• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Apríl!

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser

Guest
Nejspíš zapnuta nebude. Loni šlo o napálení hráčů, tudíž by to letos nemělo už takový efekt.
 

DeletedUser

Guest
Stále se neví, jestli (a jak) se dá získat aprílové vyznamenání? Protože jestli to nejde, tak je to pěkně ...
 

DeletedUser

Guest
Pravděpodobně získat nelze :( Já zkouším zničit co nejvíc těch stíhaček - zatím max 25, ale nic z toho :(
 

DeletedUser11005

Guest
Tak na co to do hry dávaly??aby jedna část měla vyznamenání a druhá neměla...já sbírám jak Itemy tak i vyznamenání a tohle mě mrzí :-(
 

DeletedUser

Guest
TAky jsem se tesil na vyznamenani a ona jen blba hra ktera jeste ke vsemu neni vubec zabavna.
Jinak v IE8 na to auticko se ta hra vubec nezobrazi.
 

DeletedUser12448

Guest
všichni máte pravdu. já měl ten úkol Paladin rozdelaněj do půlky a oni to nepustily takže mě to dost nakrklo
 

DeletedUser

Guest
Poprosím, jaké auto? :-D Člověku je tejden tak zle, že ani nejde na PC, pak přijde a na Západě jezdí auta...
 

DeletedUser

Guest
Poprosím, jaké auto? :-D Člověku je tejden tak zle, že ani nejde na PC, pak přijde a na Západě jezdí auta...

Když jsi na apríla klikl na profil města, létalo tam takové autíčko, nebo co a když jsi na něj klikl, tak se ti otevřela (nejen podle mého názoru, jak vidím), trapná hra s raketkou.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru