• Nově připravená aktualizace hry na verzi 2.221 je naplánovaná na úterý 30. dubna. Upozorňujeme, že termín i obsah aktualizace se mohou změnit. Více informací najdete na herním fóru

Balíček

  • Zakladatel vlákna DeletedUser10897
  • Vytvořeno
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser10248

Guest
kde to ti lidi vzali?už to měli v adven. kalendáři?nebo nějaká práce?
 

DeletedUser

Guest
Je to i na světě 9. Ale celkem by mě zajímalo, jak se to dá získat. Tím mím zacenzurováným způsobem to nejde :D
 

DeletedUser10897

Guest
neviem ako to získal ale určite vložil ten script alebo čo spomínali v tej téme a darček dostal ja si počkám na Vianoce ten script sa dozvieme :klubun:
 

DeletedUser10248

Guest
Právě jsem napsala na s9 jednomu hráči jak ho získal.
 

DeletedUser10897

Guest
ja som ho práve na sv 9 kúpil :::)):: nemohol by mi poradiť moderátor či ho môžem otvoriť ? alebo mi za to niečo hrozí ?
 

DeletedUser

Guest
Dá se získat přes skript, který němco rozesílali přes mail.. Ale našim modum se to samosebou zase nelíbí, takže tohle téma bude locknuté a tento příspěvek smazaný.. :-(
 

DeletedUser6989

Guest
Jak jim může vadit něco,co rozesílají na Emaily hráčů sami tvůrci hry ?
 
Dá se získat přes skript, který němco rozesílali přes mail.. Ale našim modum se to samosebou zase nelíbí, takže tohle téma bude locknuté a tento příspěvek smazaný.. :-(

Tak snad má hra běžet podle nějakých pravidel, ne?! To budete zasahovat do hry aby jste něco získali? To není zrovna vhodná věc, já se nedivím že v reálu jsou pak někteří rozmrzelí, když se neděje podle jejich vůle.
 

DeletedUser10897

Guest
tak to skúsim otvoriť som zvedavý čo tam bude ale nenapíšem to tu
 

DeletedUser10248

Guest
kdyby sis pockal na odkaz jak ho ziskat tak bys nemusel kupovat ja mam odkaz i darek.kdo ma zajem o odkaz necht napise soukromou zpravu
 

DeletedUser1318

Guest
Ten script chodí na registrační email, který jste zadali při registraci do hry.
Hledal bych tam.
Pokud tam zatím nic není, počkal bych a neprozrazoval víc.
Nechápu, co je na tom tak těžkého.
 

DeletedUser

Guest
Já samozřejmě nebudu prozrazovat ten script, ani co tam je, ale zajímal by mě jiná věc. Když ten script zkopírujete a vložíte do adresního řádku a tím pádem se vám ve hře zobrazí oznámení že jste dostal dárek, ovlivní to co bude uvnitř doba otevření? Tedy jestli se to tím scriptem zkazí a nebo nevadí že už jsem dárek dostal ale otevřu ho až na Vánoce?
 

DeletedUser

Guest
Mňa by zaujímalo, aký je rozdiel medzi Dárečkom a Mimořádnym dárečkom.
 

DeletedUser1318

Guest
Já samozřejmě nebudu prozrazovat ten script, ani co tam je, ale zajímal by mě jiná věc. Když ten script zkopírujete a vložíte do adresního řádku a tím pádem se vám ve hře zobrazí oznámení že jste dostal dárek, ovlivní to co bude uvnitř doba otevření? Tedy jestli se to tím scriptem zkazí a nebo nevadí že už jsem dárek dostal ale otevřu ho až na Vánoce?
Tobě už ten script přišel, nebo jsi ho získal jinde?
To je možná ten základní problém.
Adventní kalendář se taky má otvírat podle data.
Nikdo zatím s určitostí neví, jaké může mít následky otevírat něco, o čem vlastně ještě nemáš vědět. Já si počkám, už je to jen pár dní...
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru