• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Akvárium

DeletedUser

Guest
Ahoj-chováte někdo rybičky?
Pokud ano víte sami jak těžké je vyfotit rybku aby fotka vypadala aspoň jakžtakž:

pro zobrazení v plné velikosti klikni na náhled:







Pokud se obrázky budou líbit -přidám další a rád se podívám na Vaše. 7sup
 

DeletedUser

Guest
přidej

já taky chovám "rybičky" a jednou sem je taky skoušel vyfotit, ale byli to spíš rozmazaný skvrny. smekám
 

DeletedUser

Guest
Mám taky akvárium. Vyfotit si rybiku je opravdu velmi tvrdý oříšek....:zásek: (třeba poradí fotograf kopix:::))::). Jakpak se jmenují ty rybky (hlavně, ta na druhé fotce)? Jsou hezké.
 

DeletedUser

Guest
Ancitrus (krunýřovec skvrnitý) máš to v názvu fotky-chovám je už 15 let je to asi 35 generace
 

DeletedUser

Guest
Pěkný musím uznat párkrát jsem je fotil ale nic moc lesklo se sklo.
 

DeletedUser

Guest
Já osobně mám 4 akvárka, zkoušel jsem fotit už mnohokrát, ale opravdu mi to nešlo, před tvýma fotkama smekám :::))::.., pěkná akara, já měl chovný pár, ale pak najednou přes noc umřeli :zed::zed:
 

DeletedUser

Guest
já měl doma bichirka kalabarského....podařilo se mi ho vyfotit, ale fotky jsem při očistě pc vymazal....koupil jsem je ve velikosti 10 cm, odešli mi při velikosti skoro 40 cm...byli krásní...ale mrchy, chtěli furt utíkat...
 

DeletedUser

Guest
pro Tomáš1996


Akary jsem kdysi choval viz obrázek-byly to mé oblíbené ryby-vydržely víc jak 5letbohužel postupně mi taky uhynuly-mladé se mi ale nikdy nepodařilo odchovat (není místo na vytíračku)-stačilo udělat v blízkosti akvárka rychlejší pohyb nebo když třeba synátor bouchl dveřma atd. ony se lekly a samy všechny jikry sežraly
 

DeletedUser

Guest
Já choval cichlidky, spoustakrát se mi vytřeli, ale choval jsem je v akvárku, jenž mám pověšené na zdi, na úrovni sestřiny postele, tak samozdřejmě ona nepřející na ně schválně ťukala :ireful::ireful::ireful: a myslela si jaká je "frajerka", momentálně se snažím chovat velké cichlidy - Kančíky červenohrdlé apod..
 

DeletedUser

Guest
Moc hezké, ryby sem měl kdysi, akorát že jsem ještě neměl digitální foťák.
 

DeletedUser

Guest
7Sup - Co vyfotit celé akvárko, zajímalo by mě jak je velký na to co tam všechno plave.
 

DeletedUser

Guest
No kromě akar které postupně uhynuly a plevele komíníků je tam zatím v 80litrech všechno co je na fotkách(ty jsou samozřejmě z různého období)-pokusím se to fotnout ahoj
 

DeletedUser

Guest
pro Strykoc - momentální stav



ancitru6x,razbora5x,tetra5x,pancéřník1x,skalár4x
 

DeletedUser

Guest
Jak se ti proboha daří dělat tak dobré fotky? Jak ty ryby fotíš, že se ti nerozmažou? Nejde ani vidět odlesk skla.
 

DeletedUser

Guest
Ahoj-no tou poslední se moc chlubit nemůžu je dělaná narychlo abych dokázal že fotím své akvárko-jinak odlesk vyřešíš zatemněním a pokud použiješ blesk tak sklonem foťáku k akváriu(pozor některé ryby odráží světlo líp než zrcadlo)-taky mi to dlouho trvalo než jsem na to přišel a na jednu dobrou bylo třeba 50nepoužitelných fotek-pohyb ryb je to samé zaostříš a čekáš na tu správnou vteřinku kdy se aspoń na chvilku sklidní-je toho víc ale hlavní je zkoušet a vytrvat-jinak v dnešní době digitálu to není problém víš kolik peněz jsem vyhodil za špatné fotky kdy jsem třeba v ZOO Dvůr králové vyluskal 6 filmů po 36polích a z toho bylo dobrých tak 40 ale zas v tom byl úžasný moment překvapení ve fotolabu-čau 7sup
 

DeletedUser

Guest
Ahoj přidávám pár fotek z mořského akvárka-jsou 3roky staré Zoo nejmenuji:

pro zobrazení v plné velikosti klikni na náhled:













 
Nahoru