• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

3. hráč Petee

  • Zakladatel vlákna DeletedUser14443
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser5767

Guest
Iné prehliadačové hry nehrám (a pokiaľ aj hej, tak by som si na fóre povedať nedovolil), ale z tých bežných napríklad MineCraft, nejaké simulácie miest (napr. CitiesXL), a.. a tak. :) Až tak moc času mi teraz na hranie nezostáva... Skôr sa v tom voľnom čase vláčim po YouTube a 9gagu.
 

DeletedUser14443

Guest
Když zjištuješ informace komunikuješ s někým z českého týmu?
 

DeletedUser5767

Guest
Občas áno, Darling a P3t4 mi už zopárkrát veľmi ochotne pomohli zistiť nejaké detaily o úlohách, ktoré nie sú tajné. Ale väčšinou berieme informácie o hre priamo z hry (spravil som veľa scriptov, len takých našich interných, ktorými vieme z tadiaľ pre TW-DB vytiahnuť rôzne dáta). Najmä úlohy však buď plníme my sami na bete, alebo nám o nich nejaký dobrodinec (hráči z kadekoľvek zo sveta) niečo pošle.
 

DeletedUser14443

Guest
Tak teď už asi odskočím ze hry a budu se ptát trošku na osobní život.:-) Doufám, že to nevadí?:-) Psal si, že mezi tvé koníčky patří hudba, co posloucháš za hudbu? :-)
 

DeletedUser5767

Guest
Hmm, najčastejšie klasicky orientovanú hudbu, či už tvorenú teraz (ThePianoGuys (odporúčam), Apocalyptica), ale aj naozaj klasických autorov (Beethoven, Chopin, Samuel Barber, ...). No a ešte taký Depeche Mode a Massive Attack.
 

DeletedUser14443

Guest
Takže se dá říci, že posloucháš i vážnou hudbu?
 

DeletedUser5767

Guest
Jo, jednoznačne... Ale zase sa nedá povedať, že by som to s tou vážnou hudbou bral nejako moc vážne :).
 

DeletedUser14443

Guest
:-) Já mám ráda třeba ódu na radost.:-) Jakou máš představu o tvé budoucnosti?:-)
 

DeletedUser5767

Guest
No, asi zo mňa bude nejaký programátor, ale rozhodne u mňa kariéra či príjem nie je prioritou. Som skôr rodinne založený... V každom prípade by tá základná predstava o budúcnosti bola, že budem nažive :).
 

DeletedUser14443

Guest
To jsi v poslední době vyjimka.:-) Máš nějaké zvířátka?
 

DeletedUser14443

Guest
To já taky.:-) Jak starého máš kocoura? A jakou rasu? :-)
 

DeletedUser5767

Guest
Bude mať 3 roky, rasa: pouličná zmes :D. Ale aj tak je krásny, pomaly na výstavu.
 

DeletedUser14443

Guest
Já mám tedy staršího kocoura ale pěkně vzteklého.:-D Předtím si měl taky kočku nebo si měl jiné zvířátko? :-)
 

DeletedUser5767

Guest
No, ten môj kúše, kam sa dá, ale vždy s láskou :).
Celý život som bol na mačky (dokonca špecificky kocúrov), už sa u nás vystriedali asi štyria.
 

DeletedUser14443

Guest
Takže si na kočky(kocoury).:-) Bydlíš u rodičů nebo už sám?
 

DeletedUser5767

Guest
Ešte u rodičov, vychádzame veľmi dobre, takže sa zatiaľ moc neponáhľam preč :).
 

DeletedUser14443

Guest
Asi budu mít typickou otázku.:-D Máš přítelkyni nebo si sám? :-)
 

DeletedUser5767

Guest
Sa pri tých osobných otázkach teda zapotím :D... Sám :).
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru