• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Apríl 2012

DeletedUser9371

Guest
Tady můžeme pokecat nejenom o úkolech na 1.4.2012 (Apríl), ale i všeobecně o "Aprílu" jako takovém.
Třeba o tom, kdo jste co komu provedli na "Apríla", jak se tvářil, co z toho vyplynulo a podobně.
 

DeletedUser9371

Guest
No já Tedy osobně nemám splněné vyznamenání - úspěch - úkol na "Apríla" Paladin http://tw-db.info/?strana=quest&serie=qs_51 dodnes od roku 2009. Vždy jsem na to zapomněl.
Takže mám letos "natažený mobil" v připomínce, nátáhnu si na sobotní půlnoc budíka a zkusím najít u mě v Ruzyni kostel. Dodnes nevím kde u nás je, ale mám pocit že v Ruzyni není, jen v Liboci. Uplatím slivovicí kastelána aby bil na poplach zvony, že na to nemám tuto neděli zapomenout a úkol konečně a vítězoslavně splním.
No a k zážitku s "Apríla" ? Ten mám nejhorší ještě z doby slávy firmy "Sazka Sportka" v době totalitního režimu, tedy před rokem 1989.
Na stavbě byl kolega - mistr, který sázel, tenkrát to šlo jen mám pocit jednou týdně, maximálně dvakrát (pamětníci mě opraví) sportku. Nikdy nic nevyhrál, jen občas pár korun. Tak jsme mu udělali vtípek na "Apríla" ( srandu, zábavu já moc rád), že jako vsadíme čísla za kolektiv, protože on sázel stejná čísla a to vždy. Každý z nás dal jedno číslo, on to zapsal do tiketu a došel na poštu. Sportku vsadil, donesl tiket a ten jsem uschoval já s tím, že když vyhraje první cenu, výhra je jeho a to celá. Když bude jiná výhra, bude se dělit mezi všechny z nás co dávali čísla.
Pak bylo losování večer v televizi, ráno to bylo v novinách, přiřítil se do práce a v kanceláří na stole měl od sklenářů položené dvě řezačky na sklo, jako indícii (nápovědu). Všichni kolegové číhali, co se stane, protože já jsem čísla která vyhrála první cenu napsal do prázdného tiketu a ten jsem nalepil na okno lepidlem (tenkrát kdo pamatuje Kanagon) v kanceláři s tím před ním, že stejně nic nevyhrajeme. Právý tiket jsem měl v kapse, ten nic nevyhrál.
To co se pak dělo, bylo šílené. Řval, lítal po chodbách, sháněl údržbáře a nakonec vzteky rozbil okno. Sebral sklo ze země i s nalepeným tiketem a letěl na poštu pro výhru. To byl prostě takový fofr, že jsme stáli jako opaření a nestačili jsme na nic reagovat. Rozběhl jsem se za ním abych ho zastavil a jediné štestí bylo, že pošta byla z technických důvodů zavřená, jinak by nás možná ještě zažaloval "bolševik" za padělání listiny. No a pak jsem mu to na chodníku vysvětloval. Asi po půl hodině to pochopil, protože se nechtěl vzdát myšlenky, že vyhrál první ve sportce a že výhra je jen a jen jeho. Nastal okamžitý obrat v situaci, a začal jsem utíkat já, protože jsem to svedl všechno na sebe, abych uchránil kolektiv. Pak jsem měl 2 dny neplacené volno ze zdravotncíh důvodů, bál jsem se přijít do práce, než vyprchal jeho hněv.
Dodnes se spolu stýkáme, občas zajdeme na pivko a nebo na mariáš do hospody a ustřelujeme si z jeho hamižnosti.

