• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.220 je naplánovaná na úterý 16. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Anketa o názvu nového světa

Jak chcete aby se jmenoval nový svět?


  • Celkový počet hlasujících
    41

DeletedUser18956

Guest
Zdravím, the west jsem hrával pravidelně několik let nazpět. Moc rád bych se k tomu z nostalgie vrátil ale vrhnout se do 2roky rozjetého světa by byla ztráta času, téměř nemožné vytvořit nějakou perspektivní postavu která by mohla konkurovat lidem co tam jsou od začátku. Proto vyhlížím spuštění nového světa již několik měsíců a těším se na šanci začít zároveň s ostatními. Dovolím si tvrdit, že v této situaci nejsem sám a proto mě mrzí chabá propagace spuštění nového světa, kdyby člověk se zájmem nechodil vyhlížet na fóra tak nic neví. To je si myslím hlavní problém nedostatku lidí. Při lepší propagaci spuštění nového světa, a tudíž šance pro staré veterány opět se vrátit na západ a změřit síly od začátku, by se mohla celá situace úpadku lidí west komunity zlepšit.

Zdravím, také souhlasím a myslím, že pro lidi, kteří chtějí hrát od začátku je lepší nový svět, kde jedou všichni odznova. Hraju teďka na Hudsonu, není to nějak extra akční, ale když jsem začínal, měl první hráč už úroveň 149. Těžko se pak "dorovnává" ostatní, když jsou takhle dobře rozjetí téměř na maximální úrovni.

Sám jsem rád za nový svět, doufám, že bude akční a živý. Když srovnám The West s jinýma on-line hrama, tak těch světů tady není tolik, jako jinde.
 

DeletedUser9350

Guest
Zdravím, také souhlasím a myslím, že pro lidi, kteří chtějí hrát od začátku je lepší nový svět, kde jedou všichni odznova. Hraju teďka na Hudsonu, není to nějak extra akční, ale když jsem začínal, měl první hráč už úroveň 149. Těžko se pak "dorovnává" ostatní, když jsou takhle dobře rozjetí téměř na maximální úrovni.

Sám jsem rád za nový svět, doufám, že bude akční a živý. Když srovnám The West s jinýma on-line hrama, tak těch světů tady není tolik, jako jinde.

Humoristo, pokud nehodláš dávat za nugety budeš zase na chvostu, takže si připrav na to první místo tak 25k CZK na nugetky :D
 

DeletedUser16637

Guest
Zdravím, také souhlasím a myslím, že pro lidi, kteří chtějí hrát od začátku je lepší nový svět, kde jedou všichni odznova. Hraju teďka na Hudsonu, není to nějak extra akční, ale když jsem začínal, měl první hráč už úroveň 149. Těžko se pak "dorovnává" ostatní, když jsou takhle dobře rozjetí téměř na maximální úrovni.

Sám jsem rád za nový svět, doufám, že bude akční a živý. Když srovnám The West s jinýma on-line hrama, tak těch světů tady není tolik, jako jinde.
Problém dnešních lidí je, že chtějí vše a hned :)
Když jsem začínal na Coloradu, ale i Arizoně, byl jsem také na chvostu. Byli tam borci už na max lvl. To je právě ta výzva se snažit a hlavně nehraješ sám... O spoluhráče se město, nebo aliance snaží postarat, pokud jsi na správné straně ;) Ale je to každého volba...
Starý West už nebude, budou jen další a další akce a akce, pokud nebudeš sypat, budeš vždy outsider :(
 
Problém dnešních lidí (rozuměj hráčů The West) je ten že chtějí vše zadarmo :D :D :D Prostě jednoduše, jednou a pro vždy, ty nuggety někdo musí kupovat, zadarmo to nikdo dělat nebude
Souhlasím, zadarmo to nikdo dělat nebude, ale ty nové sady se vydávají na všech světech a kdo bude chtít něco / někoho dohnat a má nugety tak k tomu není potřeba otevírat nové světy. Prostě za nugety si vytuní svou postavu velice rychle i na současných " funkčních" světech.
 

Deleted User - 825207

Guest
ty nové sady se vydávají na všech světech a kdo bude chtít něco / někoho dohnat a má nugety

Začnu na Arizoně,koupím 20k nugget,chci kuchaře co má 90% bitevníků,prosím,jak to udělám?Jo ne ne,já patřím mezi tě co chtějí vše a hned,ok ok,já si rok/dva možná více počkám než do hry přidají opět něco takové,vždyť proč bych se někam honil,zatím budu dělat radost těm co tady hrají už nějaký ten měsíc aby měli koho v bitvě zabíjet..

Nové světy NE s tím souhlasím,ale je potřeba vyřešit tu věc že pokud by se povedlo docílit stopnutí otevírání světu a poslučovat to tady tak nějaký interval řekněme 1x za půl roku by měli mít hráči možnost si zakoupit sady které byli třeba k mání v nějakém speciálním výprodeji co byl před nějakou dobou co jsem nehrál,protože i když mi nevadí koupit nějaké ty nuggety tak prostě se k něčemu nedostanu protože hold to byla akce na chvíli co jsem v tý době nehrál..Sady z akcí získá člověk v pohodě na vánoce,oukej, chci nějakou sadu,začal jsem v červenci,vyexpím a počkám na vánoce ale co když byl prodej nějaké sady v březnu,výprodej se nebude opakovat a sada nebude k mání ani na vánoce tak jak se k ní dostanu?Čekáním na nějaký den D kdy se INNO rozhodne udělat výprodej kde bude něco podobné/lepší?...

Ano jsem pay to win,nevadí mi investovat nějakou kačku do hry,když mně to baví,navíc nikdo nebude provozovat The West kvůli mým modrým očím,nebýt zisku se hry,hra není takže nestydím se za to ale jde o to že by bylo dobré pro nové hráče (pokud by se v budoucnu skončilo s otvíráním nových světů) aby měli možnost se dostat raz za čas k sadám co byli k mání v době co nehráli a stávajícím hráčům vylepšit co mají třeba..Ale to už vidím zase brek free to play hráčů jak INNu jde jen o peníze jak jsou hráči co sem dají nějakou kačku kreténi apod ale už se neuvědomí že nebýt pay to win hráčů tak hra není..

To je můj názor že by bylo dobry skoncovat s novými světy ale zároveň udělat něco aby nový hráči co přijdou na nějaký starý svět,měli možnost v nějakém rozumném intervalu dostat se k sadám co byli třeba ve výprodeji v době kdy ještě nehráli aby se tak mohli přiblížit starým hráčům co mají vše na +3/4 a na kontě x desítek milionů..
 

DeletedUser17990

Guest
Zdravím, také souhlasím a myslím, že pro lidi, kteří chtějí hrát od začátku je lepší nový svět, kde jedou všichni odznova. Hraju teďka na Hudsonu, není to nějak extra akční, ale když jsem začínal, měl první hráč už úroveň 149. Těžko se pak "dorovnává" ostatní, když jsou takhle dobře rozjetí téměř na maximální úrovni.

Sám jsem rád za nový svět, doufám, že bude akční a živý. Když srovnám The West s jinýma on-line hrama, tak těch světů tady není tolik, jako jinde.

Na druhou stranu v tom rozjetém světě je spousta hráčů, co rádi a dobrovolně pomůžou aktivním hráčům jak finančně, tak s oblečením i s radami, ale chce to se zeptat. A světů je tu jako němců z vákopu, tři řitě.
 

DeletedUser16637

Guest
Začnu na Arizoně,koupím 20k nugget,chci kuchaře co má 90% bitevníků,prosím,jak to udělám?Jo ne ne,já patřím mezi tě co chtějí vše a hned,ok ok,já si rok/dva možná více počkám než do hry přidají opět něco takové,vždyť proč bych se někam honil,zatím budu dělat radost těm co tady hrají už nějaký ten měsíc aby měli koho v bitvě zabíjet..

Nové světy NE s tím souhlasím,ale je potřeba vyřešit tu věc že pokud by se povedlo docílit stopnutí otevírání světu a poslučovat to tady tak nějaký interval řekněme 1x za půl roku by měli mít hráči možnost si zakoupit sady které byli třeba k mání v nějakém speciálním výprodeji co byl před nějakou dobou co jsem nehrál,protože i když mi nevadí koupit nějaké ty nuggety tak prostě se k něčemu nedostanu protože hold to byla akce na chvíli co jsem v tý době nehrál..Sady z akcí získá člověk v pohodě na vánoce,oukej, chci nějakou sadu,začal jsem v červenci,vyexpím a počkám na vánoce ale co když byl prodej nějaké sady v březnu,výprodej se nebude opakovat a sada nebude k mání ani na vánoce tak jak se k ní dostanu?Čekáním na nějaký den D kdy se INNO rozhodne udělat výprodej kde bude něco podobné/lepší?...

Ano jsem pay to win,nevadí mi investovat nějakou kačku do hry,když mně to baví,navíc nikdo nebude provozovat The West kvůli mým modrým očím,nebýt zisku se hry,hra není takže nestydím se za to ale jde o to že by bylo dobré pro nové hráče (pokud by se v budoucnu skončilo s otvíráním nových světů) aby měli možnost se dostat raz za čas k sadám co byli k mání v době co nehráli a stávajícím hráčům vylepšit co mají třeba..Ale to už vidím zase brek free to play hráčů jak INNu jde jen o peníze jak jsou hráči co sem dají nějakou kačku kreténi apod ale už se neuvědomí že nebýt pay to win hráčů tak hra není..

To je můj názor že by bylo dobry skoncovat s novými světy ale zároveň udělat něco aby nový hráči co přijdou na nějaký starý svět,měli možnost v nějakém rozumném intervalu dostat se k sadám co byli třeba ve výprodeji v době kdy ještě nehráli aby se tak mohli přiblížit starým hráčům co mají vše na +3/4 a na kontě x desítek milionů..
Psal jsem tu, že je spousty ochotných hráčů, kteří rádi pomohou nováčkům. Nejen penězi, ale i sadami a radami. Určitě z tebe nebude otloukánek a potrava pro děla :) Je to týmová hra, tak se chce jen nebát a napsat.... ;)
 
Myslím, že je blbost začínat hned jako bitevník. Nejlepší je jet ze začátku stavbu, díky které se za relativně krátkou dobu vyexpíš a bitvy jít až na určitém levelu, kdy nebudeš tak snadným cílem. Navíc například Šlechtice seženeš za poměrně pěknou cenu, s příchodem Kazatele padne i cena u Franklina či Nahuatla.
 
Přijde mi to taky jako kravina... Hraju na Coloradu, kde je to skoro mrtvý.. místo toho aby ty světy sjednocovali, tak vytvářejí nový a nový.. Na tak málo hráčů je tu moc světů...
 

DeletedUser17990

Guest
Přijde mi to taky jako kravina... Hraju na Coloradu, kde je to skoro mrtvý.. místo toho aby ty světy sjednocovali, tak vytvářejí nový a nový.. Na tak málo hráčů je tu moc světů...

Nikomu tu nedochází, že ty tisíce hráčů na všech světech je ve výsledku stejné množství co na jednom světě, protože spousta lidí má účet na každém světě? a pokud chci na hlavní herní svět nugety a na ostatních mi je to jedno, tak mam stejnej nick.
 
Nikomu tu nedochází, že ty tisíce hráčů na všech světech je ve výsledku stejné množství co na jednom světě, protože spousta lidí má účet na každém světě? a pokud chci na hlavní herní svět nugety a na ostatních mi je to jedno, tak mam stejnej nick.

Očividně to tak není a nový servery jim vynášejí, jinak by je z čistě logického úhlu pohledu nespouštěli.
 
thorizone, výprodej starých sad je podle mě stejně k ničemu - ty sady co byly za nugg jsou stejně překonaný. napadá mě jedině teď ta Sada zlatého koně, která jediná je ještě k použití ... otázkou je, na jak dlouho.

samozřejmě taky nejsem rád, že se otvírají nové světy, ale jak píše gabor, zřejmě to nejvíc vynáší z již tak mrtvé hry.
 
Je to od INNO dobře načasované blíží se vánoce a stim plno úkolú a pro hráče jako já kteří se po letech ke hře vrací je to jen dobře už se těšim.Mam jen jeden účet na prvnim světě a druhej chci ten nový svět.
 

DeletedUser17990

Guest
Je to od INNO dobře načasované blíží se vánoce a stim plno úkolú a pro hráče jako já kteří se po letech ke hře vrací je to jen dobře už se těšim.Mam jen jeden účet na prvnim světě a druhej chci ten nový svět.

Bambulo, ty si ale bambula. Co je na tom dobře načasovaný, že budeš cálovat jak ten trubka, protože chceš na novym světě bejt king, tak je zasponzoruješ? V tom případě je INNO geniální a ty truhlík na krmení INNA, to si ty jenom myslíš, jak INNO myslí na hráče, ale to je omyl, na hráče nikdy nemyslelo, nemyslí, a myslet nebude, de jim jen a pouze o svuj vlastní zisk a na hráče házej bobek a to hodně z vysoka. Dokonce jsou tak inteligentní, že když někdo před 3 roky přišel s akcí, byla to blbost a teď v létě vzal Choroba HIV koncept akce, udělal z toho vlastní geniální nápad a "oživil hru". místo sloučení světů tvoří stále a stále nový, přitom na těch světech hrajou pořád jedni a ti samí hráči. a stačí jim koupit nugety na jednom světě a propíšou se jim do všech světů.

a názorná ukázka devalvace sad:
Valentýn 2 sady
Velikonoce 4 sady
Den nezávislosti 4 sady
Októbr fest 4 sady a idiocie jedna sada je dělena na pánskou a dámskou
Dia de Muerte 3 sady
Vánoce 1 sada a doufam, že dělění na pohlaví už skončilo.

Do roka je vydáno: 18 sad = zadělanej invent harampádím a každej prudí, co má mít kdo na bitvu, aby byl top. a nebudu rvát prachy do sady, aby za měsíc až dva byla sada nová a lepší, než co sem si zaplatil.

Bambulo, vážně to dělá INNO pro hráče?
 

Deleted User - 825207

Guest
že budeš cálovat jak ten trubka
Nemyslíš že je to každého jeho věc kam investuje svoje peníze?Proč by měl být trubka?Proč každý odsuzuje hráče co do hry investují?Každý má svůj koníček,zlozvyky apod,kouří někdo?Pije tady někdo(je jedno v jaké míře)?Je to rozumné kupovat si cigarety(pravděpodobnost rakoviny),je rozumné si ničit játra/mozkové buňky pitím alkoholu?Nemyslím si,a přesto lidi cigarety kupují a utrácí za alkohol.Kolik lidí hraje ruletu,automaty,sází na fotbal,sází sportku,všude máte možnost vyhrát ale v naprosté většině případů o peníze přijdete,je to rozumné?A přesto lidi do kasín chodí a sází.Takže dřív než kdokoli začne odsuzovat a ptát se zda je rozumné si něco koupit ve hře,ať se zamyslí nejdřív nad tím kde utrácí on sám!..

INNO myslí na hráče, ale to je omyl, na hráče nikdy nemyslelo, nemyslí, a myslet nebude, de jim jen a pouze o svuj vlastní zisk
Ok,nejspíš nechápeš základní věc a to že každé společnosti/bance a instituci co podnikají v něčem, od Kauflandu přes Blizzard a Air bank až po INNO jde prioritně o zisk,je to logické,každý chce vydělat,taky kdybys měl na výběr dvě naprosto stejné práce ale různí majitele kde by ti jeden nabízel xx peněz a druhý xxx peněz tak jdeš k tomu druhému protože ti nabízí víc peněz,je to logické,každý chce vydělat,druhá věc je co nabízí,ty si myslíš že INNO na hráče kašle ale kdyby to tak bylo tak by The West nikdo nehrál,INNO by nevydělalo a hra by skončila,proč to tak není?Protože pořád je to pro hráče v nějakém směru atraktivní a pořád natolik že jsou ochotní za tuto atraktivitu co INNO v této hře nabízí platit a díky tomu INNO hru provozuje a vydělává,takže to vyvrací tvoje a pár dalších lidí tvrzení že pro hráče nic nedělá,kdyby to tak bylo,nikdo by to nehrál,nikdo by neutrácel v hře peníze a hra by nebyla nemyslíš?

