• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Apríl 2012

DeletedUser3617

Guest
3x po 10ti minutách v sadě a nic nepadlo, tak to asi už nic nepadne :eek: budeme se asi muset smířit s tím, že úkol ani nic zajímavého nebude.
 

DeletedUser

Guest
Takže je to na nic, ty hadry ? Nerad bych aby mi vysely v inventáři jako želva a bizon.
 

DeletedUser4876

Guest
Jo jedine co to přida je bod na kaceni dřeva a modleni jinak vubec nic ale kupodivu si to muže dovolit každy :)
Dokonce ani když budete mit vic těch věci tak se nic nestane.
 

DeletedUser

Guest
Třeba tomu jednou dají význam. Mě se ale ani ty věci nelíbí. Hůlka je jak lízátko pro děti, vousy spíš odpudivé a pochybuju že kovboj nosil froté župan... botky a klobouk horší standard, tématicky úplně mimo. Kýč. Jako vtip na jeden den snad, ale aby to zanášelo šest polí inventáře na věky ? :unknow:
 

DeletedUser

Guest
Je dneska přeci apríla mohli si udělat ještě větší srandu třeba že si koupíš bednu 1500 nuget a v ní bude rajče:) počkáme mato určitě důvod
 

DeletedUser9371

Guest
Tak se různě modlím v setu kouzelníka, dueluji, běhám po mapě, sbírám dřevo. Uzmuli mě samozřejmě polonahého duely.
Jestli to je "Kachna" a nebo pravý "Apríl", tak ne 10 dní, ale 100 dní se nemodlím a to jsem ve hře s "metálem" Biskup. :D:D
 

DeletedUser13667

Guest
Nefunguje. Do hry byl zaveden pouze aprílový set. Nic víc. Zbytek aprílu dotvořili hráči mezi sebou vymýšlením různých úkolů. Tento apríl se opravdu povedl!
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser9371

Guest
Nefunguje. Do hry byl zaveden pouze aprílový set. Nic víc. Zbytek aprílu dotvořili hráči mezi sebou vymýšlením různých úkolů. Tento apríl se opravdu povedl!

Apríl 2012 se Vám tedy více než na 100 % povedl. Nejen že jsme Vám skočili "na špek", ale ještě mě nachytali i vlastní děti.
No a vzhkledem k tomu, že jsem vytrvalá a hravá "figurka" Westu, za rok Vám to vrátím i s úroky.
Takže, ten kdo to vymyslel má u mě palec nahoru. :72:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Nefunguje. Do hry byl zaveden pouze aprílový set. Nic víc. Zbytek aprílu dotvořili hráči mezi sebou vymýšlením různých úkolů. Tento apríl se opravdu povedl!

no ja bych nesouhlasil, tento april se naopak opet nepovedl jak uz ostatne posledni dobou casto se stava- tak to nemelo vubec nic spolecneho s tematikou zapadu to uz zacina byt zrejme uplne jina hra nez kterou sme puvodne chteli hrat
sice se moderatori snazi vymyslet ruzne doplnkove hry na forku s tematikou zapadu, ale myslim si ze kdyby sem do takove souteze udelal neco treba s kosmickou lodi tak vlastne nebudu podle toho co inno predvadi uplne mimo misu:)
 

DeletedUser1318

Guest
no ja bych nesouhlasil, tento april se naopak opet nepovedl jak uz ostatne posledni dobou casto se stava- tak to nemelo vubec nic spolecneho s tematikou zapadu to uz zacina byt zrejme uplne jina hra nez kterou sme puvodne chteli hrat
sice se moderatori snazi vymyslet ruzne doplnkove hry na forku s tematikou zapadu, ale myslim si ze kdyby sem do takove souteze udelal neco treba s kosmickou lodi tak vlastne nebudu podle toho co inno predvadi uplne mimo misu:)
Naprostý souhlas.
Toto a povedený apríl ???
Kdybych měl napsat, co o tom opravdu soudím, už si tu ani neškrtnu...
Když to napíšu slušně, naprostá absence jakéhokoliv nápadu, naprostá neschopnost využití potenciálu původní myšlenky divokého západu.
Paradoxně zrovna v období, kdysi v Německu připomínali výročí úmrtí Karla Maye...
 
Nahoru