• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

3. světová válka

DeletedUser

Guest
Jestli neco takovyho bude tak by me zajimalo o cem, a vas nazor
 

DeletedUser

Guest
Podle mě to bude o smrti,hladu,zoufalství a boje.....o čem jinném je válka??
 

DeletedUser

Guest
Trochu nerozumiem tvojej otázke to akože o čom bude 3.Svetová vojna? :ehm:
No tak asi o zabíjaní a súperení štátov o získanie čo najväčších území a o vyskúšaní nových zatial nepoužitých zbraní.Nakoniec sa celý svet zabije navzájom :loool:
 

DeletedUser

Guest
No , veď vojna , je o zabíjaní , pre nič . Vojna je to (asi) najhoršie čo môže byť , ja nechcem žiadnu vojnu , veď sa stačí dohodnúť .

Každá vojna sa končí dohodou. Prečo sa nedohodnúť hneď?
 

DeletedUser

Guest
Zvládnete mi objasnit smysl tohoto tématu?
To je třetí světová válka na spadnutí, či co? Tedy osobně doufám že ne. No a pokud není v plánu, tak netuším, jak se někdo může dovědět casus belli.
 

DeletedUser

Guest
Věřím, že již v dnešní době je svět natolik vyspělí, že by nedovolil vypuknutí třetí světové války. Když samozřejmě mluvím o světové, myslím tím válku, která by zasáhla celý svět či alespon většinu jeho území. Samozřejmě nemůžeme se o tuto myšlenku opírat a už vůbec ne se na ni spoléhat. Ve státech blízkého východu je stále rušno, proto si myslím, že pokud by vypukla celosvětová vojna, budou za tím právě státy v tomto území. Terorismus ukázal svoji sílu 11.září (I když byli to opravdu teroristé? V této myšlence jsem totiž zastáncem konspirační teorieí) a proč by ji neukázali opět?

Důležité je také vytvořit a mezi lidi dostat automobili, která by jezdila na jiný pohon, než na benzín a naftu. Na světě totiž není nekonečně mnoho ropy, i ta jednou musí dojít a právě se obávám, že právě ta by mohla být jedním z předmětů třetí světové války. Američané, jakožto nejvytíženější stát bude potřebovat ropu, proto si najdou záminku, aby mohli zaútočit do států, kde je ropy dostatek, to se nebude líbit Rusům, kteří se zastanou států s ropou, na stranu američanů se ale přidají některé evropské země a Japonsko a tak dál, a tak dál...

Mno, myslím, že nemá cenu to dále pitvat, já věřím, že třetí světová válka nebude, i když na druhou stranu je důležité si uvědomit, že v minulém století se stihli dvě světové války, kolik jich naše lidstvo stihne v tom současném století?!



Pohleďte do očí tohoto vojáka, myslíte si, že by se bál zmáčknout spoušť?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Uročitě by se nabál, podle toho jak vypadá brrr :loool:
 

DeletedUser

Guest
I když někdo má na Ameriku kecy, ale dokud Amerika hlídá státy jako Rusko, S.Korea, Čína. Můžem být relativně v klidu. Tyto státy se díky síle USA drží v klidu. Horší bude, když USA jako takové zbankrotují atd. Najednou tyto mocnosti budou mít volnou ruku. Z toho důvodu se nebránim radaru. Lepší je mít nad sebou USA než tyhle komunistický zmetky...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jedna vec je ale pravada.Ekonomicka,financni,hospodarska kryze ted radi svetem.A nevidim ze by se to menilo.Momentalne jsem doma na 70% bo neni co delat.A nejsem zdaleka sam.A urcite ste videli kolik lidi je na pracaku.
Jestli tohle bude dlouho trvat a nebude se lepsit,nechci strasit ale pripada mi ze se to bude spis zhorsovat.Najde se zase nekdo joko byl napriklad Hitler.Aby tady udelal zas trosku rusno.Vsechno se zase zvedne,zacnou se vyrabet zbrane.Tim padem lidi budou mit opet co delat.A bude to znim mozna hnusne,ale je strasne moc lidi a pro ty lidi proste neni prace........Je urcite hodne spekulaci,jestli vypukne 3 svetova.Ze proste dojde ropa,dojde uhli,ze dojde plyn.Ale to vsechno momentalne jeste porat je.Takze toho bych se ted nebal.Uzivali jsme si ted docela klidu,tim myslim tady v evrope............
Ted uz jen zalezi na velkych statech krere maji v rukach MOC.
 

