• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Diskuze Aktualizace 2023

Nová úkolovka, lvl potřebuješ 155, ale odměnou za úkol je celých 700-1000 expů. Bravo z těch cca 2,5m co potřebuješ na lvl je to slušných +/- 0.04%

Jsem zvědav, zda je někdy napadne zvednout ty odměny z úkolů, které jsou 150+ i když nejsou nějak těžké..
 
A co stálo za to jako odměna za úkolovou řadu v poslední době?
Ani k 15 -tým narozeninám se nijak nepředali.
Nebo jsme divní a máme veliká očekávání :D
 
Já jsem osobně čekal, že ta sada bude pro všechny na všechny světy/postavy jenom přes link. Tady nic bez práce není.
 
Dotaz, je nějaké info k těm košíkám s ručníky? Nějak jsem nezaznamenal, že se něco zpouští.
Taky k mé nelibosti zmizel kalendář na Wiki The West.
 
Naposledy upraveno:

raketak95

Člen týmu
Info k těm pevnostem, co jste kopli na sobotu večer, bude ?
Bude, ale nejsem schopný říct, kdy přesně - každopádně budou s odměnou, která je pro podobně mimoeventové případy obvyklá. Chápu, že to zní trochu blbě, omlouvám se.
Dotaz, je nějaké info k těm košíkám s ručníky? Nějak jsem nezaznamenal, že se něco zpouští.
Taky k mé nelibosti zmizel kalendář na Wiki The West.
Ručníky padají každoročně mezi 24. a 29. 5. - jde o akci ručníkový den, bohužel padají i po tom, co člověk získá Župan z úkolovky a k ničemu nejsou. Klikačka by se měla dle bety spustit za 2 týdny.
 
zas sa tie aktualizacie vracaju do starych kolaji, kde jedine co sa za 2 tyzdne sa spravi je 1 trapna uloha a vylepsenie nejakej starej blbosti ktoru si nikto v zivote nenasadi
 
Každá z těchto nových úkolovek uzavírá řadu extra předmětů z nových prací a je vlastně očekávaná, takže myslím ještě 3x (tj. celé léto) a bude zas něco jiného :-).
 
Nahoru