• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

2012

DeletedUser

Guest
21.12.2012 - Co si o tom myslíte ? Má vůbec cenu kupovat dárky na vánoce 2012 ? Bude opravdu konec světa a jak to bude probíhat?

Dešiforvání minulosti - Zkouknětě všechny party a pak diskutujte, je to opravdu zajímavé !!!

Part 1 http://cz.youtube.com/watch?v=q4rv_Ri8Sfs
Part 2 http://cz.youtube.com/watch?v=1wa7YV_wdvw
Part 3 http://cz.youtube.com/watch?v=1HzHUkYyv_I
Part 4 http://cz.youtube.com/watch?v=KaFipMOjVKw
Part 5 http://cz.youtube.com/watch?v=KvEPxu4GF6g

PS: Hlavně druhej díl je zajímavej ! Doporučuju zkouknout ale všechny.
 

DeletedUser

Guest
Jeeeee nevěř tomu... Tady má zase určitě prsty Aštar Šeran, zase jen nesmyslný blábol náboženských fanatiků :) Jediné, čemu bych na tom věřil jsou ty erupce na Slunci, které můžou způsobit výpadky elektřiny apod. po celém světě, ale toto je moc :).

I když film by mohl být dobrej ;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
cože?? už jenom troje vánoce??ale myslím si že pokud by to byla nějaká silná teorie tak bych o tom už věděl
 

DeletedUser

Guest
Trefí se i v tomhle?
2010 - třetí světová válka. (skončí v roce 2014)
2016 - Evropa bude skoro bez lidí.
2018 - vyčerpají se zásoby ropy, vlaky začnou létat. :loool:
2023 - změní se oběžná dráha Země. To jsem zvědavej jak ;)
2033 - polární oblasti budou bez ledu
2043 - muslimové postupně ovládnou Evropu
2111 - lidé žijí ve společnosti s kyborgy. (kříženec člověka a robota)
2273 - vznik nové lidské rasy. Nové lidské rasy?
2371 - hladomor.
3797 - Země přestává existovat.
 

DeletedUser

Guest
Dráha země se změní jednoduše : stačí ktomu akorát 1 meteorit :-), ale tomu že vlaky budou létat moc nevěřím...
 

DeletedUser

Guest
Bojím se, že v té třetí světové válce se nemýlí...Boj s teroristy, hospodářská krize... Tohle bohužel k válce míří :(.
 

DeletedUser

Guest
tak ja zatim vetsine veci neverim... je tu par moznejch veci jako ze dojde ropa (to je jasny), mozny (i kdyz ne moc pravdepodobny) je i ze tady budou zase komunisti a 3.WW tomu taky moc neverim, ale pokud skonci zivot na zemi tak to bude tim...
jinak se konce sveta muzou bat mozna tak deti deti mejch deti (globalni oteplovani atd...)

jo a blesku bych neveril ;)
 

Deleted User - 32331

Guest
tak ja zatim vetsine veci neverim... je tu par moznejch veci jako ze dojde ropa (to je jasny), mozny (i kdyz ne moc pravdepodobny) je i ze tady budou zase komunisti a 3.WW tomu taky moc neverim, ale pokud skonci zivot na zemi tak to bude tim...
jinak se konce sveta muzou bat mozna tak deti deti mejch deti (globalni oteplovani atd...)

jo a blesku bych neveril ;)

mno globalni oteplovai prej skonci nejdriv za 200 let takze to je konecny
 

DeletedUser

Guest
no já už o tom konci světa v roce 2012 slyšela.. o tom ostatním ne, té války se docela dost obávám, podle této situace v dnešní krizi.. i když bych dala přednost tomu že by se země přestala v tom roce 2012 točit, ulít by kyslík a my sme se udusili než aby se tu po celé (přinejmenším) české republice masakrovalo atomovkama.. :D takže nezbejvá nic jinýho než vyčkávat.. :eek:
 

DeletedUser

Guest
ne aď se přestane točit v roce 3000 bylo by mi pouze 13 ale spět k tématu:taky už jsem to četl
 

DeletedUser

Guest
Vážení,
toto je již několikátý konec světa v pořadí. Každou chvíli nějaká ze sekt v očekávání konce světa dělá větší nebo menší blbosti.
Myslím, že se takovýmito věštbami nemá cenu zabývat. Nebo se tu snad najde člověk, který tomu věří a přestane chodit do práce, prodá dům, auto, zruší veškeré pojistky, peníze utratí dokud mají cenu a ve finále zavraždí svoji ženu a děti aby je ušetřil od hrůzy, která přijde?
Já doufám, že ne.
Pro každého z nás mají tyto předpovědi hodnotu bulvární informace a nikdo na základě nich přeci nepřestane plánovat, zakládat rodinu a snažit se něco budovat. Takže proč se tím vůbec zabývat a zaplevelovat tím naše životy?
 

DeletedUser

Guest
Já si přečetl že v roce 1999 se na nějakém internetovém serveru oběvil někdo kdo říkal že je z budoucnosti z roku 2036. Řekl že budou útoky v roce 2001 a tsumami v 2004. A prý v roce 2013 3. Světová. Muhehe to mi bude 19 takže půjdu do války už se fakt nemůžu dočkat. Jinak té Babě Vange nebo jak se jmenuje nevěřím nejdříve říká že bude v roce 2012 konec světa a potom že v roce 2016 něco jiného. Podle mně blbost.
 

DeletedUser

Guest
Tak si to shrnte,Globální oteplování,nové nemoci,války,větší počet hurikánů atd...
No většina byla shrnutá ve videu,já si myslim že je klidně možný aby nastal konec světa,začne jaderná válka,objeví se nemoc která se bude šířit vším čím lze,lék který by byl účinný nebude existovat....možností je spousty,něco pravdy na tom teda vidím....
 

DeletedUser

Guest
i kdyby v roce 2012 mel na Zem spadnout meteorit tak by určite NASA zhotovila neaký supr laser :D který by ten asteroid zničil a ty ulomky z asteroidu by zhořeli počas dopadávani na zem :D
 

DeletedUser

Guest
no už začíná vypukat 3 světová a taky se říkalo že ve 3světoví budou zbraně který budou střílet laiser no a tak jestli nebudou nové pušky což asi ne tak jak můžete věřit tomu že bude zachvíli konec světa to je ještě menší pravděpodomnos a stéjnak konec světa může přijít každou vteřinou a neočekávaně
 

DeletedUser

Guest
Ja bych rekl,ze konec sveta je pravdepodobny asi jako to,ze cesi vyhrajou mistrovstvi sveta 2010 :loool:
 

DeletedUser

Guest
Trefí se i v tomhle?
2010 - třetí světová válka. (skončí v roce 2014)
2016 - Evropa bude skoro bez lidí.
2018 - vyčerpají se zásoby ropy, vlaky začnou létat. :loool:
2023 - změní se oběžná dráha Země. To jsem zvědavej jak ;)
2033 - polární oblasti budou bez ledu
2043 - muslimové postupně ovládnou Evropu
2111 - lidé žijí ve společnosti s kyborgy. (kříženec člověka a robota)
2273 - vznik nové lidské rasy. Nové lidské rasy?
2371 - hladomor.
3797 - Země přestává existovat.
Nevím, jak bude vypadat 3. sv. válka, ale ve 4. se bude bojovat kostmi a pazourky.
A.Einstein
 
Nahoru