• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Area 51

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno

Deleted User - 32331

Guest
chcete se podívat na oblast 51?díky revoluční technologii družic :D si to můžete prohlédnout přes google earth velký dlouhý hangáry dloooooouuuhý silnice a jen jedna prijezdova cesta jak to vcera rikali na nově
vyhledavaci slova na google earth je oblast 51 doporucuju:cool1: tady si všimněte toho létajícího objektu
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
já vím vcera jsem taky koukal na novu jak ten reportér stál 2 metry před to cedulí...
 

DeletedUser

Guest
Ona většina supertajnejch objektů je několik desítek let známá veřejnosti... že :)
 

DeletedUser4582

Guest
Už som si ju v Google Earth pozeral ale, všetko čo som tam videl mi pripadalo úplne normálne (lietadlá, stíhačky, autá atď.) to tajné robia asi pod zemou.... ale stále som neprišiel na to, čo je toto (označené otáznikom)

SCREEEEEN <<<<odkaz Máte niekdo nejakú teóriu, čo by to mohlo byť ? možno je to iba obyčajná púšť, ale dosť sa to líši od okolia.

A byť vami neťahám tu GTA lebo sa to tu zamkne...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Že by solné jezero Groom Lake?

Eště se chci zeptat co tajného myslíš že dělají pod tou zemí? Vzhledem k tomu že je to testovací letecká základna, myslíš že v podzemí mají obrovské prostory kde ty tajné prototypy letadel lítaj?
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser4582

Guest
Neviem síce čo je to solné jazero, tak mi to prosím niekdo vysvetlite :loool: Zatial si to predstavujem ako vodu a keď je to voda, tak by ma zaujímalo ako na nej držia tie asfaltové cesty :loool:

A tie podzemné priestory som skôr myslel tak, že tam napr. stavajú tie lietadlá alebo tam vyrábajú nejaké tajné superzbrane :D:D Inak by ma naozaj zaujímalo čo tam asi robia, možno nič keď není nikdo kdo by o tej základni nevedel :loool:
 

DeletedUser

Guest
bude to asi nejaký světlý písek, ostatni je kamen nebo tmavý písek asi....

Ta věc na tom je asi nejaka pristavaci plocha ale me to pripada jako nejaky dvere
>> Screen

a jeste jedna zajimavost kdyz se podivas na tu svetlou cast na prave strane tak vidis obrys zenske tvare
>> screen


JE TO MUJ NAZOR, TAKŽE KDYŽ S TÍM NEBUDETE SOUHLASIT TAK O MĚ NEŘÍKEJTE ŽE JSEM ID*** ...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Neviem síce čo je to solné jazero, tak mi to prosím niekdo vysvetlite :loool: Zatial si to predstavujem ako vodu a keď je to voda, tak by ma zaujímalo ako na nej držia tie asfaltové cesty :loool:

No je to jezero, z kterého se vypařila voda a zůstala tam jenom ta vysrážená sůl. Také se tomu říká playa. Některá solná jezera se používají třeba pro rychlostní rekordy

A tie podzemné priestory som skôr myslel tak, že tam napr. stavajú tie lietadlá alebo tam vyrábajú nejaké tajné superzbrane :D:D Inak by ma naozaj zaujímalo čo tam asi robia, možno nič keď není nikdo kdo by o tej základni nevedel :loool:

Letadla se staví spíš někde v továrnách :) Přece všechny tajné věci nenacpu na jedno místo :)

I když kdo zná generation kill, tak si obrázek o vojenské logice udělat dokáže :)
 

DeletedUser

Guest
Oblast 51 (chcete-li Area 51) v Nevadě BÝVALA tajnou oblastí americký armády kde se dělo bůh-ví-co teorie jsou různé (nejznámější teorií jsou samozřejmně marťánci:), další teorie jsou technologie umožňující cestování v čase a teleportaci, nejšílenější konspirační teorie mluví o tom, že základna vznikla proto, aby Američani mohli natočit fingované přistání na Měsíci:D). Teď už slouží spíš jako turistická atrakce, i když vás tam samozřejmně nikdo nepustí, tak jeijí status něčeho tajemného kde možná bylo UFO je udržován uměle, aby zakryl oči čumilům, před skutečnou tajnou základnou kde je možná UFO (nebo bůh-ví-co). Tajná základa s tajnými technologiemi, totiž trochu postrádá smysl, když už není tajná....:D. Myslím, že v dnešní době už v Oblasti 51 žádné "závadné" materiály nejsou...

btw: Ceduli hlásající zákaz vstupu nepovaloaným osobám, pod pohružkou střelby najdete ve všech vojenských základnách (i Českých..;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

Deleted User - 32331

Guest
Už som si ju v Google Earth pozeral ale, všetko čo som tam videl mi pripadalo úplne normálne (lietadlá, stíhačky, autá atď.) to tajné robia asi pod zemou.... ale stále som neprišiel na to, čo je toto (označené otáznikom)

SCREEEEEN <<<<odkaz Máte niekdo nejakú teóriu, čo by to mohlo byť ? možno je to iba obyčajná púšť, ale dosť sa to líši od okolia.

A byť vami neťahám tu GTA lebo sa to tu zamkne...

nevím segra včera řikala že to je jezero ale to je blbost na písek,minipoušť je to moc ohrančičení hold sou záhady které se obyčejný člověk nikdy nedozví

Neviem síce čo je to solné jazero, tak mi to prosím niekdo vysvetlite :loool: Zatial si to predstavujem ako vodu a keď je to voda, tak by ma zaujímalo ako na nej držia tie asfaltové cesty :loool:

A tie podzemné priestory som skôr myslel tak, že tam napr. stavajú tie lietadlá alebo tam vyrábajú nejaké tajné superzbrane :D:D Inak by ma naozaj zaujímalo čo tam asi robia, možno nič keď není nikdo kdo by o tej základni nevedel :loool:

podle toho obrázku co sem zminil na minulem obrazku se tam ve vzduchu vznasel kufr takze tam asi urobili antigravitacni zbran snad mozna s spolupraci "azgardů" :D(no ve hvezdne brane to vypada stejne jako ty co byli na obrazcich

bude to asi nejaký světlý písek, ostatni je kamen nebo tmavý písek asi....

Ta věc na tom je asi nejaka pristavaci plocha ale me to pripada jako nejaky dvere
>> Screen

a jeste jedna zajimavost kdyz se podivas na tu svetlou cast na prave strane tak vidis obrys zenske tvare
>> screen


JE TO MUJ NAZOR, TAKŽE KDYŽ S TÍM NEBUDETE SOUHLASIT TAK O MĚ NEŘÍKEJTE ŽE JSEM IDIOT ...

hhhhh ten první screen u toho jak to zacina tam sou takove tvare a s tim druhym mas pravd taky to tam vidim

Oblast 51 (chcete-li Area 51) v Nevadě BÝVALA tajnou oblastí americký armády kde se dělo bůh-ví-co teorie jsou různé (nejznámější teorií jsou samozřejmně marťánci:), další teorie jsou technologie umožňující cestování v čase a teleportaci, nejšílenější konspirační teorie mluví o tom, že základna vznikla proto, aby Američani mohli natočit fingované přistání na Měsíci:D). Teď už slouží spíš jako turistická atrakce, i když vás tam samozřejmně nikdo nepustí, tak jeijí status něčeho tajemného kde možná bylo UFO je udržován uměle, aby zakryl oči čumilům, před skutečnou tajnou základnou kde je možná UFO (nebo bůh-ví-co). Tajná základa s tajnými technologiemi, totiž trochu postrádá smysl, když už není tajná....:D. Myslím, že v dnešní době už v Oblasti 51 žádné "závadné" materiály nejsou...

btw: Ceduli hlásající zákaz vstupu nepovaloaným osobám, pod pohružkou střelby najdete ve všech vojenských základnách (i Českých..;)

taky si tak trochu myslim ze to už přestěhovali když o tom ví celej svět



Ty minipoušti, už jsem o pár příspěvků vejš psal co to je zač http://forum.the-west.cz/showpost.php?p=86906&postcount=14

jo ja si nevsiml ze je tu druha strana neni to rekord?od rana 2 strany
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
tiež som to kukal ale bude to len oblb pre verejnost area 51 existuje ale nemyslim že je to heto určite by tajna zakladna o ktorej nik nevie kde je nobola na google earth :ehm:
 

