• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Apríl 2012

Deleted User - 31870

Guest
Nemůžu ti k tomu nic říct, protože nemáme informace. Vím jen, že zjišťovali, jestli nemáme v jednotlivých krajinách nějaké speciální tradice na Velikonoce, aby udělali zajímavé úkoly přímo pro konkrétní země (v DE děti třeba hledají sladkosti po zahradě). A ohledně Apríla by měla být nějaká úkolová série, jestli něco dají i za dluhopisy/nuggety, zatím netušíme. Každopádně bych si je radši nechávala do Apríla..
 

DeletedUser

Guest
Nazdar, dnes som sledoval len tak tw-db a pribudol tam nový set /aspoň sa mi tak zdá/ možno má s aprílom nejaký súvis :indián: (set nájdete v položke najnovšie predmety) :)

Zajímalo by mě, co máš na mysli, můžeš to upřesnit? Já jsem tam nic takového neviděl.
 

DeletedUser

Guest
sorry, musel som to docasne vypnut. veci zapnem znovu v sobotu o polnoci.
 

DeletedUser

Guest
Gratuluji Innu k excelentnímu marketingovému tahu. Nejdřív z lidi vymlátit dluhopisy při zdražení a teď do nich mlátit časově omezenou nabídkou.
Už ví někdo, co je odměnou za celý set?
 

DeletedUser3617

Guest
Tak co lidi? Dostali jsme zadavatele nebo nějakej tajnej úkol? :D Nějak nikde nic nevidím.
 

Deleted User - 31870

Guest
Těšila jsem se na bláznivou sérii úkolů, leč přišly jen itemy pro sběratele, do kterých investovat neplánuju.. Doufám, že o to lepší budou Velikonoce..
 

DeletedUser

Guest
Sakra čuičím do všech oken TW a nikde žádnej úkol ani překvápko...
 

DeletedUser

Guest
Doufám, že je to třeba jen aprílový žertík od Inna a my se nachytali
 

DeletedUser

Guest
Moment... To tu vážně čekám na nějakej kostým za 600 dluhopisů!?

Jsem upřímně zklamán.. Čekal jsem spíše nějakou zajímavou sérii úkolů, vedoucí ke kostýmu.
 

DeletedUser

Guest
No když jsi najedete na ty věci tak mají fakt pěkné bonusy:-)
Už někdo měl odvahu a koupil něco? :-)
 

Deleted User - 31870

Guest
Máme chybu v cenách, vyčkejte - urgujeme nápravu, budeme mít taky 1 dluhopis/nugget..
 

DeletedUser7818

Guest
no proto a co ti co to nakoupily zy 100 nugetu nebo 100 dluhopisu ?
 
Nahoru