• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Anglický fotbal

Kterému klubu fandíte

  • Arsenal

    Hlasy: 5 12,8%
  • Aston Villa

    Hlasy: 0 0,0%
  • Birmingham City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Blackburn Rovers

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bolton Wanderers

    Hlasy: 0 0,0%
  • Burnley

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chelsea

    Hlasy: 15 38,5%
  • Everton

    Hlasy: 0 0,0%
  • Fulham

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hull City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Liverpool

    Hlasy: 12 30,8%
  • Manchester City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Manchester United

    Hlasy: 4 10,3%
  • Portsmouth

    Hlasy: 0 0,0%
  • Stoke City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sunderland

    Hlasy: 0 0,0%
  • Tottenham Hotspur

    Hlasy: 0 0,0%
  • West Ham United

    Hlasy: 2 5,1%
  • Wigan Athletic

    Hlasy: 0 0,0%
  • Wolverhampton Wanderers

    Hlasy: 1 2,6%

  • Celkový počet hlasujících
    39

DeletedUser

Guest
Tak nám to začíná. Anglie rozjíždí kolotoč svých soutěží. Je asi čas otevřít toto téma.
Já jako fanoušek FC LIVERPOOL už se moc těším.
liverpool.gif


logo_premiership.png

Nevím jestli znáte, ale nejlepší stránka o této lize v našem jazyce je asi http://www.premiership.cz/
Pokud rádi tipujete výsledky zápasů máte možnost tipovat na každé kolo. Je to opravdu kvalitní stránka.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No toto by mělo být čistě o Anglické lize jak napovídá název a ne všehochuť o župním přeboru atd.
 

DeletedUser

Guest
WOW župní přebor slyším poprvé, že by FC Kotěhůlky? :D :D Jinak k tématu, fandím Chelsea a pak Liverpoolu ;).
 

DeletedUser

Guest
WOW župní přebor slyším poprvé, že by FC Kotěhůlky? :D :D Jinak k tématu, fandím Chelsea a pak Liverpoolu ;).

To toho opravdu moc nepamatuješ. Župní přebor byla normální soutěž, než to přejmenovali na ten nechutný krajský přebor.
 

DeletedUser7905

Guest
Mno tak abych nebyl pozadu...
Na anglický fotbal se dá asi nejlépe koukat, ale mé fotbalové srdce se prostě upíná do Itálie k AC Milánu...
 

DeletedUser

Guest
Mno tak abych nebyl pozadu...
Na anglický fotbal se dá asi nejlépe koukat, ale mé fotbalové srdce se prostě upíná do Itálie k AC Milánu...

Taky mám rád AC Milán i když můj kůň P.Maldini už skončil. Ještě rád kouknu na Juventus.
Třeba vůbec nemusím Španělský a Německý fotbal.
 

DeletedUser

Guest
Presne tak! Liverpool Football Club 4-ever!!! Môj najobľúbenejší klub, úfam, že sa nám to tento rok konečne podarí, aj keď bez Xabiho to bude ťažké...
 

DeletedUser

Guest
Chelsea fandí můj syn a docela se doma řežem. Co se týče odchodu X.Alonsa z Liverpoolu tak ten bude chybět snad to ten Aqilani zalepí.
 

DeletedUser

Guest
ze se me vubec muzete na neco takoveho ptat!!! :D to je jasne!!! LFC!!!!
 

DeletedUser

Guest
Liverpool? Odtud je i příští soupeř Olomouce.
Přesto bych dal přednost londýnskému Arsenalu, to je taková tradice.
 

DeletedUser

Guest
Na anglickou ligu se kouká nejlíp....... :linteo::linteo::linteo::linteo:Chealsea je nejlepší!!!!!!!:linteo::linteo::linteo::linteo: :loool:

Londýnský zápas je vždycky dobrá podívaná..... (pro nechápavé: Chealsea vs. Arsenal)
 

DeletedUser

Guest
Chelsea fandí můj syn a docela se doma řežem. Co se týče odchodu X.Alonsa z Liverpoolu tak ten bude chybět snad to ten Aqilani zalepí.

To som ja mal so svojím otcom :D On fandil Arsenalu... Už som ho ale donútil fandiť Liverpoolu :D konečne pochopil pravdu :D


A čo sa týka Aquilaniho, tak vyzerá sympaticky, dúfam že bued aspoň s polovičky tak dobrý ako Xabi, lebo na tie je pasy nemá nikto :(
 

DeletedUser

Guest
No to souhlasím Xabi byl opravdu třída. Seděl mi ve hře Liverpoolu a vůbec v angl. lize.
Co se týče soupeře Olomouckých tak mrzí mě, že budu zrovna na dovolené, protože Everton hrál minulou sezónu fotbal co se mi moc líbil a teď budou kousek od Ostravy a já budu v Řecku :loool:

Jinak co se týče zápasů prvního kola rád bych viděl Tottenham : Liverpool a Everton : Arsenal ovšem i další zápasy jsou celkem zajímavé. Jdu natipovat první kolo jsem zvědav co trefím :-)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Taky mám rád AC Milán i když můj kůň P.Maldini už skončil. Ještě rád kouknu na Juventus.
Třeba vůbec nemusím Španělský a Německý fotbal.

souhlas... až na ten Juventus:ehm:

v Premier League fandim Fulhamu a Liverpoolu a pokud jde o Chelsea toleruju že jim lidi fandí ale nepochopim jak se jim muže líbit jejich hra:dunno:
:)
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes Arsenal zarval šponu :loool: Celkem pěkné výsledky. Chelsea opět měla haluz což je škoda. Góly byly krásné, ale prostě ta remízka mohla padnout :sugar sugar:
 

DeletedUser7905

Guest
To som ja mal so svojím otcom :D On fandil Arsenalu... Už som ho ale donútil fandiť Liverpoolu :D konečne pochopil pravdu :D


Víš ono fandění není o tom, fandit nejlepšímu.... Musíš mít k tomu klubu nějaký vztah... To je jako bych já, jen kvůli tomu, že se AC Milánu nedaří začal fandit Interu.... A to se nikdy nestane... kdyby mělo AC hrát 3tí ligu tak mu mé fotbalové srdce bude věrné....
 

DeletedUser

Guest
Víš ono fandění není o tom, fandit nejlepšímu.... Musíš mít k tomu klubu nějaký vztah... To je jako bych já, jen kvůli tomu, že se AC Milánu nedaří začal fandit Interu.... A to se nikdy nestane... kdyby mělo AC hrát 3tí ligu tak mu mé fotbalové srdce bude věrné....

Ja viem, jak to myslíš, lenže ja fakt Liverpoolu fandím úplne zo srdca, nech sa prepadne aj do druhej ligy, aj tak by som pozerával zápasy a nezačal by som fandiť niekomu inému... A čo sa týka môjho otca, tak aj on fandí Liverpoolu fakt veľmi moc... A to s tým Arsenalom, tak on ma chcel len nejak vyprovokovať, lebo vtedy to bola arsenalská éra...
 
Nahoru