• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Anglický fotbal

Kterému klubu fandíte

  • Arsenal

    Hlasy: 5 12,8%
  • Aston Villa

    Hlasy: 0 0,0%
  • Birmingham City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Blackburn Rovers

    Hlasy: 0 0,0%
  • Bolton Wanderers

    Hlasy: 0 0,0%
  • Burnley

    Hlasy: 0 0,0%
  • Chelsea

    Hlasy: 15 38,5%
  • Everton

    Hlasy: 0 0,0%
  • Fulham

    Hlasy: 0 0,0%
  • Hull City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Liverpool

    Hlasy: 12 30,8%
  • Manchester City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Manchester United

    Hlasy: 4 10,3%
  • Portsmouth

    Hlasy: 0 0,0%
  • Stoke City

    Hlasy: 0 0,0%
  • Sunderland

    Hlasy: 0 0,0%
  • Tottenham Hotspur

    Hlasy: 0 0,0%
  • West Ham United

    Hlasy: 2 5,1%
  • Wigan Athletic

    Hlasy: 0 0,0%
  • Wolverhampton Wanderers

    Hlasy: 1 2,6%

  • Celkový počet hlasujících
    39

DeletedUser

Guest
No já pamatuju poslední titul Liverpoolu. Tenkrát mě nadchli právě a já jim od té doby fandím. Stejně jako San Jose Sharks v NHL už fandím od založení klubu.

Včera se myslím potvrdilo jak moc chybí X.Alonso a jeho rozehrávka. Nechápu proč nehrál Benayoun od začátku mohlo to vypadat jinak. Myslím, že Babel a Lucas jsou náhradníci a ne hráči pro základní sestavu. Góly Tottenhamu byly krásné klobouk dolů.

United taky nic světoborného. Ať si říkají co chtějí C.Ronaldo jim bude chybět.
Arsenal zaperlil jen aby nepřepálil start :sugar sugar:
 

DeletedUser

Guest
Tak Liverpool šlape :loool: No zatím se to celkem zajímavě rozjíždí. Myslím, že ta liga bude opět zajímavá podle toho co ukázaly první 3 kola.
 

DeletedUser

Guest
Důležité je že vypadnul C.Ronaldo a že Eduardo nabere formu ne jak Rosa :D lama po jednom tréninku zraněnej to je jak já já taky pořád jenom rehabilituji xD
 

DeletedUser

Guest
No já pamatuju poslední titul Liverpoolu. Tenkrát mě nadchli právě a já jim od té doby fandím. Stejně jako San Jose Sharks v NHL už fandím od založení klubu.

Včera se myslím potvrdilo jak moc chybí X.Alonso a jeho rozehrávka. Nechápu proč nehrál Benayoun od začátku mohlo to vypadat jinak. Myslím, že Babel a Lucas jsou náhradníci a ne hráči pro základní sestavu. Góly Tottenhamu byly krásné klobouk dolů.

United taky nic světoborného. Ať si říkají co chtějí C.Ronaldo jim bude chybět.
Arsenal zaperlil jen aby nepřepálil start :sugar sugar:

ja si myslim ze babel ma na to aby hral v zakladu.... jen musi este trosku nabrat fizicku.... v pozdejsich fazich zapasu (vetsinou rozhodujicich) se mu uz nedostava sil :(
 
Nahoru