• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Akce od Inna? ZOH

DeletedUser17726

Guest
Tato soutěž vypadá dobře snad uvidíme spoustu dalších úspěchu našich sportovců nejen že se to dobře sleduje ,ale i díky této akci ;)
 

DeletedUser

Guest
Jsme rádi, že se líbi :) Také jsme rádi, že nám to ale INNO vůbec umožnilo touto formou. Ještě se uvažovalo o sázecí soutěži na hokej, ale byli jsme rádi, že nám prošlo alespoň toto a to s odřenýma ušima :)
 

DeletedUser

Guest
Pokud vyhrají hokejky bronz, dostaneme 25x den prémia? :-)
 

DeletedUser17726

Guest
To by jsme pak mohli vyhrát i štafety ne měly by jsme být rádi i za tohle ;) a že žijeme v tehle zemi kde máme takové dobre sportovce i to štěstíčko ;)
 

DeletedUser17726

Guest
taky by mě zajímalo to premko jestli se vztahuje na jeden druh či na všechny?
 

DeletedUser17319

Guest
A to dostane každý nebo se budou losovat hráči, popř. se to bude rozdávat jiným způsobem?
 

DeletedUser9371

Guest
Vyplývá z toho, že Všem fanouškům. Pěkná akce. Ještě že to nemusíme dokládat třeba vstupenkami ze ZOH v Soči. To je v Rusku. Tam nejedu. Jedině na tanku, jako oni v srpnu 1968 k nám. Ale to by se asi Putinovi nelíbilo. :D
 
Za tuhle akci moc díky a fandím našim sportovcům k zisku dalších cenných kovů.

Co mě ale zaráží je, že Krosna, takový obrovský pamětník, si plete Rusko a Sovětský Svaz. Možná by to chtělo si trochu tu historii osvěžit ;)
 

Deleted User - 31870

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=269552#post269552

Příklad - aktuálně máme (tedy pokud mi něco neuniklo, přeci jen nemohu sledovat hry celý den, když jsem v práci):
2 stříbrné a 1 bronzovou
tj. odměny na všechny světy pro všechny hráče (doufáme, že opravdu fandí) by byly:

2x 2 dny automatizace
1x 1 den více energie

Strop nemáme, když se bude sportovcům dařit, budou odměny o to veselejší. :)
 

DeletedUser17726

Guest
Ještě by to chtělo char.bonus za čtvrté místo,ale to by jsme chtěli asi moc :D
 

DeletedUser13789

Guest
Darling, mám jednu otázku. Chápu to správně, že ta akce vznikla na Váš popud? Nebo jsem to špatně pochopil a celé to vymysleli němci?
 

DeletedUser9371

Guest
Jestli jsi veterán hry, tak tyhle akce, soutěže a logicky i odměny, třeba za příspěvky, pokec s moderátory v "dýmkách", příběhy, účast na srazech
hráčů ..........
To musíš znát.
Jsou to vždy aktivity ze strany našich moderátorů i hráčů. Prostě jen tak, pro zábavu a zpestření hry. Nebo se pletu ? Darling mě opraví.
Je to příjemné, ne ? Lepší než horkým drátem do pravého ušního boltce. Nehledě, to není za nuggety, ale bezplatně z ochoty. A "Němec", jak píšeš s tím nemá nic společného.
:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 31870

Guest
Darling, mám jednu otázku. Chápu to správně, že ta akce vznikla na Váš popud? Nebo jsem to špatně pochopil a celé to vymysleli němci?

Pokud chceš znát konkrétního autora, tak se pod to podepisuji veřejně. Každopádně bez schválení InnoGames by to nešlo, takže děkujte za vstřícnost jim.
 

DeletedUser17726

Guest
Aha tak se potom opravuji.A velké poděkování patří Darling,ale hlavně Innu že to zprostředkovali a je to pro všechny země kde je West?
 

Deleted User - 31870

Guest
Stejná akce určitě ne, ale myslím si, že mnohé státy toho využily a požádaly si o nějakou akci v rámci olympiády.
 
Nahoru