• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aplikace the-west pro android

DeletedUser

Guest
Zdravím, především přeji pěkné svátky.
Jak jsem měl možnost zjistit, po updatu 2.0 nelze "spustit" hru v zařízení s androidem. To je pochopitelné.
Plánujete nějakou aplikaci, ve které by bylo možno využívat téměř plně tuto hru?

Díky, Honza:střelec:
 

DeletedUser13514

Guest
Plánuje se, ale nějaké bližší informace nemáme.
 

DeletedUser

Guest
Mě to normálně na 7'' tabletu Prestigio (za 2k) s Androidem 4.0 jde. Sice trochu pomalu, ale jde.
 

DeletedUser9350

Guest
Ono to na zařízení s Androidem spustit jde, ale na slabších je to nehratelné... Roztahané do šířky a ovladatelnost skoro na nule.
 
Tak se dohodněte, jak to vlastně je, Já bych si rád pořídil Google nexus 7, s 32GB pamětí, 3G a slušnou operační pamětí. Hraje na tom android, v nějaké poslední verzi, no chci at mi to tam šlape...
 

DeletedUser9350

Guest
Napíšu ti to takto na Samsung GT-S5830 Android 2.2.1 to spustím s výše uvedenými problémy. Chat na tom jde a dá se do něj i psát, ale zbytek drhne až to není hezké.
 

DeletedUser

Guest
Mc všetko tam ide v pohode, len si treba stiahnuť prehliadač operu :)
 

DeletedUser

Guest
zkoušel jsem různé prohlížeče na různých androidech a west nebyl hratelný ani na jednom. Třeba posun hrací plochy naprosto nejde. O bitvách si člověk může nechat zdát, i když má nainstalovaný flash.
 

DeletedUser

Guest
Já mám Apple iPad 2 s operačním systémem iOS 6 a jede mi to skvěle v jakémkoli prohlížeči.
Jen mne sem tam zlobí okénko chatu, neboť na dotykáči je to složitější. A to nemluvím o posouvání po mapě, bez pomoci celosvětové mapy to nejde. :(
 

DeletedUser

Guest
tak jde ti to skvěle a hned napíšeš, že základ a to hrací plocha ti nejde? Definici skvělosti mám jinou. Pochybuji, že ti jde na ipadu bitva, když apple a flash nejsou kamarádi.
 

DeletedUser

Guest
Bitvy jsem zatím neměl možnost vyzkoušet, ale plocha jede, jen posouvání ne a to řeším tak, że si zapnu celosvětovou a tam se přemisťuji. Takže pro mne drobnost, nevím jak pro tebe. ;)
A ty bitvy mi na 99% nepojedou, ale až odzkouším dám vědět.
 
Buď rád že ti to jede tak jak to máš. Jak říká ten chlapík "apple a flash" nejsou kamarádi. Byl jsem se dvakrát na toto zeptat přímo v jejich obchodě, hnali mě ven jen co jsem vyřkl slovo "flash". Blokují to kvůli baterii, současné přístroje to vyloženě ignorují. Asi jsi rád z nového telefonu, ale až to přejde, tak uvidíš že to není tak super.
 

DeletedUser

Guest
Toto vím, je to prostě apple, ale je tu jedna aplikace na ten můj tablet, jmenovitě FP (flash player) - Fast web browser + video player za cca převodem 70Kč a tam by to mělo na 99% jít. Chci se zeptat, zda-li s tím prográmkem nemá někdo zkušenosti.
 

DeletedUser16495

Guest
Hrál jsem na mini tabletu - Pochopitelně Android


The-west jse mi vůbec neseká, pouze animace a když chci zjistit stady předmětu to neodpovídá, jinak super.. :)

PS: Na androidu mám internet Operu ;)



Bitvy jsem též ještě nevyzkoušel, páč to tlačítko mi tam chybý ..

A pohyb po mapě také není 100% Dokonalý ;)
 

DeletedUser

Guest
Tak dnes jsem zkusil spustit bitvu a podle očekávání se nerozjela.
 

DeletedUser

Guest
Mám pro vás tip, jak rozjet bitvu i na tabletu.

Musíte si stáhnout jakýkoli prohlížeč (Web browser), který ovšem musí mít v sobě flash player. Takových aplikací je více, ale v součastné době jsou většinou zpoplatněné. Našel jsem jeden zdarma a dnes jsem to vyzkoušel a zdárně se bitva rozjela. :)

To je celé tajemství.
 
A je i tajemství, co je zač ten prohlížeč? Já bych si rád pořídil tablet a west ne něm hrál. Buď to bude Google nexus 7 s androidem, anebo nějaká novinka s Windowsem. Samozřejmě 3G, spoléhat se na wifi a zároveň s ní riskovat společné připojení s kdekým, to se mi nechce. I na hru by to mohlo mít neblahé následky.
 

DeletedUser

Guest
Samozdřejmně že není, ale nedával jsem ho sem, protože já osobně mám Apple. Aplikace na Android a Apple jsou rozdílné. Ale myslím, že když si do Googlu zadáš Web browser + flash player for Android, nebo i česky, tak jich najdeš dost. :)
 
´Si připadám jak Bohumil Stejskal, když se ptal svého právního zástupce, jakou ten jeho majetek má vlastně cenu. Nebudu to tady citovat, pokud znáš, bude ti to jasné. Tak tedy znovu; co zač je ten prohlížeč, na který si přišel, ve kterém west dobře šlape??
 

DeletedUser

Guest
Tak takhle; Stáhl jsem si Puffin, ale spíše si koupím za par kaček ten FP Web Browser + flash player.
 
Nahoru