• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktuality

Koukali jste včera večer na předávání vyznamenání od Zemana na hradě ?
Mě málem trefilo, když dal vyznamenání Bílé a Renčovi...



Já se na to nedíval, ale viděl jsem to na netu. A z toho mě trefilo, Zeman se chová přeně jak řekli politologové, je nevyzpytatelný. Bílá tam vypadala jak můra (účes na tři patra a oči vyvalené jak balkánská vědma), zřejmě věděla do čeho jde a dala si předem do medií rozhovor. Že prý už to není ta "rozchechtaná holka"! Jaj ta už dávno trénuje skoky do rakve a bude cosi vykládat o tom že se cítí jak pubereťačka. Normálně mně z toho berou mory Zeman rozdává medaile kdejaké Čubě...

Ps: Krosno, takových hrdinů co všechno platí jsou plné hřbitovy...
 
Čuju že je nějaké halo okolo Zemana. Že se vracel zpátky z Číny soukromým letadlem, že to byla chyba. Já myslím že chyba byla že se vůbec vracel..
 

DeletedUser17592

Guest
asi takhle

[spoil]
10562483_10204877570756158_8371138007134538200_o.jpg

[/spoil]
 

DeletedUser9371

Guest
Zeman je kapitola sama pro sebe. Pro mě nemá cenu ani za zrnko máku. Mě nevadí, že "vystúpil, ale že vstúpil". Tím je řečeno vše. No a to, že byl za komunistů, tedy pro mladší hráče věkem před rokem 1989 šéfem státní plánovací komise ? Jeho věc, má zbytečná starost, ale táhni ! K Putinovi a spol. , Ty "patolízale" ! Kde si nechal kolegu, kdysi ministra Dlouhého ? Tu prašivinu, Tvého kamaráda, který nás zahrabal do těch *..... * kde jsme ? A ještě kandidoval proti Tobě na židli prezidenta. Z toho je mi přátelé Westu na zvracení. Ruka ruku myje, otázkou je jak dlouho. Já mám i dnes v kapse svazek klíčů !!! :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:
S tím Prezidentským výletem do Číny je teď nějak mnoho řešení. Zeman tam vychvaloval co mohl, lépeřečeno podkuřoval, a u nás tady pak řečnil o tom, jak se tam vše daří a co to je za ekonomického tygra. Je paradox že mu za to klepou po rameni právě komunisti ( a z části i socdemáci). Jaké tam mají pracovní podmínky, že tam na lidi nikdo nedbá. Je to horší než u nás dvěstě let nazpět, a člověk tam je furt kus hadru. Tohle prostě nepochopím, to ti naši lidi nevidí jaké to tam je?! Tam umírají lidi ve fabrikách na vyčerpání, anebo se picnou sami. Pokud někteří zdrhnou, tak je nahání policie. A naopak když je vyhodí, tak si musí práci shánět sami a nikoho nezajímá jestli má na obživu, stát mu nezařídí aní dávky ani tu práci, která je (nepovinně) povinná.

To se prostě nestačím divit, ale někteří naši bezmozci toto nevidí. Budou velebit jak to Číně jde, a to bez toho aby jsme z toho cosi měli. My z toho žádný prospěch nemáme. K nám dovezou "zboží" v dvanácti-násobku toho co dovezeme my jim. A tohle má být přínos pro nás, který je třeba rozvíjet ?! Naše fabriky jejich otrocká pracovní síla ruinuje, komanči je velebí a ještě by na druhou stranu vytvářeli lepší podmínky pro zaměstnance?! To nejde dohromady!
 

DeletedUser9371

Guest
Co Čína chlape ? To je to nejmenší. Ale jak se svět baví nad tím, že je Zeman vulgarista. Divné. Vždy byl takový, národ si ho zvolil a teď se diví ? Mě osobně to nevadí, protože to bylo cílené na Kalouska. :D

Co mi ale vadí je to, že "píchá" medaile za zásluhy na mikiny. Masaryk se obrací v hrobě. Osobně, když jdu do obyčejného divadla ? Jdu v kvádru. Je to prostě společenské, i když mě kravata škrtí. :(
 
Zeman si myslel, že si to může dovolit a získá tím. Spletl se, na to nikdo není zvědavý a on není nějaký geroj, aby si mohl dělat co se mu zlíbí a ještě si myslel jak ho budou obdivovat. Upřímně povím, že mně i dost vytáčí, když takhle účelově mluví. Tohle mu nikdo nesežere, měl by se plácnout do čela a uvědomit si že mluví s lidma. To je akorát takové sprosté politikaření, Zkrátka zkouší co ten národ snese. Musí vědět, že jeho funkce není (jen) správní/zastupitelská, ale hlavně etická.
 

DeletedUser1318

Guest

... Vždy byl takový, národ si ho zvolil a teď se diví ?

Asi je třeba vzít v úvahu, že zvítězil v první přímé volbě. Zaznívaly hlasy, že na podobnou volbu ještě nejsme připraveni. Možná mohlo být první volební období kratší, taková beta verze, abychom někteří z nás pochopili, že je třeba příště volit uvážlivěji.
Naskýtá se ovšem otázka, kdo by mohl být tou osobností, která by funkci presidenta uchopila tak, abychom se opět nemuseli stydět.
 

DeletedUser17592

Guest
Http://zemancountdown.cz

Jeste musime vydrzet a je docela dost dobre mozne, ze v pristi prime volbe si budeme nakonec muset vybrat mezi Zemanem a Babisem ... pak uz mi nezbyvalo nic jineho, aby byla volebni ucast minimalni a lid tak ukazal middlefinger. Coz v pripade Babicy asi nehrozi.
 

DeletedUser9371

Guest
Možná mohlo být první volební období kratší, taková beta verze, abychom někteří z nás pochopili, že je třeba příště volit uvážlivěji.

Jo, to je zajímavý nápad a lehce proveditelný. Pak by měl prostě smůlu, kdyby se projevil jako šašek, alkoholik, hňup a hulvát.
V každém případě bude Zeman prezidentem, který do druhého volebního období nepůjde. Na to si vsadím. Lidi nejsou blbci a mají toho už od roku 1989 dost.
Zajímavé je to, že až včera Němcová naprášila, že byl ožralý na hradě s těmi klíči od českých klenotů a že z něj táhl chlast. Najednou to jde, paní Němcová ? Celý národ to viděl online a kecy, že má cukrovku ? Fak z nás dělají blbce. Teď se jí to hodí do krámu, tak s tím vyleze na denní světlo až teď ? Každém případě takovou intrikánku, jako je Němcová volit nebudu. To radši Gagarina (Vlasta Parkanová).
Když má pokračovat komedie prezidenta ? Tak pořádně.
lol
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Jediná věc mě na tomto všem mrzí, a to je taková skepse "blbá nálada", která se tu cíleně tvoří a propaguje. Všelijaké uskupení, hnutí a spolky vykreslují všeobecné poměry vyloženě do katastrofické podoby a tak nějak se vzájemně obviňují z této nastalé situace. Já si nemyslím že by tu to bylo nějak špatné, máme se celkem dobře. Bojím se že to bude jako ve starověkém Babyloně, lidi ztratí společnou řeč a půjdou si akorát po krku. V dnešní době a do budoucna už nebudou žádné jednotné společenské zvraty. Všichni půjdou proti všem (hlavně proti sobě).

Není to ani o lidech, naopak tohle to dělají ve velké míře různé zájmové spolky. Většinou ukotvené ve státní/obecní správě a vázané na rozpočet. V podstatě tu máme hodně politiků, co dělají bordel, ale to není až tak problém. Korupce se dá omezit (neztratí se docela) a jejich ksichty a kecy se dají snést. Takže pokud by se toto omezilo, měli by jsme se relativně dobře. Jenže to by tu nesměli být všelijaké kliky co nám ne-utahují opasky, ale svazují nás samé.

Rok, (či dva) zpátky, vyšla v médiích zpráva, že Putin vyhání z Ruska spolky, které nejsou zřízeny státem, či ruskými občany. A hlavně čerpají peníze na svůj provoz z více jak 2/3 ze zahraničí. Nelíbilo se mi to, ale musím mu dát za pravdu. U nás takové spolky nejen že nečerpají ze zahraničí, ty už jsou dokonce i "výdělečné". Mnoho peněz sosají z rozpočtu pro všelijakou chásku, anebo své "projekty" a ještě nás nutí k postupům, které tady nikdy nebyli zažité. Na druhou stranu tady verbálně útočí na kohokoli a štvou.

Takoví aktivisté pomalu rozkládají společnost. A náš národ je pro tady toto úrodná půda, stačí přiživit nějaký spor a je vymalováno. Pak je ještě třeba "ukázat" na toho kdo za to může a žluči je čím dál tím více.
 

DeletedUser9371

Guest
Tenhle výplod mě zvedl ze židle :

http://www.novinky.cz/domaci/352950-policie-chce-mit-vlastni-hymnu-provedeni-ale-nadzvedlo-ze-zidle-i-policisty.html

Včera bylo výročí, 7. listopad, Aurora. V Praze klid a žádná manifestace a další "činy" ze strany komunistů nebyly. Lenin mdlí někde neznámo kde. Už ho povinně neočumují davy.
Ale tohle ? Hymna policajtům ? To je jako na prvního máje, před rokem 1989, povinné ruské básničky, písničky pod nátlakem, Spartakiády ...
Proč má mít sakra výkonná ruka této vlády hymnu ? Co je to za "demokratickou šaškárnu" ? Když půjdu veřejně vystoupit proti této vládě, dostanu pendrekem, stejně tak jako v listopadu 1989 na Národní třídě a policie si u toho ještě budou broukat vlastní hymnu ?

To je stejné, jako když lama Zeman cpe metály vojákům v Afganistánu. Dřív rozdávali rudé hvězdy a dnes žoldákům za peníze s vědomím, že může umřít, když vandruje do druhých se samopalem dává medaile, posmrtně.
Je mi z toho zase jen a jen na zvracení.
:(

Tady je třeba hymna práce z minulého režimu, před rokem 1989. V čem je to jiné sakra ???
Ministři zpívají hymny na americký radar v Brdech a použijí píseň Gagarina, teď hymna policajtům ? Pak soudcům ? Exekutorům ? Politikům ? Tunelářům ? Mafii ? Vrahům ? ...
Na to prachy jsou ? Na invalidy, školy, zdravotnictví ... ne ???


[youtube]B2Rj_m550_g[/youtube]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Mám dotaz trošku mimo diskuzi, ale nevím kde to jinde zjistit. Byla jsem chvilku mimo hru a teď se nemůžu přihlásit na svět 7. Byl zrušen nebo co se děje? Díky za odpověď.
 

DeletedUser7239

Guest
Tady je třeba hymna práce z minulého režimu, před rokem 1989. V čem je to jiné sakra ???
Ministři zpívají hymny na americký radar v Brdech a použijí píseň Gagarina, teď hymna policajtům ? Pak soudcům ? Exekutorům ? Politikům ? Tunelářům ? Mafii ? Vrahům ? ...
Na to prachy jsou ? Na invalidy, školy, zdravotnictví ... ne ???

Zrovna jsem našel jako kupec Kladivo a Srp. Tak jsem si vybavil tvůj příspěvek. :D Je to pořád dokola. Jen jistí lidé, kteří jsou u moci převlékli kabáty. :bandita: No hymnu mají třeba i naši fotbalisti. Proč ne ? Ať si zazpívají. Ale ať neškodí. Já myslím, že už se toho naubližovali až dost. Možná by místo policejního sboru stačil i místní šerif. :D

[YOUTUBE]Fa_2EkJSyBk[/YOUTUBE]

Hudba už by byla ještě k tomu vymyslet nějaký super text. lol

Mám dotaz trošku mimo diskuzi, ale nevím kde to jinde zjistit. Byla jsem chvilku mimo hru a teď se nemůžu přihlásit na svět 7. Byl zrušen nebo co se děje? Díky za odpověď.

Světy se zrušili, musíš si napsat na support.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Raději to schovej, ještě by to našel nějaký bolševík a... poranil by se. Oni to znají akorát z obrázku, v reálu neví co to je...
 
Nahoru