• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

2012

DeletedUser

Guest
já bych řekl že ta 3 sv. válka bude vzhledem ktomu že tu američani postavili radar-tím pádem budou i rusové proti nám a půjdou po americe a po nás...
 

DeletedUser

Guest
Myslim, že naše generace by mohla něco podobnýho zažít.
Vývoj světa se vyvijí ve spirále, a tudíž co už tu jednou bylo příjde zas.
Před neolitickou revolucí tu existovala zcela odlišná civilizace, která musela být velice vyspělá (ale jiným způsobem, než vyspělost vidíme dnes), pak záhadně zanikla.
To by mohl být konec třetího věku a počátek věku čtvrtého, tak jak to předpovídají indiání z kmene Hopi.
Pro ukázku z knihy proroctví kmene Hopi: "Jsou dva vodní hadi, jeden na každém pólu, s válečníky sedícími na jejich hlavách a ocasech. Tak to přikázala příroda, aby nás varovala před svými aktivitami a abychom věděli, že čas, který jsme obdrželi je krátký a musíme napravit sami sebe. Pokud odmítneme dbát jejích výstrah, válečníci propustí hady, ti se vzepnou do výše a všechno zahubí."

Něco na tom bude. A z vlastní zkušenosti na 90% vím, že budoucnost se dá předvídat.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
4 světoví se nemusíte bát 3světová by vedla ke skáze lidstva stačí zmáčknout jeden blbej čudlí a začnou se rozlítat atomovky takže jestli se stane 3světová doufejme že ne tak to stěží zastavíme bojoval by celej svět prostě by to byl exitus pro lidstvo a ten čudlík nevím kde je asi ho maj američani ale kdyš ještě bude 4 světová tak nad nama zvítězí arabové ale asi už10krát málem byla 3světová tak já nejsem optmista takže beru věci jak se mají arabové můžou udělat velké ůtoky na Ameriku a to by vedlo ke částešnému zničení ameriky na opravy by nestačili penize a pak by Ameriku rozdrtili na kusy druhý stát by bylo Německo ale to by se zapojilo víc států a 3světová je na světě německo by nemohli porazit a tak by se při ůtokách na německo vidali do země v které by nebylo tolik vojska na rakousko vojáci by putovali na rakousko už by bojovalo hodně zemí a pak zaůtočí na česko od čechů odvedou pozornos ůtoky na jinačí země a česko skončí jako 2 ale pak doničí rakousko a německo pak rusko zapojila by se celá eu a tak dál jak by to skončilo netuším jen doufám že si to nepřečte někej terorista mobl by toho využít
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
3.světová bude brzo.Teroristi,američané,rusové.

Ale na ten konec světa bylo už myslím dost datumů už dřív.
 

DeletedUser

Guest
"Nevím s jakými zbraněmi se bude bojovat ve 3. světové válce ale vím že ve 4. to bude zase s klacky a kameny" řekl Albert Einstein

Já jsem pro změnu v jednom čísle Enigmy četl že kdysi dávno když ještě nebyli počítače měl nějaký papež vizi ve které viděl náznaky jmen budoucích papežů která se do teď přesně plnila a už zbivají jen poslední dva papeži po kterých přijde boží soud ve svatém městě...

Docela mě ten článek zaujal kdybych to číslo měěl u sebe uvedl bych příklady těch jmen ale bohužel.
 

DeletedUser

Guest
dobré už se těším :loool::loool: myslím na film ne na konec světa :sorry:
 

DeletedUser

Guest
Kdoví, jak se to semele, ale v Hollywoodu se už točí flim s názvem 2012. Režiruje to Roland Emmerich (Den poté, Den nezávislosti, Godzila, 10 000b.c). Trailer tu: http://film.moviezone.cz/2012/trailery/

No som zvedavi ci sa ten film dokoncim kym bude rok 2012 :D :loool:
Lebo ten film si nenecham uist ale bude riadny trapas ked sa nic nestane a film bude hovorit a tom co sa mohlo stat :D :loool: :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
JJ, vypadá, že to bude dobrej film, ale možná to bude dost podobný Dnu poté - tam bylo té vody někdy taky moc:D
 

