• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

2012

DeletedUser

Guest
vy ste hodny do blazinca koniec sveta mal byt uz 2x prvy krat v roku 2003 a druhy minuli rok 2008
a stale som tu uvydite ze aj v roku 2012 sa nic netane
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

Toso a nám vrav, čo sme ani nevedeli, že mal byť koniec sveta v roku 2003 a 2008, že sme zrelí do blázninca.
Myslím, že Newton predpovedal koniec sveta 2060. Takže si počkáte, ale tutovka je, že svet raz skončí :D. (ale otázkou je čo pokladáte za svet, vesmír alebo Zem?)
 

DeletedUser4582

Guest
Myslím, že raz skončí aj vesmír :eww: ale prve skončí Zem :loool:
 

DeletedUser

Guest
Svet si predstavujem ako 2 moznosit:
1. Svet ako zivot na zemi
2. Svet ako veskeru existenciu

Koniec sveta teda moze byt ze sa znici zem alebo ze cela existencia zanikne!!!
Pod slovom existencia nemyslim ze iba ludia zaniknu ale myslim ze porste vsetko vsetky rozmery proste nic hmatatelne nijaky plyn prosti nic uz nebude!!! ;) :D
 

DeletedUser

Guest
ja by som povedal ze sa ludia znicia sami ze bude 3 svetova vojna pouziu atomove bombi a budeme moct vsetci vonat fialky od spodu
 

DeletedUser

Guest
Toto je blbost, lido tomu nevěřte víte jak se zničí planeta?- za 7 miliard let se tak slunce přitáhne k nám až tu bude 100% celsia.Nebo vyschnou oceány a nebude pitná voda a bude války.V tom to věřím já i když tu už nebudu.
 

DeletedUser

Guest
Hmmm

Ok taký skafander čo odolá teplote žiarenia slnka, ak ten dokážu ľudia vymyslieť tak možno, ale inak Katro, aj hroziť bude. Sú tu tisíce ďalších hrozieb.
 

Deleted User - 32331

Guest
sem tet koukal na jeden serial pak zacinalo tykadlo rekl jsem si ze to prepnu jinam ale rekli v reklamne ze to bude o konci sveta tak jsem to teda nechal a rikali tam akorat at datum jako 21.12.2012 neverime ze mame jiny problemy jak otreba vysuseni zeme nebo ze byse zeme pred horky sluncem dala chranit mini planetkou ktera by zemi odsouvala dal a dal od slunce podle toho jak by se zahrejvalo mno...je fakt že buchne jedna atomovka a celej svet je ve víte v čem
 

DeletedUser

Guest
Kdyby jste se dívali na tykadlo v úterý tak tam by jste se dozvěděli že takovým datům jako 2012 se nedá věřit, protže co má jednou začátek, má také konec, ale taková data píší jen prot, aby se jen proslavily, až ak to datum projde, tak oni čekají než se to uklidní a pak zase dávají nové datum. Takže shrnutí: Na takové zprávy se nedá věřit! A kdyby se to stalo tak vsázím celé své úspory!
(teda pokud budete žít :-)

Lovci démonů ty čteš mi myšlenky
 

DeletedUser

Guest
Minulý týden, nebo kdy sem slyšel v TV novinách, že nějaky vědec vsadil ůplně všechen majetek, co má na to, že roku 1212 konec světa nebude.......-vemte rozum dohrsti:I kdyby toho roku 1212konec světa byl, tak by ten majetek nikomu dávat nemusel, protože by byli vichni mrtví......takže i kdyby tu sázku prohrál, tak vubec nic neztratí .....:-D:-D:-D
 

DeletedUser4662

Guest
jestli jste videli tu celou jeji predpoved, tak me dostava, ta predpoved, ze clovek konecne bude umet promlouvat s bohem :)
 

DeletedUser

Guest
hm..věřit počítači :-D a v ničem se netrefí jsou to no0bové :-D ledatak stou ropou
 

DeletedUser

Guest
TAk a moj názor? BLBOSŤ:D:D:D Už to bolo raz predpovedané tým "pocitacom" a zmylil sa inym slovom na techniku sa spolahnut neda :D:D:D TAkze budeme zit dalej a dalej a dalej kym nezomrieme
 

DeletedUser

Guest
omg vy se bojite nejakeho mayskeho kalendare stareho buhvi jak dlouho.....a jeste nejakych vedcu co zili v 10. stoleti nebo co a predpovedeli ze za 1000 let bude apokalypsa xDD.....tomu neverte lidi sou to jenom zvasty a oblbovaky....
 

DeletedUser

Guest
omg vy se bojite nejakeho mayskeho kalendare stareho buhvi jak dlouho.....a jeste nejakych vedcu co zili v 10. stoleti nebo co a predpovedeli ze za 1000 let bude apokalypsa xDD.....tomu neverte lidi sou to jenom zvasty a oblbovaky....

Myslíš?Některéí ty předpovědi vyšli,třeba 2001 11. Září... Hitler atd... opravdu si myslíš?Že to mohla být pouze náhoda???Já teda myslíš že určitě ne... podívej na tohle video,a pak mi něco říkej:

http://www.youtube.com/watch?v=q4rv_Ri8Sfs
 
Nahoru