DeletedUser

Guest
Jedna vec je ale pravada.Ekonomicka,financni,hospodarska kryze ted radi svetem.A nevidim ze by se to menilo.Momentalne jsem doma na 70% bo neni co delat.A nejsem zdaleka sam.A urcite ste videli kolik lidi je na pracaku.
Jestli tohle bude dlouho trvat a nebude se lepsit,nechci strasit ale pripada mi ze se to bude spis zhorsovat.Najde se zase nekdo joko byl napriklad Hitler.Aby tady udelal zas trosku rusno.Vsechno se zase zvedne,zacnou se vyrabet zbrane.Tim padem lidi budou mit opet co delat.A bude to znim mozna hnusne,ale je strasne moc lidi a pro ty lidi proste neni prace........Je urcite hodne spekulaci,jestli vypukne 3 svetova.Ze proste dojde ropa,dojde uhli,ze dojde plyn.Ale to vsechno momentalne jeste porat je.Takze toho bych se ted nebal.Uzivali jsme si ted docela klidu,tim myslim tady v evrope............
Ted uz jen zalezi na velkych statech krere maji v rukach MOC.

Adolf Hitler, vyrešil ekonomickou krizi tím, že začal zbrojit. To řekl David Rath, byl za to velmi odsuzovám v médiích i jeho politickými kolegy (vůbec mě to nepřekvapuje). Ratha k smrti nesnáším, ale bohužel má chlapec pravdu... Ekonomická krize přímo nahrává bojechtivím vůdců, jako byl třeba Hitler, lidé chudnou, nemají práci a slyší na hezké řečičky, že všechno bude fajn a demokratický systém umožńuje, aby se takový člověk dostal k moci a třeba vyvolal 3. světovou válku... To je ostatně jeden z důvodů obrovských státních příspěvků na ekonomiku, či sestátňování podniků (v řeči EU předprivatizování podniků:loool:). Už jsem někde zaslechl, že německá vláda prohlásila: "Nepřipustíme druhého Hitlera". Tak doufám, že mají pravdu...
 

DeletedUser6667

Guest
Jestli nějaká 3.světová válka vypukne tak ten kdo ji vyhlásil bude naprostej id... protože s dnešníma jadernejma zbraněma by to dopadlo zničením Země.Už nežijeme v 40.letech minuliho století kdy byly nejlepší rakety V2.Je to logické ne?!
 