DeletedUser

Guest
Tak mě napadlo, že je docela divný, že tady nikdo nezpoměl na Nostradáma (1503 - 1566) nedávno jsem o něm četl článek v Epoše. Tomuto francouzskému věštci se taky podařilo předpovědět mnoho událostí, které se opravdu stali. Cituji: "Živý oheň a smrt ukryté v koulích budou svrženy a rozšíří záhubu a zmar na dlouhá léta...." - trochu to připomíná výbuch atomovky (někteří si to tak vysvětlují). Předpověděl tři antikristy, kteří budou pustošit náš svět 1. byl Napoleon, 2. Hitler a na třetího stále čekáme (podle Nostradáma měl spatřit světlo světa na konci 20. stol.). Předpověděl zvolení francouzského prezidenta (včetně jména!!!) Mitterranda (1916-1996) a atentát na papeže Jana Pavla II (1981).
Spousta věšteb mu ale nevyšlo - předpověvěl třeba, že Napoleon dobute Anglii a bude ji vládnout.
Po roce 2005, máme očekávat období sucha, útoky arabů(!!!) a rusů, okupace Anglie a Francie (kým? Nevím...), náboženské války a uspěšný atentát na papeže. V roce 2012 podle něj konec světa nenastane. Naopak po roce 2025 nás čeká zlatý věk a celosvětoví mír....:cool1:
 

DeletedUser

Guest
2025- svetovy mir :whatt: to by bol zivot na nic! Jeden clovek raz povedal: Zivot bez nepriatela nieje zivot! A ja s nim suhlasim zivot bez nepriatela nieje zaujimavy!Aj ked bi som mier chcel ale keby ste sa stali prezidentom nemali by ste na praci nic v zahranici proste ziadne tajne misie nic a to mi pride ako nuda! :D :loool:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Konec sveta mel byt i v roce 2000 vsichni s tim strasily a jeste zijeme
 

DeletedUser4088

Guest
Víte co kdyby jsme se k tý naši Země pořádně vážili tak by jsme mohli žít nevím až do roku třeba 3000. No ale my (všichni) si pořádně nevážíme znečišťujeme ovzduší taky vodu znečišťujeme no prostě mohlo by být i lépe. Ale nevím nevím. To je můj názor!
 

DeletedUser4582

Guest
Ale ten konec sveta raz príde, na zem spadne nejaký meteorit a bude. Vraj sa to stalo v historii zemy uz 6-krát.... Ale je možné že my sa prve rozflákame samy....:loool:
 

DeletedUser

Guest
Konec světa bude až o tom rozhodnou tzv. Muži za oponou , tihle panáčci mají daleko větší moc než se nám muže zdát.

Ne nadarmo se píše ,že amerika si zpusobila atentát v 11.září sama.A zatím dle dostupností informací co jsem četl (upozorňuji ,že se nejednalo o žádné bulvární zprávy) , tak si to myslím taky.Amerika je prolhaný stát a ani bych se nedivil ,že kdyby příští atentát svedli na Rusy.
 

DeletedUser

Guest
Vážení,
toto je již několikátý konec světa v pořadí. Každou chvíli nějaká ze sekt v očekávání konce světa dělá větší nebo menší blbosti.
Myslím, že se takovýmito věštbami nemá cenu zabývat. Nebo se tu snad najde člověk, který tomu věří a přestane chodit do práce, prodá dům, auto, zruší veškeré pojistky, peníze utratí dokud mají cenu a ve finále zavraždí svoji ženu a děti aby je ušetřil od hrůzy, která přijde?
Já doufám, že ne.
Pro každého z nás mají tyto předpovědi hodnotu bulvární informace a nikdo na základě nich přeci nepřestane plánovat, zakládat rodinu a snažit se něco budovat. Takže proč se tím vůbec zabývat a zaplevelovat tím naše životy?
To je pravda, každý měsíc (skoro) o něčem takovém slyším


ale tie veci sa mozno stali a co ked to je pravda ked som si pozrel napadlo ma ze:
10% bude 3.WW
10% Ze sa stane co predpovedali vestice
80% Ze na zem priletia ufony a bude prde* :devil: :spiderman: :sugarsugar: :evil: :smoking king: :shock: :cool2: :cool smoking: :lol: :yeah: :heeey:

Na to se těším na ty Ufony hihi
ale tohle je srandovní video:
http://www.youtube.com/watch?v=PJu79-H3qDY
http://www.youtube.com/watch?v=bUrEHwSV7gw&feature=related

Videly jste to?
 

DeletedUser

Guest
Ja nevim mozna ze je to pravda ale nechce se mi to verit....
ze bych byl na svete uz jen 2 roky.......
 
Nahoru