• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Athosův fleret

DeletedUser

Guest
Já vím.Mě se sem nechtělo všechno psát.
Takovéto věci já píšu jen na fóru města :-)
 

DeletedUser

Guest
Rozumím. A co na to říkáš? Jaký to může mít souvis? Třeba že byl "noble" - někdo říkal, že to může mít něco s Gentlemanovou soupravou. Nevím, nejsem si jist, to by Inno omezilo získaní fleretu jenom pro mužské pohlaví, a to se mi nezdá. Tak co?
 

DeletedUser

Guest
Noble-ani si nejsem jistý,co by to mělo znamenat,ale jsem přesvědčen,že nesjpíše půjde o drahý žaket+(možná hnědá kravata)-dostupné věci pro obě pohlaví.
Pochybuju,že to můžou mít jen chlapy.
Už tak jsou zvýhodněni fofrklackem
 

DeletedUser

Guest
No obecně jsem ale myslel na celou soupravu, ale jak jsem řekl, to je asi blbost. Slovo "noble" je po anglánsky něco jako noblesní, pokud se nepletu. Nejsem si jist, co ta věta má znamenat - ne jako překlad, ale jako smysl. Třeba má něco s horama, ale ve Westu žádné nejsou.:::))::
 

DeletedUser

Guest
Hory tu jsou-práce těžit uhlí,stříbro,či železná ruda.
Což mi nepřijde moc noblesní.
Já bych to klidně i zkoušel,ale nevím,ani den,kdy úkol půjde splnit.(Nepochybuji o tom,že bude časově omezený)
 

DeletedUser

Guest
Možná to bude mít něco se stříbrem - těží se v horách a připadá mi dost noblesní pro mušketýra ;-)

/jenomže pokud to bude časově omezené, bude hodně těžké najít přesný čas. Třeba na získání Belle Starrinho Deringru je takové časové omezení, že jsem to málem nestihl ;-)
 

DeletedUser

Guest
Já mám pocit,že musí zrovna proběhnout duel(probíhat) na kordy.Pokud možno v gentlemanském dresu.
Dále jsem četl cosi o Ahosově alkoholismu.
 

DeletedUser

Guest
A pak co? Po duelu by ti prostě přibil jeden svítící fleret v batůžku? Víš, docela si to nevím představit. Nebo by ti přišlo oznámení: "Gratulujeme, získáváš Athosův fleret". ;-)
 

DeletedUser

Guest
Možná,že v pětiminutovém období od toho se ti otevře úkol u některé z postav....
 

DeletedUser

Guest
Přijde mi dost necitlivé od tvůrců,že by dali whisky,jako požadavek.
Přece jen,chladní bojovníci by whisky sháněli opravdu těžce.
 

DeletedUser

Guest
Pardón za doublepost-takto by si toho nikdo nevšiml.
Twiter:
Westwards I travel, my sorrows a trail. Balizarde I carry for I have lost mine own. I mourn for the loss of my brothers.

Co znamená Balizarde?
Seznam překladač to nezvládá
 

DeletedUser

Guest
Pardón za doublepost-takto by si toho nikdo nevšiml.
Twiter:
Westwards I travel, my sorrows a trail. Balizarde I carry for I have lost mine own. I mourn for the loss of my brothers.

Co znamená Balizarde?
Seznam překladač to nezvládá

Řekl bych, že je to jméno ;-)
 

DeletedUser

Guest
Je to zbran musketiera Porthosa.Uz som o tom cital debatu na net fore...debatovali o tom,ze mozno treba mat musketu,mozno rozbitu lahev od vina,a mohno havranie pero.
 

DeletedUser

Guest
Nejsem si jist, za jméno bych to nepovažoval. Soudím z kotextu věty, kde se říká "Vzal jsem si Balizarde protože jsem startil ten svůj." Dřív bych řekl, že to bude nějaký předmět.

/ lipfuk mě předběhl ;-)
 

DeletedUser

Guest
:).Vsetko to smeruje k Athosovmu fleretu.Ale naco by nam davali taketo zasifrovane indicie,ked ho nasiel jeden hrac v bitke o pevnost?
 

DeletedUser

Guest
Nevím, jestli ten hráč nenašel ten fleret jěště před update, což by znamenalo že těď se ten fleret dá získat jenom pomocí úkolu. Co mně však zajímá. Je tam "Cestoval jsem na západ" - co tedy může být klíč? Mám cestovat na západ, držet v ruce fleret a jěště něco?
 

DeletedUser

Guest
Balizarde je jméno toho meče, akorát jsem se dočetl(na anglický wikipedii) že tomu meči tak říkal Aramis, ale na wiki může psát každej, ale aspoň víme co to je.
 

DeletedUser

Guest
1) ukol ma prijit az v dalsim update. Tvrdi to moderator .net fora a ten (Elmyr) zrovna moc casto nekeca. to bylo pro master5
2) "noble" je slechtic. Ve trech musketyrech se moc nevyznam, ale neco mi rika, ze ti 3 slechtici byli (ten "4." ne).
3) Athos je opravdu hora v Recku
4) nemyslim si, ze ma smysl hledat nejake napovedy na konkretni postup "ted", protoze "ted" jeste ukol plnit nejde/neexstuje, takze nejake smysluplne napovedy bych cekal az po updatu 1.27 ktery driv jak za 14 dni nebude (dalsi duvod proc si nemyslim, ze nejake konkretni napovedy existuji).
Soucasne prispevky na twitteru bych chapal jen jako upozorneni, ze se neco chysta.
 

DeletedUser7063

Guest
Myslím že po zveřejnění dalších nápověd na twitteru už bude s fleretem běhat víc lidí jak belle starrsem.:střelec:
 
Nahoru