DeletedUser

Guest
tiež som to kukal ale bude to len oblb pre verejnost area 51 existuje ale nemyslim že je to heto určite by tajna zakladna o ktorej nik nevie kde je nobola na google earth :ehm:

No jasně, kde myslíš, že vojáci svoje tajný základny schovávaj? Tedy mluvím o letectvu samozřejmě. Letadla totiž potřebují většinou odněkud vzlétnout, čili docela prostoru. A nejde to provozovat v podzemí, protože letadla pak potřebují prostor kde mohou létat :D zrovna umístění té základny je docela logické, protože kolem je poušť a hory, navíc tam bejvávalo nukleární hřiště, proto je tam asi klid na létní novým letadlem jako U2, F117 nebo SR71 (teda to sou dnes už stará letadla).
Překvapivě se satelitní snímky pořídit dají, to většiny letišť :) Proto se dostanou i na google earth.
 

Deleted User - 32331

Guest
No jasně, kde myslíš, že vojáci svoje tajný základny schovávaj? Tedy mluvím o letectvu samozřejmě. Letadla totiž potřebují většinou odněkud vzlétnout, čili docela prostoru. A nejde to provozovat v podzemí, protože letadla pak potřebují prostor kde mohou létat :D zrovna umístění té základny je docela logické, protože kolem je poušť a hory, navíc tam bejvávalo nukleární hřiště, proto je tam asi klid na létní novým letadlem jako U2, F117 nebo SR71 (teda to sou dnes už stará letadla).
Překvapivě se satelitní snímky pořídit dají, to většiny letišť :) Proto se dostanou i na google earth.

ovšem není vyloučeno že tam testují kulaté letadla a na nich dobré zbraně to by se i vysvětlilo proč by to vtom městě každej viděl ale pochybuju že uplne kazdej spis chtej delat reklamu ael v budoucnu snad uvidíme co stim chtěj dělat že by snad proti rusku?

EDIT: jinak si to oddalte a podívete se že to "vyschlé solní jezero" je vtom úseku hned několikrát
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Já si myslím,že v již zmíněné Oblasti 51 nepitvají mimozemštany,necestují v čase,nesestrojí terminátory a další blbosti,ale že to slouží jenom jako běžná základna,kde se testují nové technologie,uprostřed pouště,kde nikde nenajdete ani botu je nejlepší místo na přelety letouny,zkoušku zbraní atd...
 

DeletedUser

Guest
jinak si to oddalte a podívete se že to "vyschlé solní jezero" je vtom úseku hned několikrát

Koukni na Edwards Air Force Base, tam máte letiště taky na solném jezeře. A Salar de Uyuni je největší solné jezero na světě :)

A doporučuji se podívat od Area 51 na jihozápad, jsou tam hezký krátery :D Hlavně kráter Sedan je fajn :) to musela bejt šlupka.
A jestli někoho zajímají krátery, tak se mrkněte na 73° 32′ 40″ N, 54° 42′ 21″ E :) bylo to sice odpálený 4km nad zemí, ale díru to tam udělalo taky :) zatím nejsilnější zbraň - termonukleární puma
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
říkejte si co chcete,ale podle mě není zase tak nereálný,aby na té základně ukrývali nějako cizí technologii..akorát si nemyslím,že by tam měli zelený šišatý mužíčky...Není důvod si myslet,že tak nějak by měl mimozemšťan vypadat,ale pokud US AF vlastní nějaký mimozemský létající stroj,který je navíc provozuschopný,není nic jednodužšího se s ním v noci proletět nad hlavama domorodců a pak jim tvrdit že jsou blázni,protože viděli kdoví co.
Pod svícnem je největší tma a proto i konspiranti jsou žádoucí...čím víc se v tom budou lidi šťourat,tím víc je bude armáda zesměšňovat a tím odvrátí pozornost od skutečného významu Oblasti 51...Ať už tam zkoumají kdoví co,dřív nebo později to stejně použijou proti zbytku lidstva..protože amíkům jde především o to ukázat svou sílu a moc...
 
Nahoru