• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru
  • Nazdárek kovbojové a kovbojky, Tento týden slavíme 16. narozeniny. S VÁMI jsme před 16 lety začali dobrodružství na prérii. Děkujeme VÁM! Více informací najdete na herním fóru

Athosův fleret

DeletedUser

Guest
Abych to shrnul

1. Musíte jít na nějakou světovou stranu (Omlouvám se zapoměl jsem)
2. Musíte tam jít tím stylem že si dáte na nějaký čas práci.. Težit uhlí nebo těžit stříbro
3. V ruce mít produkt whisky, a být bezezbraně protože meč vám až pak pujčí ten druhej..
4. Ostatní věci z Gentlemanského setu a mohlo by to jít.. Je mi 11 moc toho ze mě nevypadne :D
 

DeletedUser

Guest
No.. Ano jinak bych to asi nedělal a nevím jestli funguje.. Takže pokud by to bylo po Udpate fakt dobře tak mi to smažte
 

DeletedUser

Guest
A co když tou cestou na západ je myšlena cesta k západnímu spojovacímu bodu?
 

DeletedUser

Guest
viděl jsem týpky s Natovou Mačetou aaaa ... Tomahawkem tamtoho a tamtoho :) závidim.
 

DeletedUser

Guest
Hraju jenom za dobrodruha, tak nevím jak je to u ostatních charakterů, ale na Velikonoce byl úkol s hledáním velikonočních vajec. A první bylo ve městě duchů, druhé u západního bodu a třetí u východního. Tak si myslím, že tam mají přístup všechny charaktery, ale protože nehraju za jiné tak mě opravte, jestli je to jinak.
 

DeletedUser

Guest
Hlavně doufám, že to nebude ovlivněno nějakým předchozím rozhodnutím.
 

DeletedUser

Guest
na světě ho má 9579 lidí kteří jsou zaregistrovaní na west stast
 

DeletedUser

Guest
Na S1 padol uz davnejsie pri praci ;)

[SPOIL]
fleret.jpg
[/SPOIL]
 

DeletedUser

Guest
viděl jsem týpky s Natovou Mačetou aaaa ... Tomahawkem tamtoho a tamtoho :) závidim.

Mno já ji mám a opravdu není co závidět.. Tak možná 10 minut jsi hrozně štastnej, ale pak to bereš jako normální zbran..
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Dneska byla bitva na s4 a hráč neptun Athosův fleret dostal... abych pravdu řekl byla to bitva bohatých... (musli mít alespoň 4000$ u sebe) jinak nic neřeknu...
měl ho na sobě.. jestli ho ještě mít bude to nevím... předtím měl střelnou zbraň.. :klubun:

jinak pořád nechápu co tu řešíte.. když už bylo několik nálezů tak už je to asi zbytečné ne??
 
Nahoru