• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

14. Moderátorka Nortia

  • Zakladatel vlákna DeletedUser9371
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser9371

Guest
Pak mi vadí čas prací. Dříve to bylo super přehledné. Dnes mi to nevyhovuje. Chystá se nějaká změna? Nemyslím, že musím klikat jako šílenec po minutách. Myslím čas kdy, kam dojdu, průběh duelů.
 

DeletedUser12110

Guest
To je spis otazka zvyku, u praci ktere delam casto nemam problem pamatovat si jejich delku; pripadne srovnani praci podle casu nabizi sama hra (Fce je dostupna i bez premia), na spodni liste, ikonka lopaty.
Dalsi prehled chystame pro WestWiki.
Na otazky dalsiho vyvoje odpovedet nedokazu, nemame informace jak bude pokracovat.
 

DeletedUser9371

Guest
Další problém, co mám je přeskakování z oken do oken. Myslím tím, že když otevřu najednou 3 světy, které hraji a přeskakuji na jiný svět? Klasika, otevřený svět padne a musím resetovat stránku. Bude se s tím něco dělat? Prohlížečem to není, dělá to na všech.
 

DeletedUser12110

Guest
Nevim o tom ze by tento problem mel i jiny hrac, patrne bude na Tve strane; pokud se ovsem nepokousis o druhe prihlaseni jednoho sveta v jednom prohlizeci, jen v jinem panelu - To opravdu nejde.
 

DeletedUser9371

Guest
To nedělám, přihlásit se dvakrát. Dělá to teprve až teď, v nové verzi hry. :)
Další problém je, kliknu na možnosti, nebo na práce a nejde to jedním kliknutím. Musím vícekrát, dříve to bylo naprosto v pohodě, rychlé. To samé, když zadám do lišty na minimapě požadovanou práci, kterou chci na minimapě najít.
Stejně tak, jako když chci vložit kamkoli do lišty pozvánky pro města? Vložím, kliknu a píše to, město či hráč neexistuje. Musí se to udělat znovu, posunout jména města o kousek do levé strany (o jednu odrážku), pak to šlape.
 

DeletedUser12110

Guest
Praci lze zadat i zrychlene ve fazi, kdy rozkliknes skupinu praci - Bez potreby jit na prehled zisku z prace.
Pokud minimapa nezna vice praci jez maji v nazvu zadany text (Napr. Sbirat pomeRANCe, stavet RANC), nebo produktem odpovidaji zadani, vrati jediny vysledek a rovnou praci zobrazi na minimape.
Problem s neexistujicim hracem patrne zpusobuje mezera zkopirovana pred nickem, staci ji rovnou odmazat.
 

DeletedUser9371

Guest
Co s těmi otravnými vykřičníky? Červenými? I když to v možnostech zakážu? Otravuje to stále, alespoň že nemám energii, mám koupit za nuggety i když mám energie 80 % a zdraví 100 %. Nepřipadá Ti to jako nátlak na hráče? Aby kupovali nuggety? Tohle je v pořádku? A poker zakázali? Že je to k navádění hazardu? Alespoň tak jsem to pochopil.
Co to provedli s tou minimapou ? Je to šedivé, nepřehledné, město (modra tečka) se plete s označením prací. Při spuštění to bylo super, sytá grafika. Teď ? Šedivé, nepřehledné. Chystá se s tím něco?
 

