• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

3. světová válka

DeletedUser

Guest
No moc hezký. Téma úplně nádherné. :cry:

Za sebe řeknu a nestydím se, že mám hodně velkej strach z války. Nikdo znás si totiž neumí představit jaký to je (pokud tu není někdo starší 70 let).

Mám pocit, že už třetí světová začal, ale pořád je od nás moc daleko. Taliban VS Pakistán
A je to jen příklad.

Můj názor:
Jaderné, nuklearní a atd. nikdo nepoužije, protože je všem jasný, že tim nic nevyřeší. Jaderné zbraně jsou pouze mocná politická zbraň (bohužel pro nás i realná).
Při použití těchto zbraní je zničeno vše nejdraší a to voda a půda kterou potřebujou i útočníci.
I když je mnoho cénářů pro jadernou válku (např. Kniha Ve vyšších sférách - 1960, In High Places, politika v době studené války od Artura Heilay) nebudou tyto zbraně používat. Mám pocit, že použijou takové zbraně, které ani neznáme.
Jinak se válčí pořád. Napište jeden rok kdy se na naší planetě neválčilo.

Veni Vidi Vici
 

DeletedUser

Guest
Ja si založím vlastnú malú planétu ktorá bude mat síce hustotu 37,5krát večiu ako olovo
čo som vypočítal ale bude na nej úžasný život. Bude mať rovník dlhý 120km.
Malá planéta kde pôjdu len ľudia z IQ nad 150:D a samozrejme bez chorôb
a budeme tu nažívať v miery:D
 

DeletedUser

Guest
Hm ted se to pekne hroti.... Severni Korea testuje jaderne zbrane!!! A taky vyhlasila ze pokud ji bude neco omezovano nebo blokovano tak vsem vyhlasi valku!!!! Je to maly stat ale specializuji se jen na valku (Komunisti jedni....) asi by nemel sanci ale nake skody by napachat mohl....
 

DeletedUser

Guest
Ja si založím vlastnú malú planétu ktorá bude mat síce hustotu 37,5krát večiu ako olovo
čo som vypočítal ale bude na nej úžasný život. Bude mať rovník dlhý 120km.
Malá planéta kde pôjdu len ľudia z IQ nad 150:D a samozrejme bez chorôb
a budeme tu nažívať v miery:D

jo, ale valku vymysleli geniove!
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že třetí světo válka nebude. Různý nervový plyny ani atomovky mýmu zdraví zrovna neprospívají a držet zbraň a muset někoho zabíjet ve mě libé pocity taky nevyvolá. A po válce si platit psychiatra a znova budovat civilizaci, protože tady žádná nezbyla. No brrrr.
Nebo by přestal existovat toaleťák a mi museli za pomocí listí. Fuj! Tak snad páni prezidenti a fanatici dostanou rozum a bude mír až dokud na nás nespadne meteorit a bude klid uplně.
 

DeletedUser

Guest
Pokud tato válka opravdu vypukne, nezničí jaderné bomby celou půlku zeměkoule? O tom se můžem jenom dohadovat, myslím, že ano. Ještě štěstí, že se Rusko vzdá jaderných zbraní, když svět taky ( se vzdá zbraní).
 

DeletedUser

Guest
No jo Rusáci řekli že složí jaderný zbraně když je složí ostatní, ale jestli nejsou jenom vychcaní, protože všechny země by mohly zrušit jaderný zbraně Rusáci by byli na řadě a místo aby je odstranili bude mít všechny v šachu.
 

DeletedUser

Guest
ta vaše 3 svetova mozna zacne az se vycerpa vetsina zasob(uhli,ropa,plyn...) a pak se budou vsichni snazit ty zbytky techto surovin mit pod kontrolou...
 

DeletedUser

Guest
ja si myslim ze 3. svetova valka bude a to diky terorismu....navic stale ubyvaji nerostne suroviny a porad se mluvi o globalnim oteplovani atd....ale to uz zase nepatri do valky...jednou az na ameriku poleti atomovka z korey a statu kolem tak to amerika vrati a valka je na svete :)
 

DeletedUser

Guest
nechce sa mi čitat celu temu či to už je ale podla mna možno vojna vypukne ked dojde ropa USA,Rusko,EU a dalšie mocnosti sa budu hadat o poslednu kvapky a možno sa niektora mocnost rozhodne utokom vymanit od ostatnych zasoby ktore im zostali
 

DeletedUser

Guest
to je jediny duvod proc by nemela byt valka? :D....bude hlad, vsude vojaci atd....a ty bys hrat tes 5:D
 

DeletedUser

Guest
třetí světová už dávno probíhá, jen se změnila forma. vy ji nevidíte?
 

DeletedUser

Guest
třetí světová už dávno probíhá, jen se změnila forma. vy ji nevidíte?

LoL'd

pokud myslis zabomysi valky ve stylu jeden africky general vyvrazdi vesnici. tak druhou noc mu to oplati jiny...a takhle az do nekonecna

zidi vs muslimove na blizkem vychode (ta valka uz trva pres 2000 let)

nebo

USA vs Al-Kajda

tohle neni 3ti sv. tyhle valky vzdy byly a budou..,.
 
Nahoru