DeletedUser6667

Guest
Já si myslím že radar je totální ale totální blbost protože by akorát měli Američané volnou cestu k nám do česka.Akorát by řekly: "Hello, hele my potřebujeme k radaru a vezeme nějaké zásoby a povezou tam tanky,letadla,rakety a Bůh ví co a potom budou mít zelenou do střední evropy a BUCH maji Evropu pod kotrolou.Nemyslite?!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Zdravím
Nejsem věštec ani válečný štváč ,ale 3 světová válka bude,ne snad zítra či pozítří ,ale bude.Zeptáte-li se proč a jak jsem dospěl k tomuto názoru stačí nahlédnout pod povrch, do svého nitra.Clověk má jaksi geneticky dáno zabíjet,nebudu zde hovořit o Freudovi a jeho základních instinktech a podobně,vím že to zní velmi ošklivě,ale prostě to máme v krvi. Zeptáte-li se na Causus belli(záminku),tak vám jich zručný demagog vytvoří za 1 den asi 10 a ještě ho hlas lidu bude vášnivě podporovat.Co se týče tvrzení že mi ne,mi bychom válku nechtěli ,tak se stačí podívat do historie 20 století konkrétně do období před 2 sv. válkou a poznáte kam lidstvo pacifismus dovedl.Nikdo neříká že by ona 3 sv. válka musela být vedena zbraněmi hromadného ničení,zde přeci jen neodolám a uvedu jednu potencionální záminku a tou je voda.Vody totiž přátelé nebezpečně ubývá spolu s tím jak se rozrůstáme.Na závěr uvedu poněkud ošklivý citát:"Nemusíte se o válku zajímat,ale ona se bude vždycky zajímat o Vás."
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Jestli nějaká 3.světová válka vypukne tak ten kdo ji vyhlásil bude naprostej id... protože s dnešníma jadernejma zbraněma by to dopadlo zničením Země.Už nežijeme v 40.letech minuliho století kdy byly nejlepší rakety V2.Je to logické ne?!

Ten Id.. není jeden.......A i ted už pomalu vypukává 3,světová....Rusko zaútočilo (myslím) na gruzii,a NATO s tím nic neudělalo.....V iráku se valčí,Izrael se s Jarodánskem bombarduje,a v africe se snad valčí pořád....
 

DeletedUser

Guest
Rusko zaútočilo (myslím) na gruzii

Já jsem se snažil ten konflikt sledovat a fakt nedokážu říct kdo zaútočil na koho. Stříleli tam po sobě už několik dní než rusové přijeli, dokonce Gruzínské jednotky přešli přes místo kontroly OSN (rusové tvrdí že zajmuli nebo zavraždili jejich vojáky).

a NATO s tím nic neudělalo.....

Nato ani nemá mandát s tím něco dělat, gruzie není členem. Čili pokud by se NATO zapojilo jedná se o mezinárodní intervenci...

Izrael se s Jarodánskem

Izrael má s Jordánskem od roku 94 ukončený válečný stav. Pokud Izrael s někým bojuje, tak je to Libanon a Palestinská samospráva, pokud někoho bombarduje tak je to většinou Irán.

Jaderné zbraně pro efekt hromadného ničení skoro nemá smysl odpalovat, respektive ve válečném konfliktu takovýto útok obyčejně nemá význam. Zavrhne vás mezinárodní společenství, možná vás čeká odplata... Na druhou stranu se asi najdou blbci, kteří toho schopni jsou, říct si že po nich už nebude radši nic než aby prohráli...

Já si myslím že radar je totální ale totální blbost protože by akorát měli Američané volnou cestu k nám do česka.Akorát by řekly: "Hello, hele my potřebujeme k radaru a vezeme nějaké zásoby a povezou tam tanky,letadla,rakety a Bůh ví co a potom budou mít zelenou do střední evropy a BUCH maji Evropu pod kotrolou.Nemyslite?!

Já si myslím že mít radar je lepší řešení než nemít nic. A radary dle mého mají krýt celou planetu, aby nebyla možnost odpálení jakýkoliv střel. Je to lepší řešení než se spoléhat, že se všichni odzbrojí.
Tanky, letadla, rakety... Teda nevím kam to k tomu radaru naskládaj. Rakety tam určitě budou, minimálně Patriot se tam dá jako ochrana před protiradarovejma raketama. Ale tanky a letadla? Proč?
 
nezapomente ale na to ze "Válka....Válka je vždy stejná...." podivejte se na svetove valky minulé a hned vam bude jasne jak bude vypadat ta pristi a verte mi ze pokud vypukne 3. svetova valka tak se nuklearnimi a vodikovimy zbranemy rozhodne setrit nebude a jediny kdo to prezijou budou ti kteri budou schovany v protiatomovejch krytech a az vyjdou ven tak vam garantuju ze misto dnesniho sveta tak jak ho zname se bude rosprostirat pustina bez zivota plna rozvalin mest jako je san francisko a radiace a nevibuchlych zbrani hromadneho niceni

vzdit vite jakou skodu spusobi jen jedna nuklearni hlavice tak si predstavte odpaleni stovek takovich hlavic + ostatni zbrane hromadneho niceni + armadni vozidla + pechota =zpustoseny svet bez zivota
 

DeletedUser

Guest
Já si myslím že mít radar je lepší řešení než nemít nic.
Jenže,Rusku se tyhle radary moc nezamlouvají.Jak asi víš ,vyhtožují že na nás půjdou a zrovna malá země rusko teda není.A armády má taky dost.Sicr by za námy stálo NATO a nejspíš i USA ,ale myslím si že rusy by sme moc provokovat neměly.A těd mají ještě takový nafukovací tanky.Taky není špatná věc.Stáhnou pozornost a ty právý za tím taútočí nekde jinde a polovina ČR by byla rozbombardovaná.
 

DeletedUser

Guest
nezapomente ale na to ze "Válka....Válka je vždy stejná...." podivejte se na svetove valky minulé a hned vam bude jasne jak bude vypadat ta pristi a verte mi ze pokud vypukne 3. svetova valka tak se nuklearnimi a vodikovimy zbranemy rozhodne setrit nebude a jediny kdo to prezijou budou ti kteri budou schovany v protiatomovejch krytech a az vyjdou ven tak vam garantuju ze misto dnesniho sveta tak jak ho zname se bude rosprostirat pustina bez zivota plna rozvalin mest jako je san francisko a radiace a nevibuchlych zbrani hromadneho niceni

vzdit vite jakou skodu spusobi jen jedna nuklearni hlavice tak si predstavte odpaleni stovek takovich hlavic + ostatni zbrane hromadneho niceni + armadni vozidla + pechota =zpustoseny svet bez zivota

Člověče všeho moc škodí... Fallout je sice opravdu dobré RPG, ale neměl bys to přehánět :D
Pokud se nebude šetřit vodíkovými a atomovými bombami, asi to bude mít horší následky než "jenom" pustinu. Asi by nezůstal atom na atomu, země by zmizela z povrchu zemského...

Jakou škodu způsobí jedna nukleární hlavice nevíme. Existují nějaké představy jakou škodu způsobila svržená bomba a jakou škodu by mohla způsobit CAR bomba pokud by se nahradila její třetí fáze. Ale co by to skutečně udělalo, tedy ty dnešní zbraně, nemůžeme vědět, jen odhadovat.

Jestli tě zajímá jak by vypadala zem po "malé" nukleární válce, zkus tohle.

Jenže,Rusku se tyhle radary moc nezamlouvají.Jak asi víš ,vyhtožují že na nás půjdou a zrovna malá země rusko teda není.A armády má taky dost.Sicr by za námy stálo NATO a nejspíš i USA ,ale myslím si že rusy by sme moc provokovat neměly.A těd mají ještě takový nafukovací tanky.Taky není špatná věc.Stáhnou pozornost a ty právý za tím taútočí nekde jinde a polovina ČR by byla rozbombardovaná.

Jak že na nás půjdou? Vystřelej na nás rakety? :D To je hodně sci-fi teorie. Jasně že držkujou, upevňování pozice NATO v zemích bejvalého Varšavského paktu, to docela naštve. Kor když se NATO bratříčkuje i s Pobaltím, Gruzií, Ukrajinou... Pak více radarů by mohlo narušit doktrínu MAD (kvůli které právě nezaútočí)
 

DeletedUser

Guest
Ja sa nebojim 3 svetovej dovtedz budem mat plazmovu zatepeny dom a odola
aj vodikovej bonbe:D moj vlastny vynalez viete z plazmoveho hranca co neprepusti ziadnu teplotu:D
 
Nahoru