• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Akce od Inna? ZOH

DeletedUser9990

Guest
5 týdnů a já mám pocit jako by to bylo zítra (nebo ffčera?)
Mezitím opět několik lidí skončilo s touto hrou,Samková si zlomila kotník,sousedovic pes pokousal sousedku a LOH 2016 se kvapem blíží.
Stejně jak ten čas letí vážení. :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17726

Guest
To je pravda no ,ale ještě nemám připravený čaje tak o nic nejde :D
 
když jsme u rozdávaní těch hromadných odměn – cca 2 roky zpět spadl asi na půl dne celý west, na fóru pak poměrně rychle se objevila zpráva o nějakém extra prémiu navíc a pak bylo dlouho ticho po pěšině a ani nevím jak to ve finalé (ne)dopadlo ... Nevíte někdo tohle ? dík.
 

DeletedUser9371

Guest
http://forum.the-west.cz/showthread.php?p=269552#post269552

Já to už mám i použité, včetně překvapení a to bylo nářku, že ne. :D
shop_adventure_set.png
(pěkný dárek)
 

DeletedUser

Guest
když jsme u rozdávaní těch hromadných odměn – cca 2 roky zpět spadl asi na půl dne celý west, na fóru pak poměrně rychle se objevila zpráva o nějakém extra prémiu navíc a pak bylo dlouho ticho po pěšině a ani nevím jak to ve finalé (ne)dopadlo ... Nevíte někdo tohle ? dík.

Také si občas na toto slibované prémium vzpomenu a přemýšlím, jestli jsem ho prospal nebo jsou v INNU takoví nedůslední. Zajímalo by mě, jestli odměny za olympiádu budou také odsouvány dokud se nedostanou do propadliště dějin... Nějaké oficální vyjádření nebude?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Mikosansobi

Člen týmu
Lidičky nestresujte mi tu, prosím. Již jsem někde na fórum dříve psala, že toto pořešíme až po migracích světa 2 a 8. Přece dopřejete i těmto hráčům nějaké to prémium zdarma, ne? Nebo už jen chcete křečkovat a hrát každý sám za sebe? :( Informovala jsem svého nadřízeného, že se ptáte na prémium za OH. V pondělí budu mít odpověď. Děkuji za pochopení.
 

DeletedUser17726

Guest
Konečně zas mírumilovná Mika ještě předevčírem byla drsná :O
 
a Mikosansobi není 'někde na fóru' odpověd na to extra prémium za spadlý server ? Stalo se to myslím, ještě před tvým nástupem, tak budu k výsledné odpovědi značně toleratní :-)
 

DeletedUser

Guest
Jenom si nezapomeňte na každém světě kliknout na prémium a vypnout prodloužení prémií, jinak vám to vysaje nugety!
 

DeletedUser16057

Guest
Pokud jich máte pod 50, tak si s tím hlavu lámat nemusíte. ;)
 
dne 1.5.2014 budou na světech aktivním hráčům aktivována všechna prémia po dobu 4 dnů.

Tak koukám, že ani náhradní plán nevyšel ... bude náhradní plán náhradního plánu ?
 

DeletedUser11115

Guest
já mám premium na všech světech, jen na Dakotě bez energie
 
Nahoru