl. Těch dublovaných výrobků se mi taky urodilo, i když o ně mi nejde. No teď to ještě jde, protože může ihned začít vyrábět jiné výrobky. Ale až se mi ty limity nebudou překrývat, pak se to bude na tu hranici těžko dotahovat. Ještě že u těch finálních věcí jde získat bod zručnosti, nejen do limitu, ale i přes limit. Takže se to tímto celkem srovná.
 

DeletedUser1318

Guest
Hmm, tak já jsem momentálně v situaci, kdy za body můžu dělat jen sekané maso, k čemuž potřebuju prkýnko od sedláře a nůž od kováře.
Všechny ostatní výrobky šedivé - bez šance, nože úzký profil :(
 

DeletedUser14730

Guest
jakost C se mi povedla ve žlutý takže to bylo asi hodně velký štěstí.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru