• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Aplikace the-west pro android

DeletedUser16557

Guest
Já hraju občas z mého tabu 10.1.
Mám docela lagy(Opera mini) ale jinak to krásně jede.Každopádně doporučuji hrát z noťasu nebo Pc.
 
Já jsem na to vyzrál, dneska jsem mrknul v elektru na Google Nexus 7 3G. Uděla jsem si na slovákách nástrčkový účet, s tím u nás bych to na veřejné wifi neriskoval. No běželo to tam parádně ani není třeba nějakých aplikací. Během týdne je můj, teď už zbývá vybrat od koho si pořídím simku na mobilní internet, asi od Datana Fofriče...
 

DeletedUser

Guest
Už někdo rozjel bitvy na tabletu? Mam nexus 7 a už asi 10 hodin se snažim zprovoznit bitvy.. (pouštím si manévry). Pokud někdo ví jak zprovoznit bitvy na tabletu tak prosím pište!
 

DeletedUser12649

Guest
Mám tablet (značka asi není rozhodující), je tam androud 4.1, dvou jádro, 1G RAM, 9,7" .
Používám Operu (asi nejrychleji načítací browser).
Problémy :
- posouvat na na mapě (lze jen přes celkovou mapu - přes dotyk to není mnohdy tak přesné)
- zavřít okno, velmi často se netrefím na křížek a zvětší se mi to a pak zavřu
- Zatím neumím přidat skript pro "oblečení" a tak buď jen pokračuji v práci a nebo využiji dvou oblečení co jsou free a je možné je mít uložené a vyvolat.
- posouvání v řemeslech jde jen přes šipičku nahoru dolů (poznáte pokud máte mnoho řemesel a ty aktivní jsou po otevření "schované" dole)

Můj cíl a přání : zaktivovat skript abych se mohl pružně převlékat podle práce.

Jinak můj tablet dovoluje připojení přes USB myš a s to je to mnohem lepší.

Výhoda tabletu : pokud není zaplý PC/NB a chci pokračovat v pracech (a nemám zaplacených víc jak 4 práce).

Více zkusím s myší jak to jde + bitvu a dám vědět.
 
Nahoru