Takže z toho dodnes plyne : Pozor na vtipy s Aprílem. Kdybych neměl rychlé nohy, nevím jak bych dopadl. :D:D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Uvidíme jak na úkol "Paladin" pro hráče, co jsme jako "My", hříšníci na úkoly poradí moderátoři. Jsou rychlí, znalí, poradí, odpoví, občas potrestají za příspěvky na hlavním fóru hry. Takže nechápu "pláče - nářky" od jiných hráčů na jejich adresu v příspěvcích. :(
 

DeletedUser7904

Guest
Bohužiaľ sériu úloh Paladin nepôjde plniť ani tento rok :-( :klubun:
 

DeletedUser

Guest
Nazdar, dnes som sledoval len tak tw-db a pribudol tam nový set /aspoň sa mi tak zdá/ možno má s aprílom nejaký súvis :indián: (set nájdete v položke najnovšie predmety) :)
 

Deleted User - 31870

Guest
Na Apríla je přichystána nová série úkolů a půjde získat speciální setík, takže žhavte dráty, ať to nepropásnete.. :) Paladin už nepůjde splnit, ale buďme rádi, že to není zase ta raketa lítající ve městě jako loni :)
 

DeletedUser11033

Guest
Nejake info o nove serii mate? jake surky si pripravit apod.?
Diky
 

DeletedUser11464

Guest
Na tw-db je akorát tak to, jak bude set vypadat. Je-li to on. A jestli ano, tak se těším. Kolikátého to začíná ty úkoly a jak to bude dlouho? :)
 

DeletedUser

Guest
Máme si nachystat dluhopisy, respektivě nugety, když jsme dluhopisy utratili kvůli jejich mizernému zdražování?
 

Deleted User - 31870

Guest
To záleží na vás, ale asi bych s utrácením chvíli počkala.. :)
 

DeletedUser11464

Guest
S tim ať jsou někam, zase utrácet už takhle blbě udělaný dluhopisy. A ještě ke všemu na Velikonoce. Jeslti na to nebude quest nebo tak něco....
 

DeletedUser

Guest
To fakt potěší taková informace po nákupu:-( . To nemohlo přijít zdražení až po takovémto oznámení?
Zase to smrdí tímto utraťte dluhopisy a až nebudete mít žádné, přidáme neodmítelnou nabídku, takže vyplázněte nugety! :-(
Ale zatím to střílím bez informací, takže se nechám ještě překvapit
 

DeletedUser11464

Guest
Budeme "naivně" doufat, že nás mile překvapí a nebudou dluhopisy potřebné. Ale jestli budou určitým směrem nahazovat, že máme koupit nuggety!?!
 

Deleted User - 31870

Guest
Tak my to taky nevíme jistě, takže vás rozhodně nechceme plašit.. Mohli by poslat obyčejnou sadu úkolů bez nějakých dalších požadavků, nic dlouhýho a snadno splnitelnýho - má jít hlavně o zábavu, ne nakupování všeho možnýho
 

DeletedUser1318

Guest
Na Apríla je přichystána nová série úkolů a půjde získat speciální setík, takže žhavte dráty, ať to nepropásnete.. :) Paladin už nepůjde splnit, ale buďme rádi, že to není zase ta raketa lítající ve městě jako loni :)
Raketa létající ve městě? Ta snad létala na díkůvzdání, ne?
Ta doufám zase přiletí, až příjde její čas, při některých pracích přinesla potřebné bodíky na práci.
A hlavně předpokládám, že půjdou získat shnilá vejce, minulý rok se to jaksi kvůli zmatenému updatu nedařilo...
 

DeletedUser7904

Guest
Ohňostrojová raketa je odmena za splnenie úloh na deň nezávislosti ;-)
http://forum.the-west.cz/showthread.php?t=20733&highlight=létající - minulý apríl bola v meste pridaná raketa alebo ufo alebo čo to bolo a po kliknutí sa ti otvorila minihra :-)
Dúfam že tohtoročné prekvapenie bude lepšie a nebude príliš náročné (či už časovo alebo na požiadavky) a že skompletujem ten set :D :hoj:

PS: Shnilá vejce sa budú dať tento rok získať ;-)
 
Nahoru