• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Aktualizace Aktualizace hry na verzi 2.220

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

Symphie

Člen týmu
2.220.png


Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit.


1712769778371.pngNová hlavní úkolová řada
Přidali jsme další hlavní příběhový úkol. Nikdo neví, kdo otrávil vodu. John má plán, jak banditu najít, pomozte mu! Nová úkolová řadu "Pátrání po pachateli 2. část" je dostupná pro hráče, kteří dosáhli úrovně postavy 140 a úspěšně dokončili úkolovou řadu "Pátrání po pachateli".

Po dokončení této úkolové řady získáte úspěch "Nyní bude klid".

IFBC4 předměty
Připravili jsme nové předměty potřebné pro IFBC4. Tyto předměty vám výrazně usnadní postup.


1712769785918.pngÚkol - Starosta Breagon
Tento úkol byl viditelný pro všechny hráče, i když jde o úkol ze série úkolů dostupných pouze třídě vojáků. Přidali jsme správný požadavek.Doufáme, že se Vám změny, které tato aktualizace přináší do hry, budou líbit. Budeme se těšit na vaši zpětnou vazbu!

Přejeme hezkou hru,
Váš tým The West
 
Naposledy upraveno:
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru