• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

řemeslo

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
díky, pokud ještě někdo nemá jiné otázky, můžete lock...
 

DeletedUser

Guest
dostal jsem informaci že je na stavařa dobrej sedlářskej mistr...Je to pravda?
 

DeletedUser

Guest
Nevím, ale většina těch produktů jsou kůže, i kaž tam figurují i dřeva, pily apod.
A neumím si představit, že by čistý stavbař měl možnost třeba lovit pumy.
I když podle mého soukromého názoru je to jedno, dělej to co chceš, lehčí suroviny seženeš díky equipu a na složitější máš trh. :-)
 

DeletedUser

Guest
Chtěl jsem se zeptat když jako kuchař vyrobím nějakou mňamku která mi přidá atribut nebo schopnost tak jestli mi to přidá jen dočasně nebo na stálo???to samé třeba u kováře u věcí které přidávají dmg???nikde jsem nemohl najít jak to je :(...
 

DeletedUser

Guest
A na dobrodruha? Budem sa zaújmať iba o prácu nič viac. Ale viac sa my oplatí asi mastičkár ako sedlársky majster. Kováča a kuchára nepreferujem. Tak čo vy na to?
 

DeletedUser

Guest
A na dobrodruha? Budem sa zaújmať iba o prácu nič viac. Ale viac sa my oplatí asi mastičkár ako sedlársky majster. Kováča a kuchára nepreferujem. Tak čo vy na to?
tak když se zaujímáš iba o prácu tak by byl kuchtík asi lepší-ten ti ve výsledných produktech přidá punkty na práci -ale je to Tvoje věc a Tvůj mozek :klubun: sup
 
A je jeste dobra volba - nevolit nic (napr. pockat si do dalsiho updatu). Vetsina vyrobenych predmetu ma zanedbatelny vliv na hru, daleko se vetsine postav vyplati delat prace pro exp nebo usd (lepsi atributy nebo vybaveni), ony vyrobene predmety se stejne vesmes vyskytuji na trhu za rozumnou cenu (jde defakto pri odpad pri vyrobe...). Navic pokud mate produkty, vzdy vam dany predmet nekdo vyrobi zadarmo anebo za jeste lepsi cenu (ale pokud chcete do kazde bitvy behat s bajonetem, tak si samozdrejmne toho kovare vemte ..)

kuchar je uplne nanic, par atributovych bodu by menelo nikoho vytrhnout
sarlatan (+ procenta navic do motivace, zdravi, energii), zdravi navic se hodi, ale je to jen +10 per a jeste to chce 50 craft bodu .. takze pokud nejste tank pres 110 lvl, tak taky nic pro vas
kovar - 50 craft botu a je tu bodak (50 dmg navic do pevnosti nelze ignorovat) + male bonusy pro duelove zbrane. Pokud nebojujete, tak nic pro vas, jinak jedina ruzumna volba. Mozny problem je ve slove JEDINA (bude to tak i v 1.32?), navic na trhu budou vase surky urcite drahe, protoze je bude kazdy chtit ...
mistr sedla - to zkraceni doby cestovani je fajn, ale zase mala procenta (navic za pet nugetu, se zrychlite stejne, jako kdyz budete nato dva dny zbirat surky), opet zadny zasadni vliv
 

DeletedUser

Guest
Já jsem také voják střelec a vzal jsem si kováře, abych měl větší poškození v duelech.
 

DeletedUser

Guest
ja si zvolil kuchaře ...
ale co mě znepokojuje je ve wiki v seznamu řemesel kolonka max min nikde neni vysvětleno přesně o co jde ale odpovídá to naročnosti produktu, tu beru ale co se mi nelíbí je kolonka max to mi jako zmizi po dosaženi 100 prvních 6 praci? to je trochu na hlavu ne?
http://wiki.the-west.cz/wiki/Řemesla
 

DeletedUser

Guest
je to jiste? v te tabulce je zmatek:D

jo a taky se vám stává že Vám občas mizí z mapy některé práce? většinou ty která potřebujete? já třeba teď nemám nikde těžit ropu...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
jo a taky se vám stává že Vám občas mizí z mapy některé práce? většinou ty která potřebujete? já třeba teď nemám nikde těžit ropu...

To bude asi tím, že jsi přehodil pár schopností nebo jsi sundal mexickou sadu :) jiný důvod mě nenapadá..
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru