• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktuality

DeletedUser1318

Guest
Babiš ? V mých očích byl, je a bude vždy jen bolševik, "stbák" a nic jiného, včetně jeho rodiny.
...
Cibulkovi seznamy agentů, konfidentů, důvěrníků, spolupracovníků STB a další pofidérní funkce v té době jsou naprosto k ničemu...


Nechci se zastávat ani Babiše ani kohokoliv jiného, kdo "spolupracoval".
Mně spíš trápí otázka, co a kde aktuálně dělají ti, kteří ty "spolupracovníky" řídili, úkolovali nabírali a evidovali.

Jednoho takového panáčka znám - bývalého spolužáka ze základní školy. Když se zdálo, že ten starý režim končí, tak stejně jako na té základce, když měl obavu, že bude bit, usedavě plakal na balkóně panelákového bytečku. Pak si utřel slzičky, asi vytáh diplom z práv z Moskvy, aktuálně pracuje u soudu a asi se mu s odstupným za "věrné služby" nedaří špatně.
Někdy mám skoro dojem, že jej lituju, když v sobotu ráno nemůže vymyslet, jestli jet pro noviny audinou, meďourem nebo bavorákem.
Co říct na závěr?
Co vím, tak on byl ale jen nějaký obyčejný pěšák, snad nějaká agenda kolem pasů a výjezdních doložek.
Copak asi dělají jeho bývalí šéfové?
Že by někde vzadu tahali za nitky a náramně jim vyhovovalo, že se tu zbytek národa handrkuje kolem nějakých seznamů?
Ono asi není jádro pudla v tom, kdo kdysi kopal za "červené", hlavní je, za kterou barvu se vyplatí kopat teď, aby to neslo požitky všeho druhu.
Co když ten (možná bývalý spolupracovník) Babiš jen někomu z těch "vodičů" loutek zrovna stojí v rozletu? Tvrdí to on, že to bylo tak nějak chirurgicky přesně načasované. Objektivně vzato, fakticky to tak vypadá...
 

DeletedUser9371

Guest
Osobně jsem dnes koukal na debatu, tu nedělní, polední. Hostem byl Babiš a Kalousek. Nervák Kalousek, coby v opozici jednoznačně Babiše neutloukl žádnými argumenty. A Babiš ? Hezky reagoval, sliboval, líbivě a zasvěceně. Takže mu prostě nevěřím.
Kalousek ? Najednou kritizuje ? Sám nezvládal své emoce, když byl u vesla a někdo ho napomínal, natož kritizoval.
:)

O tom to je Tate. Ti pěšáci STB v politice nejsou. :(
 

DeletedUser9371

Guest
Na našich 9.000 Kč a to s bídou, co pobírají důchody lidé, co znám ze svého okolí je to mazec :

Němci budou mít minimální mzdu 39 tisíc
Dolní komora německého parlamentu ve čtvrtek drtivou většinou schválila plošné zavedení minimální mzdy 8,5 eura (přes 230 korun) za hodinu. O zavedení jedné z nejvyšších minimálních mezd v EU musí ještě hlasovat horní komora, tam by hlasování mělo být podle agentury Reuters pouze formalitou. Zákon by měl začít platit od příštího roku.

Minimální mzda v Německu by tak měla být v přepočtu 39 203 korun měsíčně. Nejvyšší minimální mzda z celé EU je uzákoněna v Lucembursku (51 500 korun). Vyšší minimální mzdu než Němci mají ještě Irové, Nizozemci a Francouzi.
 
Co je na tom hnusneho? Stejně je to akorát na propočet, to jakou kdo dostane mzdu se odvíjí od rozmyslu zaměstnavatele...
 

DeletedUser17592

Guest
Tak ono to nejde se jen tak rano probudit a rict si 'zvedneme ze srandy minimalni mzdu o 500ecek'. Chce to na to mit zdravou ekonomiku a s kazdou dalsi vladou socialu a dalsick pokusu s omyly si o tom muzeme jen nechat zdat. My na to proste nemame a hned tak mit nebude. Sem klidnej a nevzrusenej.
 

DeletedUser9371

Guest
Zdravou ekonomiku to chce určitě, jenže u ní jim právě vadí klasičtí důchodci, invalidní důchodci a podobně. Hoblují je kde se dá, vládě jsou na obtíž a když je okolo hodně řevu, zejména před volbami, přidají jim pak 80,00 Kč.
Připadá mi to, že by je buď nejraději pohřbili a nás zdravé ? Nechat makat do důchodu, ale až v 90 letech. Chtěl bych vidět třeba obkladače, který celý život klečí na kolenou, jak ještě v sedmdesáti letech obkládá a pokládá dlažbu.
:(
 

DeletedUser17592

Guest
Tak na důchody nebude, není na ně už teď. Jen bláhový a lehkovážný člověk spoléhá na to, co mu na sklonku života dá stát. Možná 2000 a bude rád. V tomhle má dnešní starší, ještě produktivní, generace smůlu. Budou biti nejvíc.

Snad každý mladý průměrně inteligentní člověk to vidí a už od 30ti si ulejvá peníze bokem, aby mohl důstojně dožít.

Jen parafráze: Pamatuju si jak mi kamarád citoval komentář jeho babičky ke zvýšení důchodu: "Tak mi přidali 46kč. Asi abych si mohla koupit toaletak navíc, kdybych se z toho samou radostí poswawa")

Btw: Pořád mi něco říká, že 70 letej obkladač jde v důchodu odpočinutější než řídící letového provozu, který jde do důchodu v 50ti vyřízenej.
 
Ono to mnozí pochopili už teď, spousta lidí má nějaké "druhé" zaměstnání a přivydělávají si. Buď něco opravují anebo konstrují, staví, prodávají, vyměňují, prodávají, přepravují. Dělají to bokem, stát jim do toho nekecá a peněz mají dost. (O spekulantech a čorkařech se ani nezmiňuju.)

Jedna věc je ta, že když si takto pomohou, tak mají dost a stát jim z toho neužere. Oni po něm taky nic nechtějí, není ani nic co by potřebovali. Jde vidět, že si dost lidi poradí sami a taky to, jaký je stát moloch. Zastupitelé a uředníci berou kde mohou, mandatorní výdaje stoupají, důchodců přibývá a svobodných matek taky, mladí se do práce nehrnou - nechce se jim! Tohle je do budoucna problém a nic než bič a malý dvorek to nevyřeší.
 

DeletedUser9371

Guest
Jen bláhový a lehkovážný člověk spoléhá na to, co mu na sklonku života dá stát. Možná 2000 a bude rád. V tomhle má dnešní starší, ještě produktivní, generace smůlu. Budou biti nejvíc.
Btw: Pořád mi něco říká, že 70 letej obkladač jde v důchodu odpočinutější než řídící letového provozu, který jde do důchodu v 50ti vyřízenej.

Bude to prostě jako v Americe. Nenašetřil jsi si na stáří ? Máš smolíka. Bydlet budeš jako důchodce v karavanu, nebo v těch jejich "rychlodomcích" z papíru.

Mě je přes padesát a "vyřízenej" ještě nejsem Marioode. :D
 

DeletedUser17592

Guest
No vidíš, mně je 30 a mám dost :D

Představa, že si to lupnu ještě jednou tolikrát a ten svůj jeden rok důchodu dožiju na kapačkách, vůbec mě nevzrušuje, zda dostanu 2 nebo 3 litry od státu. Své polnosti dám dětem, stát jim sebere půlku jako dědickou daň a spokojeně umřu:)
 

DeletedUser9371

Guest
No právě, jsi mladý tělem i duší. Já jsem už mladý jen srdcem. Vyhýbám se zrcadlům, abych nevyzval tu osobu, co v něm straší na duel. V každém případě v tomto státě budeme mít i oproti našemu věkovému rozdílu společné problémy s výší důchodu. Což znamená v mém mateřském jazyce, budu brát místo důchodu tu nevoňavou, hnědou, nelibou, zapáchající hmotu. :)
 

DeletedUser9371

Guest
"Islámský stát sťal dalšího zajatce, tentokrát Brita
Sunnitští radikálové z organizace Islámský stát zavraždili třetího západního zajatce. Po dvou amerických novinářích se obětí..."

Tak to je už opravdu moc. Nedivím se USA, že se do toho vměšuje a snaží se do těchto sporů tahat ostatní státy. No a když embargo na Rusko za Ukrajinu ? Tak proč ne na tyhle "grázly" ? To by se ale nehodilo do ekonomiky USA. Takže jen tak, pomalu a opatrně.
Někde jsem to už psal, jako Izrael a pásmo Gazy. Prostě okolo takových šílenců betonovou zeď, nic nevyvezeš, nedovezeš, žerte hlínu, nebo jíl či slanou vodu a vymlaťte se klacky mezi sebou, a tím nebudete ubližovat jiným.
:(
 
Né že bych si neco přál, to ne, chtěl bych aby to skončilo...ale kdyby Izrael udělat to co udělal s Egyptem v 67(myslím) tak by bylo, jenže to asi nejde :-/
 
Volby na krku, kampaň jede na plné obrátky. Mně včera pobavil článek o tom, že ANO má nějakou směrnici o tom jak odpálkovat vtíravé dotazy. Ruku na srdce každý ji má, no ale jejich retorika je sloh sám o sobě. Jestli se o ČSSD říká, že jejich voliči jsou poslabší a kvůli tomu je třeba přiměřeně upravit volební hesla a fráze, tak to samé má ANO pro jejich voliče. Nevím teda koho lákají (jestli pravičáky), na mne to působí jako laciné žertíky.

Myslím že letos bude v komunále hodně středně velkých partají, než jedna dominantní anebo dvě polarizující, plus nějaký chvost k tomu. Asi to bude tak, že se neshodnou a žádné věci se dít nebudou, jedni budou blokovat druhé. Je možné že to pomůže nástupu nových stran, které by i v budoucnu z tohoto , mohli etablovat do parlamentu a odpšouknout současné partaje.

A musím říct, že letos teda u nás, do kampaně nacpaly partaje slušnou sumu peněz. Všude poutače, konstrukce, plachty, stalky, pak chodí i jejich mládež a bantuje, květiny a bonbony rozdávají. Tphle dělali akorát socani s odéesákama a to ještě jen o sněmovních volbách. Tady u nás musí být zakopané nějaké prachy, jinač mi to není jasné.
 

DeletedUser9371

Guest
Nejdu k volbám, už toho mám dost. Je to naprosto k ničemu, stále dokola stejná písnička plná slibů. Jo takhle klacek do ruky ? Ukázat davem, že toho máme my, obyčejní lidé dost ? Do toho bych šel. Ale ne v roztříštěných protestech o pár hráčích. Pěkně jako v listopadu 1989, zaplnit náměstí a pískat. Cinkat klíči už nebudu, jsem pro ten klacek v podobě tvrdého, masivního protestu. Jedině tak Ti političtí vlci pochopí, že už je toho dost. :(
 
Synci, tak teď už vím jak to bylo s tím vejletem ruských vojáků na Ukrajinu. Je to vyložený omyl a nedopatření ryze technického rázu. Ruská armáda má k dispozici pouze dva kompasy, z toho jeden má ve vitrínce Putin, aby se mohl kochat nad moderním výdobytkem ruské techniky. A druhý byl v garanční opravě. Rusko není rozlehlá země a sešikovaná armáda, to už je řádný špalír. Takže při nácviku pochodového cvičení Ural-Moskva, se dvacetikilometrový zástup vojáků vydal na pochod. Nemaje zadaného směru a tlačeni spolubojovníky zezadu, šli přímo za nosem, zpátky ni krok. Zkrátka sotva se stačili trochu rozpohybovat už byli za hranicemi. No a pak už to šlo ráz na ráz, provedli cvičné střelby a spořádaně se odebrali domů.
 

DeletedUser9371

Guest
To sedí. lol

Že by Ivan udělal omyl ? Tomu se nechce ani věřit. Že by neznal světové strany ? Tomu bych věřil, protože ty jejich stupidní výmluvy jsou opravdu na hlavu.

Ještě nám nedal nějaký vzor, jako třeba "Samoje balšoje", "Car Kolokol" ... :)
 

DeletedUser9371

Guest
Koukali jste včera večer na předávání vyznamenání od Zemana na hradě ?
Mě málem trefilo, když dal vyznamenání Bílé a Renčovi. Jsou tady jiní zpěváci a režiséři, kteří by si to zasloužili.
No a Karel Kryl ? Konečně se dočkal, sice posmrtně, ale přece.
Sprostý je to, že nezbylo vyznamenání na toho klučinu, co skočil do rány té "pošahané babě" s nožem v základní škole. V mých očích je ten kluk hrdina.
To, že vyznamenává posmrtně vojáky s Afganistánu a spol ? Jsem proti. Jsou to sprostí žoldáci, lezou tam pro peníze a musí počítat s tím, že se taky do nich někdo trefí. To tedy na metály není.
:(
 

DeletedUser1318

Guest
... Sprostý je to, že nezbylo vyznamenání na toho klučinu, co skočil do rány té "pošahané babě" s nožem v základní škole. V mých očích je ten kluk hrdina.

Zeman deklaroval, že bude vyznamenán příští rok, asi to nejde zpytlíkovat ze dne na den.
Hrdina..., ozývají se hlasy, že udělal to nejméně vhodné, co se v dané situaci dalo udělat. Jasně, neměl výcvik, neměl zkušenosti, jednal odvážně tak, jak si myslel že je to správné, přičemž se dopustil zásadní chyby.

To, že vyznamenává posmrtně vojáky s Afganistánu a spol ? Jsem proti. Jsou to sprostí žoldáci...
Sprostí žoldáci jsou všichni příslušníci armády ČR, nebo jenom ti, co šli dobrovolně plnit nějaké úkoly mimo ČR?
 
Nahoru