DeletedUser12110

Guest
Cervene vykricniky jsou herni napoveda, hnede vykricniky herni tipy. Oboje lze po vcerejsim bugfixu vypnout v nastaveni.
Poker je zruseny pro problemy se zakony, ty se hadam napovedy v online hrach netykaji :) Spise nez natlak si myslim, ze je to bohuzel jeden z bugu, muze se stat ze aktualizace udaju o uctu nebezi uplne hladce - HP, energie, XP.
Napoveda ma za cil kompletne informovat o hre, pokud v ni je moznost dobyti energie za premium, bude tato moznost zminena i v napovede, je na kazdem hraci jak s touto informaci nalozi
 

DeletedUser9371

Guest
To cestování po mapě je taky pecka. Koukáš na figurku, má to 1 cm a jde to hodinu. 30 cm jde minutu. Figurka leze "bosky" či na koni přes vodní hladinu jako "vodník Česílko", když je duel? Střílí chudák 1200 ran (kouř z pistole) za jeden duel a další pecky. Nebudu to jmenovat, jde mi jen o to, jestli nebude nějaké vylepšení grafiky, jako takové ve hře? Mapa se mi líbí, ale čekal jsem od toho víc.
 

DeletedUser12110

Guest
Zatim nevime co chystaji do dalsich updatu, nova mapa ma vsak vice moznosti nez ta v puvodni verzi, je tu pro upravy prostor.
 

DeletedUser9371

Guest
Nechystá se změna těch ikon na mapě? Všeobecně? Jde mi o to, že mi to prostě překáží a nejde to skrýt, jak dříve. Ikony jsou velké, nepřehledné. Něco ve smyslu skrýt, zmenšit, přesunout jinam.
 

DeletedUser12110

Guest
Jedine co je momentalne mozne je minimalizovat frontu zadanych cinnosti kliknutim na sipku na jejim hornim ramu, jak bude pokracovat vyvoj, nevime.
 

DeletedUser9371

Guest
Teď malinko k bitevním chatům. Zažil jsem bitvu na Dakotě i na Coloradu. Chat padá, nepíše to čárky a háčky, drhne (sekne se) čas v bitvě, nevidím kdo je online a podobně.
Řeší se to ? Myslím jen bitevní chaty.
Jediné plus co to má ? Nepadá to při připojení se do bitvy, což byl dříve problém u každé bitvy.
 

DeletedUser12110

Guest
Diakritika nesla v topicu, toto bylo vcera opraveno; co se tyce vypadku chatu, tak vim o jednom. S problemy ktere popisujes se ale setkavam spise zridka, rozhodne nejsou pravidlem.
Bugy o kterych se dozvime predame dale k reseni, v jake fazi je, to nevim.
 

DeletedUser9371

Guest
Dnes proběhli nějaké aktualizace chatu, co jsem koukal. Takže se to týkalo i těch bitevních ?
 

DeletedUser12110

Guest
Vcerejsi aktualizace se tykala novych ukazatelu aktivity (Online / Nepritomny / Offline), vylepseni septani kdy se kazde zobrazi jako samostatna mistnost na levem panelu, optimalizace scrollovani a navratu zvukoveho upozorneni na septani
 

DeletedUser9371

Guest
Co ta oznámení ? Výpisy z provedených prací. To je šílené to otvírat, abych se v tom vyznal, že to mám přečtené a nic mi neuniklo. Hlavně ta po minutách práce. Je to v podstatě duplicitní. Chodí to jako oznámení přímo když je hotovo a pak klasicky do oznámení. Nejde to nějak označit celé ? Jako třeba přečteno ? Nechci to označit a mazat, abych nedopadl jak s Rudolfem, kdyby byla podobná soutěž toho ražení, která byla super. Ale šíleně dlouhá. :)
 

DeletedUser12110

Guest
Neni jina moznost nez smazani nebo ignorace blikani spodniho panelu, sama uz se ridim jen nahledy vlevo a oznameni jednou za cas hromadne smazu
 

DeletedUser9371

Guest
Poslední tři otázky za chviličku, abych Ti neužíral čas. :)
 

DeletedUser9371

Guest
Jaký je Tvůj názor jako hráče na to vysoké riziko při pracích ? Ubírá to u některých prací šíleně životy. Skončil jsem na Dakotě i Coloradu v mdlobách z práce. To se mi dříve nestávalo. Novinka zajímavá, ale naštve. Na světě 7 už moc nepracuji, tak nevím jak to tam je. :D
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru