• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Athosův fleret

DeletedUser

Guest
zdary lidi- snazil jsem se pohledat po svete jak najit -Athosův fleret ale nic moc jsem nenasel,zajimalo by me zda je taky nejaka finta podobna jako ma hernandův meč.
pokud nekdo neco víte dejte vedet ke me do PM posty nebo ve hře- az zas moc casto sem nechodim

diky

el
 

DeletedUser

Guest
este jsem nikdy nevidel nikoho s timhle fleretem taky jsem se snazil hledat
treba ho nekdo ma schovany hluboko v batohu
 

DeletedUser

Guest
To těžko, jestli má nekdo tuhle zbraň, tak dueluje jedna radost. Toho by si snad i někdo všimnul.
Ale víte, napadlo vás někdy, že třeba jak u Hernandova meče potřebujete některé úkoly mít splněny a ještě další podmínky, že třeba i na tyto věcičky možná doopravdy něco existuje?

Ještě by mě zajímalo, jak nějaký člověk, co stránku weststats založil, přišel na tady tohle.
 

DeletedUser

Guest
Na weststats je spousta nepřesností, takže já beru ty úkoly napsaný tam jako pouze "orientační".
Ovšem na nejlepší vybavení na práce a různé stupně budov to je na jedničku.:zvonecky:
 

DeletedUser

Guest
I ty úkoly jsou přesné. Pořád mi ale vrtá hlavou, jak tvůrce přišel na ty speciální věcičky, sand mi nechtěl zamotat hlavu :-D
 

DeletedUser

Guest
Je ale dost možné, že se dá získat Athosův fleret pomocí úkolu - samozřejmě tajného. Když zavedli do hry Belle Starrin Deringr pro pistolníky, musejí to silákům nějak vynahradit, no ne?:klubun:
 

DeletedUser

Guest
Jo, jenomže když se podíváš, zbraně pro pistolníky a pro chlaďáky mají určitou postupnost, jinak řečeno mají své páry. Proto si myslím, že k Belle Starrinmu Deringru se moc nehodí (postupností) Hernandův meč, jelikož je silnější než ona střelná zbraň. K té se dřív hodí svítící fleret. K meči bych si tipnul buďto Youngův revolvr, nebo pak až Ikeův armádní.
 

DeletedUser307

Guest
I ty úkoly jsou přesné. Pořád mi ale vrtá hlavou, jak tvůrce přišel na ty speciální věcičky, sand mi nechtěl zamotat hlavu :-D

Weststats má "věcičky" načtené přímo z databáze hry (úzká spolupráce mezi weststats a the-west). Např. http://www.weststats.com/Itemstats/?tab=right_arm - 4. února kdy byla poslední aktualizace, Athose vlastnily 2 hráči.

Jinak tyto zbraně nemusí být přímo z úkolů (netvrdím, že nejsou). Třeba na francouzských a anglických fórech jsou soutěže, kde jako ceny bývají zvláštní předměty a zbraně.
 

DeletedUser

Guest
Na s3 vlastni Athose hrac pedros1, takze pokud patrite mezi tech 3894 prezivsich na tomto svete a chcete ten klacik videt v reale...
Jen dodam ze z tajneho ukolu ho nema. Zpusob jakym ho ziskal souvisi se stavem v jakem se s3 nyni nachazi.
 

DeletedUser6123

Guest
Na s3 vlastni Athose hrac pedros1, takze pokud patrite mezi tech 3894 prezivsich na tomto svete a chcete ten klacik videt v reale...
Jen dodam ze z tajneho ukolu ho nema. Zpusob jakym ho ziskal souvisi se stavem v jakem se s3 nyni nachazi.

A ty seš na 3.světě? Jestli bys nám neudělal jeho screen s tím fleretem. Proč? protože nemůžu uvěřit že ho už někdo našel. Zas emě předběhli. No uvidíme jestli najdeme aspon tu boon´s axe. Dyštak mi fakt pošli screen.
 

DeletedUser

Guest
Tak tady to máme

To musí být podvod jak se mohou do pevnosti mohou dostat 2 hráči?
 

DeletedUser307

Guest
Úplně normálně, ten co to vyhlásí se zadá na útok, pak ten druhej se dá do obrany a když nepřijde nikdo další, budou tam jen oni dva. Svět 3 je zavřený, je tam jen 3894 hráčů...když na stejný čas mrskneš 20 útoků, je velmi pravděpodobné, že účast bude malá :).
 

DeletedUser6123

Guest
A navíc se klidně mohly domluvit. Bylo by to porušení pravidel? Nebylo, takže v tom taky nevidím žáýdný problém.
 

DeletedUser

Guest
Jo, jenomže dle některých lidí, se po nejnovějším update nedají najít vzácné zbraně v bojích o pevnosti. Těď bych prosil nějakého moderátora, kdyby podal oficiální vyhlášení. JE TO PRAVDA?
 

DeletedUser6989

Guest
Jo, jenomže dle některých lidí, se po nejnovějším update nedají najít vzácné zbraně v bojích o pevnosti. Těď bych prosil nějakého moderátora, kdyby podal oficiální vyhlášení. JE TO PRAVDA?

Nejspíš se to týká jen předmětů z tajných questů a ne těch svítících.
 

DeletedUser

Guest
Jenomže já těď nemluvím o oblečení nebo obyčejných zbraních. Jednoduše řečeno, dřív ste mohly (za jistých předpokladů) získat v boji o pevnost nějaký cenný předmět, resp. zbraň - např. Natovu mačetu nebo Athosův fleret. Dnes se ptám, jestli je to stále možné, nebo se to zrušilo a všechny vzácné zbraně se musejí dát získat jiným spůsobem - třeba v tajných úkolech...
 

DeletedUser

Guest
Na twiteru:

What would a European noble man want with us? Hmmmm but that is not a man's name; that is the name of a mountain! Very strange

Jedna hora v řecku se jmenuje prý Athos.
 

DeletedUser

Guest
Na twiteru:

What would a European noble man want with us? Hmmmm but that is not a man's name; that is the name of a mountain! Very strange

Jedna hora v řecku se jmenuje prý Athos.

Na jiných forach už tuto tému rozebírají. Mluví se o Tří mušketýřích a pod. Skus .net forum a dozvíš se víc.
 
Nahoru