• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aktuality

Sledujete na zpravodajských portálech soudní proces s tím "metanolovým králem"? Tady vyplouvá na povrch co jsou u nás lidi za ksindl. Ne(jen) jeden vedle druhého jsou lumpové a korupčníci. Kámoš mi před pár lety povídal jak u nich ve Havířově dva dny jezdila v ulicích cisterna s lihem. Každý věděl že je to černota, bylo to okaté až hanba, okolo kroužili všelijaké existence a nikdo s tím nic nedělal. Pak to celé prasklo a padesát lidí zatřepalo bačkorama. U mnohých to byla jejich vlastní chyba, oni pijí i to o čem vědí že jim uškodí. U nás se to na Slezské Ostravě prodává v každém stánku s novinami a nasává to přímo z kanystru (25l). Pro pár korun a pravidelnou opici banda nevnímá (reálné) riziko.
 

DeletedUser9371

Guest
Sleduji to, koukal jsem, jdou na ruku soudu a práší všichni okolo sebe. Zřejmě pod vidinou nižšího trestu. Ale tolik mrtvých ? Doživotí, hotovo.
Já piji, denně a rád, ale značkové pití. Takže problém nehrozí. Z Moravy si vozím víno a slivovici, když se tam dostanu na školení takže taky bez problému. Jezdím roky na stejná místa.

Takže, alkoholu jako je třeba "Vománkové víno" se vyhýbám, aby mi v lese pane doktore
nesvítilo *.....*
:D

[youtube]UjGYITByIfQ[/youtube]
 

DeletedUser17592

Guest
ČTK: ,,Vítězem miliardového tendru státního podniku Lesy ČR na lesnické práce a prodej dřeva je společnost Uniles ze skupiny Agrofert Andreje Babiše.“

Konečně se nekrade a veřejné zakázky jsou transparentní. Ano, bude líp. Agrofertu určitě....
 

DeletedUser9371

Guest
Chlape, to nebude jiné. Stejné jako s dálnicemi. U té Ostravy, nebo kde to je jim padají mosty, reklamace v niveč a zase to zaplatíme my. Máme nejdražší km výstavby tunelů, mostů, silnic a dálnic. Další mazec jsou faktury na lepení záplat po zimě.
Tam, kde jsou veřejné zakázky bude vždy zlodějina a platíme my, daněmi. Italové nabízejí nejlevnější opravu dálnic na km. Jsou v EU ? Jsou, tak proč to neopraví ? Když se hrnou do tendru.
:(
 

DeletedUser9371

Guest
Salát je, rybí polívku matlám až teď, nestíhám.

Krásné Svátky, bohatého "Ježíška", klídek, pohodu a zdravíčko.
:)
 

DeletedUser17592

Guest
Hlavne nezapalovat Vánoční stromeček, do minuty máte z pokoje spáleniště

[spoil]
[YOUTUBE]FvLpxXILNhQ[/YOUTUBE]
[/spoil]
 

DeletedUser9371

Guest
To už mám za sebou i s kobercem. Když byli kluci malí. Od prskavek na stromku. Nikdy více. Radši zpívat falešně koledy, nebo koukat na barevný televizor Rubín. :D
 
Mrkli jse k naším východním bratřím? Jejich chudí spoluobčané nedostali dávky (v hmotné nouzi(, protože nechtěli pracovat na veřejně prospěšných pracích. Jetřeba přezkoumat jestli to neodporuje lidským právům, jelikož prý práce snižuje lidskou důstojnost.
 

DeletedUser9371

Guest
No ono to je u nás stejné. Ze staveb, když je vykradou, což je v dnešní době na denním pořádku, tak vím od policajtů, že jdou radši do basy. Na pár měsíců, než makat rukama. Teplo, teplá voda, třikrát denně strava, včetně svačiny a vaří se jim v nerezu (ústavní kuchyně). Tak vybavené kuchyně nemáte doma.
Už vidím, jak někdo maká u nás na veřejně prospěšných pracích. Ti naši ? Rozprodají benzin do sekaček, barvu, ředidlo...
:D
Co je ale mazec ? Když po mě chtějí v kanclu nezaměstnaní razítko na papír pro pracovní úřad, že pro ně není místo. Jen aby nemuseli jít dělat a mohli brát podporu. Mluvím za Prahu. :(
 

DeletedUser

Guest
tak někteří lidé v tom umí chodit a bohužel u nás stále platí komunistické heslo "kdo nekrade, okrádá rodinu"... ať už jde o prosté krádeže, či sociální dávky - dokud náš systém bude umožňovat dlouhodobé přihlášení na úřadu práce, k tomu pobírání sociálních dávek a nějakou oklikou pobírání platu třeba ve formě náhrad, tak to prostě někteří lidé budou obcházet... a sociální reforma zřejmě v nedohlednu...
... před mnoha lety jsem byla v USA na pracovní vízum, dělala jsem v restauracích a hotelích - na naše poměry byla práce velmi dobře placená (ca 280 Kč/hod), takže pro mě dobré, ale místní se na ty pozice pochopitelně nehrnuli, pro ně to byla podřadná a špatně placená práce (o něco málo lepší než minimální plat), tudíž byli závislí na přistěhovalcích apod., kteří byli ochotní to dělat, protože nikdo z místních by tam nešel ani omylem... říkala jsem si tehdy, že se chovají fakt hloupě, že je lepší pracovat za málo než vůbec... a teď po letech mě mrzí, že se tenhle trend dostal i k nám (a bohužel se k nám dostávají i jiné nešvary, které jsem tam tehdy zaregistrovala, včetně fastfoodu a obézních a hloupých dětí)
... a ještě ke krádežím: v průměru 2x týdně nám nebo někomu ze sousedů vykradou zahradu, kůlnu či garáž (a když nic neukradnou, tak aspoň co nejvíc věcí zdemolují) - když k tomu zavoláme policii, tak se dozvíme pouze to, že nic řešit nebudou (fajn je, že nic neřeší, ani když máte svědky či fotografie podezřelých, prostě jen dají do zápisu, že se nepodařilo nic zjistit), tudíž to vypadá, že fakt chtějí, aby někomu ze sousedů ruply nervy a začal střílet...
 

DeletedUser9371

Guest
Ty jsi byla Pwylle v USA ? Nespletla jsi se ? Nebyla si v Čechách ? :D

Mě se osobně líbí, jak nám stále dávají za vzor USA. Nedávno bylo ve zprávách, jak se "Amíci" boxovali ve frontách, když byly slevy v marketech. My jsme na tom byli za totality lépe. Baby se řezali jen síťovkami ve frontě na banány a mandarinky.
Máš pravdu. Co Čech, to muzikant a zloděj. Podle mě máme světový prim, jak co obejít a ošidit.
V Americe jsem nikdy nebyl, zajímavé čtení. Zato jsem byl dvakrát na Kubě. Ale to by bylo na Ban, psát tady zážitky. :D
 
U nás se krade a podplácí. Dodnes si pamatuju jak ženské v podniku, kde jsem byl na učňáku mluvili o nějakém chlapovi co prodával kradené věci. Čoroval elektroniku a prodával ji po sousedech. Naše mistrová si taky cosi od něj koupila. Tenkrát toho tady ještě moc nebylo. Nevadilo jim že si kupují kradené věci ale štvalo je že ten chlap krade a má se dobře. Takže jim ten chlapík kradl věci, v podstatě za provozi přerozděloval majetek a všichni byli spokojení.
 

DeletedUser9371

Guest
Přesně tak Mecu. Osobně nikdy nic nekupuji od zlodějů. Nedávno jsem byl na pivu a pobíhal tam okolo stolů borec s flexou a vrtačkou. Celý stůl štamgastů se ke mě připojil, když jsem na něj zařval, aby to táhl vrátit tam, kde to ukradl ! Zmizel jako pára nad hrncem. Při představě, že to pak chybí poctivému řemeslníkovi, aby s tím mohl dělat ? A to si na to musel vydělat, aby s tím mohl dělat. Je mi z takových ***** na zvracení.
Stejně tak, jako jsem si nikdy nekoupil ani cigára u Vietnamců a spol. V Lídlu je sleva třeba na Colu, koupí to po paletách, na jiné nezbude, dají marži a je vyděláno. Lidi čučí jako puci a nikdo jim nic neřekne. A Němec si mne ruce, jak mu jde obrat. Režii má minimální, oproti "čecháčkovi" v kamenném krámku. Prostě to nepodporuji.

Všechny Vietnamce a české ***** věšet pro zábavu za paty do průvanu v průjezdech. Nebo jako za éry Karla IV. Šidíš pečivo ? Ředíš pitivo ... ? Do klece a ponor do Vltavy před pražany z Karlova mostu.
:)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17592

Guest
Jelikož už nejsem nejmladší abych trávil Silvestra ve víru alkoholových hovádek s petardama v ruce, dal jsem letos přednost trávit tento den v rodinném kruhu u krbu a tím byl donucen snad po roce konzumovat televizní vysílání.

Po půl hodině jsem znechuceně vypnul Novu, kdy na Silvestra v ČR dávali na oné stanici "zábavní pořad", který byl snad celý ve slovenštině !! Snad jeden účinkující byl Čech, jinak samej Slovák! To už mi nepřijde úplně normální, nechce se mi věřit tomu, že by Markýza, Jojka, nebo co to tam mají na východě za televize vysílala na Silvestra pořad v češtině ! Asi to opravdu odpovídá odlivu mozků z východu směrem na západ, tak za rok to bude třeba v ruštině !

Každopádně mám zas na rok s televizí vystaráno. Nehledě na to, že jsem byl za blbce, když jsem se pořád ptal "kdo to je". Člověk ty mediální xichty prostě nezná :)
 
Na Slovensku mají občas kauzy takového "jazykového" rázu (v televizi). Řekl bych že to docela přehánějí. Já se na televizi skoro nedívám a nechybí mi to. a co se týká těch pseudohvězdiček, tak na k těm jsem laxní. To se ani jinak nedá, se bojím otevřít konzervu, aby ne mně z ní nějaký jojin nevyskočil. Já sem teda pravověrný pravičák, ale musím vzpomenout komanče, ti by takové hejhuláky do televize nepustili ani omylem. Dneska je tam kdejaký pitomec, díky nějakému činu, za který by se měl spíš stydět, a ne ho propagovat.

A to už dělají pomalu všichni, i "seriozní" umělci. Herci a baviči dávno nemají co říct, zpěváci zpívají pošastnuté songy. Je i dost dobré kultury, ale našinec raději chroupá seno. Myslím že dříve bylo i dost dramaturgů a režisérů, kteří to dokázali splácat a ukočírovat. A tellevizní stanice, jak Nova tak ČT jsou zjevně ráj všemožných humanistů a takových těch co rádi chodí do "veselých duhových průvodů". Podle toho ty pořady taky tak vypadají...
 

DeletedUser9371

Guest
Silvestra od doby, co bylo zrušeno živé vysílání v televizi nesleduji. Máme ji vypnutou. Doma, rodinka, zábava mezi sebou a posloucháme rádio. Měníme stanice a už asi třetí Silvestr super. Na pořady ze záznamu se můžu dívat v létě na Mácháči. O půlnoci bomba ohňostroj na zahradě. :)
 

DeletedUser17592

Guest
Cece Krosna, tebe bych tipoval ze poslouchas potaji doma radio Slobodna Europa, kdyby ji kvuli arabasum a jinejm zidobolsevikum nezakazali :-)
 

DeletedUser9371

Guest
Jo, poslouchal. Každý večer. Kdysi, potají a sevřenými hýžděmi, aby nás někdo nenaprášil. Ono by toho bývalého strachu trochu neškodilo i dnes. Ti političtí tuneláři by se třeba vzpamatovali a mákli taky v náš prospěch. V prospěch národa a ne jen v prospěch horních deseti tisíc. A to je z nich ještě 99,9 % ***** z té doby. Včetně ministra financí, ale tomu Zeman odpustil ve Vánočním projevu k národu, kdo sleduje cvrkot v médiích. Takže se lustračnímu zákonu vyhnul. :(
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser18290

Guest
Ministra financí... A když pan ministr bude chtít, bude premiér :(
 
Nahoru