místo sloučení světů tvoří stále a stále nový, přitom na těch světech hrajou pořád jedni a ti samí hráči
A ti pořád a pořád investují takže si za spouštění světů můžou ale sami ne?Když na nových světech hrají jen ti co už mají postavu někde jinde,když to všem tak vadí proč teda na nové světy jdou,kdyby tam nešli,dají tím najevo nesouhlas,INNO nebude vydělávat na spuštění světů a vykašle se na to a raději sloučí,proč teda ty nové světy jsou vždy plné když to všem vadí?Dost lidí chce zkusit nový charakter,řemeslo tak částečně i proto můžou jít na nový svět,kde můžou zkusit místo duelanta takového vojáka apod..Reskil v hře není a na jednom světě můžeš mít jen jednu postavu takže kdo chce zkusit změnu jde na nový.

Do roka je vydáno: 18 sad = zadělanej invent harampádím a každej prudí, co má mít kdo na bitvu, aby byl top. a nebudu rvát prachy do sady, aby za měsíc až dva byla sada nová a lepší, než co sem si zaplatil.
Většina lidí se zaměřuje na určitý styl hry,většina jsou bitevníci,takže co potřebuješ?Jednu sadu na bitvy,jednu sadu třeba na sběr surovin a jednu na výstavbu/práce(záleží jakým stylem expíš),zbytek je nepotřebné,pokud nechceš sady za nuggety ala zlatá jízda apod tak je nekupuj,ano jsou lepší většinou,ano za čas přijde lepší sada ale pro boha je to za reální peníze tak ta sada musí být lepší a v zásadě musí za čas přijít něco lepší protože jak jsem psal výše společnosti chtějí vydělat ale neznamená že bez těchto sad za nuggety nejde hrát nebo že sady z normál akcí jsou shit,co takový amiš?Je to kolik,rok stará sada a co je aktuálně lepší na bitvy pro snipera?Hmm,nějak nevím,že by nic?I garret se na hudsonu shání a je drahý a to je jak moc stará sada?A na vánoce seženeš naprosto v pohodě všechny sady,tak mi nevykládej že nejde hrát hru s 3 sadamy a dá se říct bez nugget,UPD seženeš(každý ví jak),dolary taky za prodej produktů či farmení prací atd atd takže co potřebuješ?Možná tak prémium 1x za rok,to máš kolik,tuším 2000kč/rok děleno 12 měsíců máš ani né 200kč/měsíc,to je podle tebe "rvát prachy" jo?A opravdu potřebuješ 18sad?Když jsi bitevník/stavitel kostela případně sběrač produktů či klikač 15sec pracích na nálezku?Že byl dnes hancock co ma 100% (jen příklad) a zítra bude karel co bude mít 120% neznamená že hned musím mít toho karla přece ne?Takže naprosto v pohodě jde hrát styl jaký se ti líbí s pár sadami a bez velkých investic..

;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser17990

Guest
Nemyslíš že je to každého jeho věc kam investuje svoje peníze?Proč by měl být trubka?Proč každý odsuzuje hráče co do hry investují?Každý má svůj koníček,zlozvyky apod,kouří někdo?Pije tady někdo(je jedno v jaké míře)?Je to rozumné kupovat si cigarety(pravděpodobnost rakoviny),je rozumné si ničit játra/mozkové buňky pitím alkoholu?Nemyslím si,a přesto lidi cigarety kupují a utrácí za alkohol.Kolik lidí hraje ruletu,automaty,sází na fotbal,sází sportku,všude máte možnost vyhrát ale v naprosté většině případů o peníze přijdete,je to rozumné?A přesto lidi do kasín chodí a sází.Takže dřív než kdokoli začne odsuzovat a ptát se zda je rozumné si něco koupit ve hře,ať se zamyslí nejdřív nad tím kde utrácí on sám!..


Ok,nejspíš nechápeš základní věc a to že každé společnosti/bance a instituci co podnikají v něčem, od Kauflandu přes Blizzard a Air bank až po INNO jde prioritně o zisk,je to logické,každý chce vydělat,taky kdybys měl na výběr dvě naprosto stejné práce ale různí majitele kde by ti jeden nabízel xx peněz a druhý xxx peněz tak jdeš k tomu druhému protože ti nabízí víc peněz,je to logické,každý chce vydělat,druhá věc je co nabízí,ty si myslíš že INNO na hráče kašle ale kdyby to tak bylo tak by The West nikdo nehrál,INNO by nevydělalo a hra by skončila,proč to tak není?Protože pořád je to pro hráče v nějakém směru atraktivní a pořád natolik že jsou ochotní za tuto atraktivitu co INNO v této hře nabízí platit a díky tomu INNO hru provozuje a vydělává,takže to vyvrací tvoje a pár dalších lidí tvrzení že pro hráče nic nedělá,kdyby to tak bylo,nikdo by to nehrál,nikdo by neutrácel v hře peníze a hra by nebyla nemyslíš?


A ti pořád a pořád investují takže si za spouštění světů můžou ale sami ne?Když na nových světech hrají jen ti co už mají postavu někde jinde,když to všem tak vadí proč teda na nové světy jdou,kdyby tam nešli,dají tím najevo nesouhlas,INNO nebude vydělávat na spuštění světů a vykašle se na to a raději sloučí,proč teda ty nové světy jsou vždy plné když to všem vadí?Dost lidí chce zkusit nový charakter,řemeslo tak částečně i proto můžou jít na nový svět,kde můžou zkusit místo duelanta takového vojáka apod..Reskil v hře není a na jednom světě můžeš mít jen jednu postavu takže kdo chce zkusit změnu jde na nový.


Většina lidí se zaměřuje na určitý styl hry,většina jsou bitevníci,takže co potřebuješ?Jednu sadu na bitvy,jednu sadu třeba na sběr surovin a jednu na výstavbu/práce(záleží jakým stylem expíš),zbytek je nepotřebné,pokud nechceš sady za nuggety ala zlatá jízda apod tak je nekupuj,ano jsou lepší většinou,ano za čas přijde lepší sada ale pro boha je to za reální peníze tak ta sada musí být lepší a v zásadě musí za čas přijít něco lepší protože jak jsem psal výše společnosti chtějí vydělat ale neznamená že bez těchto sad za nuggety nejde hrát nebo že sady z normál akcí jsou shit,co takový amiš?Je to kolik,rok stará sada a co je aktuálně lepší na bitvy pro snipera?Hmm,nějak nevím,že by nic?I garret se na hudsonu shání a je drahý a to je jak moc stará sada?A na vánoce seženeš naprosto v pohodě všechny sady,tak mi nevykládej že nejde hrát hru s 3 sadamy a dá se říct bez nugget,UPD seženeš(každý ví jak),dolary taky za prodej produktů či farmení prací atd atd takže co potřebuješ?Možná tak prémium 1x za rok,to máš kolik,tuším 2000kč/rok děleno 12 měsíců máš ani né 200kč/měsíc,to je podle tebe "rvát prachy" jo?A opravdu potřebuješ 18sad?Když jsi bitevník/stavitel kostela případně sběrač produktů či klikač 15sec pracích na nálezku?Že byl dnes hancock co ma 100% (jen příklad) a zítra bude karel co bude mít 120% neznamená že hned musím mít toho karla přece ne?Takže naprosto v pohodě jde hrát styl jaký se ti líbí s pár sadami a bez velkých investic..

;)
Thory to máš svatou pravdu, ale ze zvědavosti, co si v týhle hře zažil, od kdy hraješ? Jsem jeden z mála, co zažili uplný začátky, dalo by se říct kolíbku. a to co se tu děje je jenom zhýralost INNA na výdělku na v dnešní době bohužel na hlupáčcích co chtěj všechno hned a včera bylo pozdě. Dřív abys něco znamenal musel si tvrdě makat a ne si koupit nugety a hurá de se hrát, mam na to prémiový plativo. Co je to teď za hru, když všechno máš na zlatym podnose. Dřív si musel makat, ale to dnešní "wesťáci" neznaj a nikdy už nepoznaj. ruku na srdce, co si do týhle hry nasypal. Když slyším částky co tu padaj, tak ty lidi lituju. 10K za měsíc reálnejch a pak nadávaj, že je někdo lepší jak oni, tak kolik do toho dal ten lepší? tohle už neni hra ale ždímačka.

A upřímě práci bych si hledal podle toho, jak by mi seděla a ne podle peněz.
 

Deleted User - 825207

Guest
na hlupáčcích co chtěj všechno hned a včera bylo pozdě
No nevím zda žijeme na stejné planetě,ale tady na Zemi žijí takové tvory,říkají si lidé a ti mají rádi pohodlí,chtějí vše,nikdy nemají dost a čim víc mají tím víc chtějí,je jen hrstka co jsou opačného smýšlení.Tito tvorové používají tady na Zemi k dosažení toho po čem touží tzn. peníze které jsou pro většinu těchto tvorů priorita a nikdy jich nemají dost a utrácejí je za různé věci,je nespočet zábav na naší planetě,jedna z nich jsou tzn. počítačové hry,některé jsou obrovské třeba World of Warcraft a některé spíš jen něco jako klikačky ale to ti těžko vysvětlím,to bys musel vidět.No a ti tvorové co vyvíjí tyto hry nabízí hráčům různé způsoby jak si hru usnadnit či získat nějakou výhodu či něco speciální a to samozřejmě za co jiné než peníze.No a je spousta lidí kteří tyto hry hrají a utrácí v nich peníze protože jak je známo lidé co obývají tuto planetu jsou už takový že rádi soupeří a chtějí být lepší než ti ostatní a jsou ochotní za to i platit.Žijí tady různí lidé,někteří tyto hry jen hrají a zabíjí tím čas,někteří je sice hrají ale nemají potřebu v nich utrácet peníze a někteří si nad otázkou zda je moudré utrácet zde či ne nelámou hlavu a prostě v hrách utrácí.Pak jsou tady lidé tobě dost podobní,je dost pravděpodobné že na tvojí planetě je takových jedinců více,tady bohužel moc takových lidí není co jsou skromní,nic si v životě neusnadňují a vše co získají mají tvrdou prací.Tady bohužel vládnou peníze a to nejen v hrách ale v celém světě,budeš dost překvapen a možná i pobouřen ale za peníze tady na Zemi můžeš mít téměř cokoli,od jedince opačného pohlaví až po smrt jiného člověka,ano přesně tak,jde si tady koupit téměř cokoli a lidi co zde žijí jsou si toho vědomi a využívají peněz k dosažení svých cílů ať už jsou jakékoli jak v hrách tak v reálném životě.Proto já třeba nikoho neodsuzuji za to za co svoje peníze utrácí protože já jsem stejný jako všichni tady,chci peníze jako každý a když se něčemu věnuji kde mi můžou pomoct s něčím peníze a můžu si to dovolit tak toho využiji,každý tady na zemi utrácí a je každého věc za co a v jaké míře,podle toho že nazýváš takovéto jedince "hlupáčci" soudím že u vás žádní takový tvorové jako u nás na zemi nežijí a nebo nemáte platidlo jako máme my zde peníze a žijete tam všichni v harmonii a míru a tvrdě na sobě makáte.No tady nic takové fungovat nebude.. :)

Co je to teď za hru, když všechno máš na zlatym podnose.
Chlape,nevím jak moc znáš dnešní herní průmysl ale všude máš pay to win systém,buď přímo od tvůrců hry formou prémiu či nákupu herní měny za kterou si můžeš v hře cokoli koupit atď atď.Pokud nejsi zastáncem pay to win a odsuzuješ hráče za to že využívají nabídku tvůrce hry tak ti řeknu na rovinu že si v tom případě moc online her v dnešní době nezahraješ..BTW co takhle nenazývat hráče co si něco koupí hlupákama a přestat je odsuzovat a spíš se zlobit na tvůrce her co nabízí tyto možnosti?Jenže to by nesměl být svět takový jaký je,že každý chce jen to jediné a to peníze,že ano..

ruku na srdce, co si do týhle hry nasypal
No hrál jsem na nějakém světě ještě před floridou,už si nepamatuji kde,pak na floridě pak hudson,nevím přesnou částku,zápisky kde co utratím si nevedu,ale ruku na srdce,kolik jsi v životě ty utratil za nějaké hobby,koníčky či vyhodil peněz za pokuty,nebo za cigarety či pití v hospodě?Opět jsme u toho jediného že nechápu co na tom vidíš když někdo utratí něco v hře,je rok 2018,dost lidí,hlavně mladých(ale toto není pravidlo samozřejmě) má záliby v různých hrách a i v nich utrácí,nežijeme někde kde by tě obvinili za čarodějnictví kdyby jsi si otevřel notebook,je konzumní doba,většina lidí si dopřeje jak dobrý jídlo nebo drahý telefon který ve finále používá jen na volání a nebo ho někde rozfláká,někdo utrácí za párty,ženy nebo cokoli a nic není na tom že někdo si kupuje výhody v hře,komu je to divné a komu to přijde na palici tak by se měl probudit a podívat se z okna v jaké době žije.;)

10K za měsíc reálnejch
Nic na tom divné nevidím,pokud si to někdo může dovolit a neřeší to tak ať si klidně utratí milion,sice to není můj případ ale taky ty lidi neodsuzuji a u srdce je mi to jedno,já hraji protože mně to baví,utrácím tady protože to hra nabízí a rád si zpříjemním hru ale jen v mezích co si můžu dovolit..A to že pak někdo díky speciální sade či doplňování energie za nugety je výš v žebříčku je logické když si za tento boost platí reální měnou a je to čistě každého věc zda a kolik utrácí..Ale to je všude,pokud máš vedle sebe dva lidi,jeden dělá nějakého manažera a má příjem x desítek tisíc a ten druhý dělá na kase v krámu tak je jasné že ten manažer si klidně může dovolit chodit na večeře do restaurací kde by účet za jeden večer stačil tomu druhému na večeře doma na týden třeba,je to i o možnostech co si kdo může dovolit a kde svoje peníze utratí.Já třeba nekouřím,takže mi přijde kravina utrácet jako kuřák na cigarety a píšu snad někde nebo v hospodě když jsem,chodím snad stůl od stolu a všem kuřákům říkám jste hlupáci?Jasně že ne,je to každého věc a je mi to šumák kde kdo kde a za co utrácí,každý máme něco,to své co jinému může připadat jako hloupost ale dalšímu jako normální věc.:)


Ale jde to už mimo témat tohoto vlákna a dál to nemá smysl řešit nebo psát,ano jsem pro sloučení světů,klidně bych uvítal jeden obrovský nebo nějaké global kde by byli i jiné země ale to se nestane protože INNO kouká na čísla a pokud jim nový svět přináší zisk proč by od toho odešli?Já bych taky nepřestal s něčím co mi přináší zisk proto slučování záleží podle mně prioritně na hráčích,když na nový svět nebudou chodit hráči se starých světů nebo aspoň tam nebudou utrácet tak se to INNu projeví na těch jejich grafech a možná odstoupí od politiky nových světů a začnou přemýšlet o sloučení,jenže to by to muselo udělat vice lidí a ne jen 10 či 20 nebo kolik lidí se tady na forum objevuje..To je slabá kávička.. :(
 
Nahoru