• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Apríl!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Tuším, že ptát se dnes na něco je vcelku k ničemu, ale přesto to zkusím:
1) Neotevřel se mi úkol na paladina, což mě dost štve, chtěl jsem získat vyznamenání Apríl! Dá se získat jinak?
2) "Skvělý" aprílový vtípek, létající auto, se mi zobrazuje v levém horním rohu okna s městem. Problém je v tom, že se zobrazuje PŘES popis města, takže nemohu kliknout na křížek, abych jej zrušil, takže nemohu do kostela ani do banky (Google Chrome). Je nějaká cesta, jak se tomu vyhnout?
 

DeletedUser4620

Guest
Na otvorenie banky môžete použiť aj tento script:

Kód:
javascript:if(Character.home_town != null) AjaxWindow.show('building_bank',{town_id:Character.home_town.town_id},Character.home_town.town_id);
 

Deleted User - 31870

Guest
Úkoly na Paladina by se letos objevit neměly (samozřejmě je možné, že pokud budou hromadně hlášeny problémy s letošním překvápkem, tak jej stáhnou a nahradí loňským Paladinem - ale to je pouze moje domněnka).

Přikládám podmínky pro první úkol ze série Paladina:
ID úkolu: 440
Název úkolu: Pracovní nabídka
Zadavatel: Šerif John Fitzburn
Podmínky: Dosažená úroveň 10
Tento úkol můžeš přijmout pouze od 01.04.2010 v/ve 00:00 hodin do 02.04.2010 v/ve 00:00 hodin.

Druhý problém byl hlášen na opravu, kdy a jak jej odstraní, nevíme.
 

DeletedUser

Guest
Proboha! To vůbec nejde hrát, rozstřílí mě za pár vteřin. A co s tím vyznamenáním?
 

DeletedUser

Guest
Hrát to pořádně nejde, maximum jsem zvládl 9 sestřelů, navíc mi z nějakýho důvodu nejde střílet když držím dvě šipky najednou a pokud hru opakuju tlačítkem TRY AGAIN, tak se neukáže správné skóre poslední hry - vždy se zobrazí to z prvního pokusu (dá se samozřejmě obnovovat okno).

Asi to má bejt apríl - čekáte hru a on je to zmetek :)
 

DeletedUser

Guest
April

ja mam take problem ukolem Paladin nezobrazil se a a co se tyce ty raketky tak jsem rostrilel 21 letadlicek a nic se nedeje.A to auticko mam v pravo nahore..

:zásek:
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já už 11 a prdím na to. V Mozille se to prej zobrazuje v pořádku, problém je v Chrome a Explorer 8 je taky nahranej. U dalších prohlížečů nevím.
 

DeletedUser

Guest
Teda sorry ,ale tohle je to nejslabší co jsem za 3 roky na Westu od vývojářů zaznamenal.
Ta hra ani neumí správně počítat body, natož nějak zabavit. Hodně slabý...
 

DeletedUser

Guest
ty voe o cem to tady do prkna mluvíte asi jsem uplne nekde mimo, ja vidim jen nejaky auto co se mi tam objeví a pak zas zmizí, vubec nevim co jako sestrelujete ale co asi to bude nejakej vtip...
 

DeletedUser

Guest
Jak už tu bylo napsáno: Klikni na to auto a spustí se ti ta střílečka. Ale je to paskvil nehotovej, tak si po každý hře dej obnovit okýnko se střílečkou aby se zobrazily správně výsledky a taky se smiř s tím že hra nezvládne najednou víc jak dvě zmáčknutý klávesy.
 

DeletedUser

Guest
vubec nic se mi nespustilo, klikam na to auto jak blbec a vubec nic tak to je dobra pitomost ...
 

DeletedUser

Guest
Možná je to jen pro vyvolený ;)
Né vážně nevím proč se ti to nespoští, jedině snad že ses netrefil přesně, nebo máš dlouho stisknuté tlačítko myši a než ho pustíš auto ti ujede zpod kurzoru. Jinak netuším :(
 

DeletedUser

Guest
Nechci do toho kecat, flash se sice ukazuje na správném místě, ale co tam dělá ten vrcholek věže vodní když moje město ještě žádnou věž nemá? To mám nad městem krom lítajících aut ještě lítající věže bez základu? Nehledě na to že ta střílečka je dosti nemastná, neslaná. Nepopírám je to vtipný, ale asi jinak než autoři zamýšlely.
 

DeletedUser

Guest
mě se nikde nic neoběvilo! :( ach jo...a úkoly teda žádný?
 

DeletedUser

Guest
Úkol aspoň na Arizoně se objevil u šerifa a nese název Duben
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru