• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Area 51

  • Zakladatel vlákna Deleted User - 32331
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
takových chabých pokusů o důkazy co se v A51 odehrává byla je a ještě bude hromada......Lidi jsou posedlí hledat záhady tam,kde nejsou a toho co mají před nosem si nevšimnou....
Já kdybych chtěl něco ukrýt tak aby to nikdo nenašel,dal bych to tam kde je to nejvíc vidět
 

DeletedUser

Guest
takových chabých pokusů o důkazy co se v A51 odehrává byla je a ještě bude hromada......Lidi jsou posedlí hledat záhady tam,kde nejsou a toho co mají před nosem si nevšimnou....
Já kdybych chtěl něco ukrýt tak aby to nikdo nenašel,dal bych to tam kde je to nejvíc vidět

Suhlasim ale takych veci je hromada :D
A co sa tice o mna ja dufam ze v Arene 51 nieco zaujimave je lebo keby nebola prisli by ludia o super zahadu :D :loool:


Dobre maketi :D :lol2:
 

DeletedUser

Guest
já bych se o záhadu nebál....tu netvoří Area 51,ani armáda.Tu si vytvořili lidi sami a i kdyby tam nakonec nic nebylo,lidi se té záhady nepustí..to si raději vytvoří teorii,že armáda to všechno někam přestěhovala a ukryla ještě líp...a potom budou hledat kdejakou ďouru v zemi,kdejakej kráter,aby si našli novou oblast 51
 

DeletedUser

Guest
ja sem cetl knihu kterou psal udajne clovek co tam pracoval.... (nebo aspon pro ni poskytoval informace....) takze ta oblast ve ktery je ta zakladna by se mela menoval Dreamland (zeme snu).... (myslim je tu oblast tesne kolem te zakladny a tu zakladnu samotnou) to ostatni je area 51.... vyvojova strediska sou v podzemi.... (myslim zbrani, letadel atd....) jinak se toho moc nevi....
 

DeletedUser

Guest
Boteka Strelok
master5 Ono těch očitých svědectvích a údajných ex-pracovníků bylo víc, spousta z nich psali jasný fake, aby si vydělali nějaké ty doláče.... Nepamatuješ si jméno autora, nebo název knihy? Docela by mě to zajímalo...

Ta kniha se menuje Megafortress.... je to takovy triler co pracuje na realnem zakladu.... ((je tam o te zakladne ale ten zbytek je smysleny jelikoz tam je i o islamske valce.... (nemyslim valku v zalivu....) je tam taky ze se staty stredniho vychodu spoji a zacnou valku s amerikou.... to uz je vymyslene....)) utoci tam na lode mlati se se somalci, libijci a iranci a sou tam dost pikantni hlasky ktere tu radsi nebudu uvadet.... :D (je tam i milostni pribeh pilota co mel hned na zacatku nehodu a ted je na vozicku, nema nohy a jeho manzelka je stejne jako on dustojnik na te zakladne.... no a oni resi svuj vstach primo ve valce.... kniha se odehrava v dobe od roku: 1995 do roku myslim ze 1998.... je to dost kruta kniha :D a ma i dalsi pokracovani.... nervove centrum.... cela serie se menuje dreamland....
za chvili vam sem hodim uvod a neco o tom....
to strelok: sem muz ne zena :)
 

DeletedUser

Guest
area 51 a Dreamland-neco o tom

Uvod
(pisu bez diaktriky tak se s tim smirte :sugar sugar:)

Oficialni mapa Spojenych statu konci zhruba 190km severozapadne v Nevadske pousti. Dal se rozklada tajne testovaci uzemi americkych ozbrojenych sil. Oblast dostala nazev AREA 51 a svoji rozlohou se blizi rozloze svycarska. Vstup do teto oblasti je z pochopitelnych duvodu prisne zakazan a vzdusny prostor patri k nejstrezenejsim ve Statech. Rec je o zakladne leteckych sil Nellis a oblasti jadernych zkousek, zname casteji prave jako AREA 51.
AREA 51 slavi 50 let sve existence. Byla zalozena v roce 1957 jako zakladna, na niz letecka tovarna Lockheed zdokonalovala vyzvedna letadla, urcene pro potreby CIA. Dodnes se tu testuji nejmodernejsi zbrane americke armady, mimo jine tu probihali testy s ,,neviditelnym,, bombarderem stealth. Ackoli se o zakladne muvilo, bylo uzemi stale obestreno rouskou tajemstvi a americke letecke sily potvrdily existenci zakladne teprve v roce 1994.
Na obrovskem teritoriu Nellis Air Force Range se skryva dalsi jeste vice strezene uzemi, kteremu se rika Dreamland. Ac to zni temer neuveritelne, ani piloti Nellis nejsou opravneni vniknout do vzdusneho prostoru nad Dreamlandem. Vzhledem k pravouhlemu tvaru oznacují toto uzemi jako The Box (bednu), nebo jako Red Square (Rudy ctverec). Teto zone se museji za kazdou cenu vyhnout. Vsichni piloti jsou se striktnim zakazem preletu nad Dreamladnem obeznameni a jsou si vedomi toho, ze poruseni zakazu muze snadno skoncit sestrelenim a smrti pilota. Od 11.srpna 1961 je tento vzdusny s kodovym oznacenim R-4808 oficialne vyhlasen za uzavreny.
Dreamland (Zeme snu) je skryt za vysokymi horskymi pasmi. Na rozloze 40krat40 km jsou take dve vyschla jezera a jezero Groom Dry. Na jeho zapadnim brehu je vybudovana velka vojenska zakladna. Ackoli existují fotografie, snimane z druzic, a urcite by se nasli i verohodni svetkove, armada i oficialni mista na dotazy o poslani teto zakladny zatvrzele mlci.
Mezi jezerem Groom Dry a vyschlym jezerem Papoose se tahne horske pasmo Papoose Mountain Range. Hovori se o tom, ze prave v tomto pohori lze hledat jedno z nejvetsich tajemstvi Dreamlendu....


Zdroj megafortress
Pise to Dale Brown (pracoval na te zakladne)
 

DeletedUser

Guest
Tak to já jsem četl něco jinýho...bylo to na bázi svědectví a nějaké konspirační teorie...

Psalo se tam spíš o tom,jak vláda utajovala nějaká mimozemská plavidla a podobný věci.Shazovali tam tehdejší Sovětský svaz v přímé návaznosti s MZ technologií.Mimo jiné tam psali (a to si pamatuju,protože jsem se docela rozčílil),že pokud by nás kontaktovali EMzáci,tak si vyberou USA.Nechápu proč by si měli vybrat zrovna je,ale oni jsou namyšlení od přírody,tak je u toho nechme.....už je to fakt dlouho,co jsem to četl,ale každopádně tvůj článek je zajímavý.

Mě by zajímalo kolik lidí opravdu věří teoriím o havarovaných lodích a jiných technologiích,protože já osobně nevěřím,že jsme sami a že tu už něco nepřistálo...jinak by to USA tak netajila...udajně ani Americký prezident nemá ponětí k čemu slouží ona základna.

Toť můj názor

EDIT: O dreamlandu slyším poprvé...tak šup na GOOGLE
 

DeletedUser

Guest
Tak ted v tom mám teda zmatek uplnej :D Dreamland je Area 51,nebo něco trochu jiného? :D
 

DeletedUser

Guest
Tak ted v tom mám teda zmatek uplnej :D Dreamland je Area 51,nebo něco trochu jiného? :D

no ...tak aspoň nejsem sám...
Podle toho co tu master5 píše,je Area 51 a Dreamland ta samá základna,akorát se mezi lidma asi uchytilo to označení Area 51 (pokud se mýlím,opravte mě)
 

DeletedUser

Guest
no ...tak aspoň nejsem sám...
Podle toho co tu master5 píše,je Area 51 a Dreamland ta samá základna,akorát se mezi lidma asi uchytilo to označení Area 51 (pokud se mýlím,opravte mě)

nn AREA 51 se rika cele te oblasti.... a Dreamland je pouze ta zakladna a maly prostor kolem ni 40krat40km, (kdo ma google earth tak vi ze tech zakladen tam je vic....) aby meli kde testovat ty letadla) co se tam hlavne vyvyji.... a to vsecko se menuje AREA 51 chapete?? (je to jako kdyby byl dreamland praha a area 51 stredocesky kraj....)
a taky sem hledal novy info: a zjistil sem ze se tam prej ted pracuje na supertajnym projektu (tohle se nak dostalo ven a prej ty lidi co to rekli tak je zavreli :D) flighhawk.... coz sou BEZPILOTNI LETOUNY!! a tady se je snazej dohnat k dokonalosti :) aby byli jak pilot.... pracuje tam take spousta techniku a vedcu.... kteri makaj na vecech jako: elektromagneticke pulzy , extremni rusicky radaru (s touhle rusickou nema zadna raketa typu zeme-vzduch a prej ani vzduch-vzduch to letadlo zasahnout!!! a take maji uz zminovane technologie stealth :) (samozrejme ten bombarder neni neviditelny ve skutecnosti.... jen ho nevidi zadny radar atd....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
no ja to nemam tak tezke to shaneni.... par lidi znam.... co s tim neco maji spolecneho.... treba bych mohl ziskat udaje snad vsech pracovniku co tam makaj :) ale to radsi nebudu riskovat.... to by asi Janet Napolitanová nebyla nadsena :D
kdybych vam mel vykladat ze mam s tou oblasti neco spolecneho.... tak by ste me stejne neverili :)....
(bylo by to asi jako kdyz bych vam rikal ze sem Barack Hussein Obama nebo Putin :D )
 

DeletedUser

Guest
ale.... podivej se kolem sebe.... mas buhvi kolik svedku atd.... co tam delali atd.... vlada USA nema sanci to udrzet.... to by musela lidi co tam delaj zabijet kdyz dopracuji a odejdou....
ale myslim si ze to neni uz potreba dal rozbabravat....
samozrejme ze nake blizsi info vam nepovim....
 

DeletedUser

Guest
Oblasti 51 vznikla v roce 1954, protože bylo třeba testovat špionážní letoun U-2 (údajně). Oblast 51 se pyšní nejdelší runway na světě (cca 14 Km). Prvním název oblasti byl Paradise Ranch, později Dreamland (to už psal master5). U.S.A čile používá i Oblast 52, ve které testovala nacistický "létající talíř" Haunebu II.

ty,tak to snad víme všichni.... :crazy:

No ono to z neviditelnými (myslím okem neviditelnými) letouny není úplná kravina. Na takových stíhačkách se delší dobu skutečně pracuje. Udajně se tyto mašinky testovali v americké základně Tonopah Test Range v Nevadě. A sice F - 15 eagle která je na vzdálenost 1 km proti modré obloze téměř neviditelná ( prozrazují ji jen kondenzační stopy - takové ty bílé čáry - ale ty se objevují jen při ostrých točivých manévrech). Model F/A - 22 Raptor je neviditelná už ze vzdálenost zhruba 200metrů (opět na pozadí modrého nebe, nebo třeba hladiny moře). Funguje to na teorii elektrofosforescence (něktré slitiny jsou schopny změnit svou barvu podle elektrického náboje) a elektroluminescence (přeměna elektrické energie ve světlo). Tyto stíhačky jsou samozřejmně neviditelné i pro radary. Pentagon tyto zprávy pochopitelně popírá...
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Oblasti 51 vznikla v roce 1954, protože bylo třeba testovat špionážní letoun U-2 (údajně). Oblast 51 se pyšní nejdelší runway na světě (cca 14 Km). Prvním název oblasti byl Paradise Ranch, později Dreamland (to už psal master5). U.S.A čile používá i Oblast 52, ve které testovala nacistický "létající talíř" Haunebu II.

No tak jen pro informaci když už něco někde čtete nebo sledujete tak si informace ověřte a pak něco pište runway je dlouhá 7,1 Km.

A další věc sateltní snímky už několik let nejsou tak tajné, i google earth je má ale krom budov a pár letadel atd... tam nic neuvidíte proč asi. Další věc je ta že údajně těch objektu v Nevadské poušti bude více některé kvůli vysoké radiaci z dávnýl let testu jaderný zbraní nebude byt moci používaná ještě několik deseti letí i déle. Co by jste chtěli vidět u těch budov letajicí talíře nebuďte najivní jestli tam něco mimozemského je tak určitě ne na dvoře na parkovišti u zakladny S4, ale spíše několik desítek pater pod zemí. A i když na mimozemské UFO až tak nevěřím spíše si mýslim že je to jen krmení lidí a držení je v nevědomosti co opravdu tím sledují vždyť za druhé světové valky i u nás v Praze na Kbelském letišti testovali letoun kulatého tvaru který se sestrojil u nás. Tak že by USA takových strojů neměla víc, otazkou zůstavá že po strance taktické tito stroje jsou k ničemu tak co tím sledují je otázka.
 

DeletedUser

Guest
No tak jen pro informaci když už něco někde čtete nebo sledujete tak si informace ověřte a pak něco pište runway je dlouhá 7,1 Km.

inforamace by jsis měl ověřovat spíš sám, runway má skutečně 14Km (dole v odkazech přikládám scan z Epochy14/09)

A i když na mimozemské UFO až tak nevěřím spíše si mýslim že je to jen krmení lidí a držení je v nevědomosti co opravdu tím sledují vždyť za druhé světové valky i u nás v Praze na Kbelském letišti testovali letoun kulatého tvaru který se sestrojil u nás. Tak že by USA takových strojů neměla víc, otazkou zůstavá že po strance taktické tito stroje jsou k ničemu tak co tím sledují je otázka.

Psal jsem o nacistickém létajícím talíří, který byl vyroben na Zemi a nic mimozemského na něm není (přikládám obrázek ze stejného čísla Epochy)
http://orbitk.rajce.idnes.cz/rajce/#area51.jpg
http://orbitk.rajce.idnes.cz/rajce/#area51-2.jpg
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Aha tak co jsme se jeste dival na ruzne stranky tak ono kazdy uvadi trosku odlisne udaje ale je to neco mezi 7,1-9,5 Km 14 urcite ne.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Johnymaco, Nechci se hádat, ale myslím, že Epocha (předpokládám, že jsi si ten článeček přečetl) poskytuje spolehlivé a ověřené informace, ale kdo ví já to neměřil;)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru